Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robin van Persie
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #46
Re: Robin van Persie
Adis napisał(a):Teraz jedyne o co się jeszcze obawiam, to jaką tygodniówkę dostał Holender na dzień dobry, i czy nie spowoduje to jakichś spięć w szatni, przykładowo taki Nani i problemy z podwyżką dla niego.

Akurat to problemem nie powinno być, Fergie szybko pokaże narzekającym na zarobki gdzie ich miejsce. A sam RvP zasługuje na jeden z najwyższych kontraktów w zespole. Gorzej by było, gdyby dostał dużo więcej od Rooneya Big Grin

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
16-08-2012 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #47
Re: Robin van Persie
Lasq napisał(a):Jak czytam, ze Baines jest lepszy od Evry to mi się śmiac chce

To się śmiej. Evra popełnia kuriozalne błędy, jest notorycznie spóźniony w banalnych sytuacjach.

Lasq napisał(a):Evra to klasa światowa

:lol: To BYŁA klasa światowa. Teraz do takiej brakuje mu lat świetlnych.

Lasq napisał(a):Faktem jest, że Francuz ma za sobą 2 słabsze sezony (z tym, że poprzedni lepszy od jeszcze poprzedniego, więc widać progres), ale też zauważy, że on gra sezon w sezon po 70 meczów

Nie przeczę, Ferguson wycisnął z niego wszystkie flaki, ale to nie może zaważyć na obiektywnym patrzeniu na zawodnika. Pata na ten moment objeżdżają pierwsi lepsi skrzydłowi z Premier League, a gdy naprzeciwko stanie jakiś crack, to o ja pierdolę. Nie żyjmy przeszłością.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
16-08-2012 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #48
Re: Robin van Persie
No i jest

Mam nadzieję, że Roo i RvP nie będą się kłócić Big Grin
I ten transfer wyklucza Welbecka ze składu(dopiero co podpisał kontrakt eeh..).
O ile RvP się nie połamie w ciągu tego sezonu to z czystą świadomością mówię, że to dobry transfer.

W ogóle SAF jak szaleje w tym okienku ahahaha Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
16-08-2012 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #49
Re: Robin van Persie
[Obrazek: article-2189412-1493EA84000005DC-731_634x417.jpg]
[Obrazek: article-2189412-1493E963000005DC-925_634x367.jpg]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dBT6c2uQgFs&feature=player_embedded[/youtube]

A już dziś prezentacja. :tuptup:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
17-08-2012 08:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #50
Re: Robin van Persie
No i mamy kłopot... Mówi się, że Holender dostał 235 tys. tygodniówki, dla porównania taki Nani dostaje 90 tys. :lol: Liczę jednak, że taki wyga jak Fergie poradzi sobie z ustawieniem zawodników do pionu i nie będziemy mieli z tego powodu jakiś większych awantur Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2012 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #51
Re: Robin van Persie
Ukryty tekst:
[Obrazek: rdlogin.jpg]
Smile
17-08-2012 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #52
Re: Robin van Persie
Ahhh, aż idę się zabawić w FMa naszym nowym składem :twisted:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2012 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #53
Re: Robin van Persie
Niby 13 FM ma być pechowy a póki co to tylko szczęśliwy będzie jeżeli chodzi o skład United. Żeby tylko dali Youngowi więcej niż 3 gwiazdki, Clev większy potencjał podobnie jak Shinji i będzie git.
17-08-2012 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #54
Re: Robin van Persie
[Obrazek: 533237_347251082028641_2054645772_n.jpg]

Już go kocham 8-)

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
17-08-2012 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #55
Re: Robin van Persie
No te 235 tys. tygodniowo potwierdzone. W sumie dobrze. Albo Nani gra zajebiscie w KAZDYM meczu a nie w tych co sobie będzie wybierał i dostaje podwyżkę albo cóż. Niech psioczy gdzie indziej. To samo Rooney. Albo się mobilizuje albo Robin go wygryzie. Mam nadzieję, że ten transfer rozwiąże problem pt "Rooney ma focha, United kręci się wokół niego"
17-08-2012 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #56
Re: Robin van Persie
Skoro van Persie dostał te 235 tysięcy tygodniowo( według niektórych źródeł może to być nawet 250 tysięcy funtów), to tylko czekać, jak za parę miesięcy Rooney poprosi o nowy kontrakt, na mocy którego będzie mógł zarabiać tyle samo co Robin lub więcej.

Także Nani teraz będzie mógł zażądać od klubu lepszych apanaży, zanim złoży podpis na nowym kontrakcie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-08-2012 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #57
Re: Robin van Persie
Hmm a Rooney nie ma tego wpisu w kontrakcie, które gwarantuje mu wyrównanie do najwyższej pensji ;>?
17-08-2012 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #58
Re: Robin van Persie
Numer 20 u napastnika na Old Trafford zobowiązuje, także Robin nie zawiedź oczekiwań kibiców.


Fan United od 1992 roku
17-08-2012 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Robin van Persie
Podejrzewam, że w następnym sezonie już będzie widniała tam 9 Tongue
17-08-2012 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #60
RE: Robin van Persie
Muszę przyznać, że nie doceniałem Holendra za czasów gdy grał w Arsenalu, wiedziałem, że jest to świetny zawodnik, jednak nie spodziewałem, że aż TAK. Gdy przechodził do nas miałem trochę mieszane uczucia, nie wiedziałem jak się wkomponuje do naszej formacji, do tego jego wiek oraz sporo urazów w przeszłości. Jednak zostałem w pełni przez niego kupiony. Dopiero gdy przyszedł do nas, gdy oglądam go w akcji co tydzień widzę jak wielkie umiejętności i wszechstronność posiada. Zawodnik kompletny, lewa noga, prawa noga, głowa, umiejętność minięcia przeciwnika, przetrzymania piłki, podania prostopadłego, świetnie bite stałe fragmenty gry, no a do tego przede wszystkim skuteczność w polu karnym. Niesamowite jest jak wielki wpływ na postawę całego zespołu ma Holender, nie będe tutaj przytaczał statystyk Robina z tego sezonu, każdy je zna, ale weźmy pod uwagę sam ostatni mecz z Chelsea - bramka samobójcza Luiza to w 90% zasługa Holendra, drugi gol już bezpośrednio jego autorstwa, trafienie Chicharito także po strzale van Persiego, i późniejszym zamieszaniu w polu karnym, do tego dochodzi idealne prostopadłe podanie do Younga, który został wycięty przez Ivanovica, ukaranego za to zagranie czerwonym kartonikiem.

Ooh Robin van Persie!

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-10-2012 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości