Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 0-3 Manchester United (01.03.2008)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #16
Re: PL: Fulham - Manchester United (01.03.2008, 16:00)
Czas na moje subiektywne, na gorąco po meczu oceny:

7,5- Van der Sar- kilkoma interwencjami w tym jedną fantastyczną
paradą uratował nas od starty gola. Pewny punkt zespołu. Może poza średią końcówką.
6,75- O'shea- początek dość chaotyczny, później mniej pracy. Brakowało trochę jego podłaczeń prawą stroną, ale jak już poszedł za akcją to dzięki niemu padła trzecia bramka.
7,5- Ferdinand- spokojnie sobie radził z rywalami. Dobry występ w roli kapitana.
7,25- Brown- pewny występ Wesa na środku defensywy.
6,75- Evra- nie licząc średniego początku udany mecz w wykonaniu francuza.
7- Park- pare razy szarpnął swoją flanką, schodził do środka co się
opłaciło pod koniec pierwszej połowy, gdy zdobył bramkę.
7,5- Hargreaves- w końcu udana próba z rzutu wolnego. Dużo biegał. Świetny mecz.
7,5- Scholes- najwięcej w drużynie odbiorów. Mógł też
strzelić swoją bramkę w tym meczu, ale zabrakło skuteczności. Paul jakiego chcielibyśmy oglądać.
7,5- Nani- wcale nie gorsza kopia Ronaldo. Stwarzał najwieksze
zagrożenie dla rywala. W drugiej części zdecydowanie przygasł.
6,25- Saha- trudno coś dobrego o tym występie napisać.
6,75- Tevez- wywalczył wątpliwego wolnego z którego padła bramka. Miał
również dwie okazje. Nienajlepsze spotkanie.
..- Rooney- wprowadził trochę zamieszania
..-Ronaldo- niewiele mu się chciało po wejściu
..- Anderson- nie zdążył nic pokazać


Fan United od 1992 roku
01-03-2008 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Fulham - Manchester United (01.03.2008, 16:00)
Trzeba powiedzieć że Diabły zagrały bardzo dobrze, w mocno rezerwowym składzie zdołaliśmy wysoko rozbić Londyńczyków. Bardzo fajną bramkę strzelił Owen ( z wolniaka ) , później Park ( chłopak już zaczyna się rozgrywać, bardzo dobrze, brawo Ji Sung ), no i samobój Daviesa.
Bardzo fajnie że Arsenal zremisował, choć mogło być 0-1, głupi Bendtner strzelił w 94 minucie :evil:
szkoda bo mogło być na prawdę dobrze ale najważniejsze że United wygrało :twisted:
01-03-2008 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Fulham - Manchester United (01.03.2008, 16:00)
Ja dziś oglądałem mecz Arsenalu, po raz kolejny Martin O'Neill mnie oczarował swą drużyną, Villa Villa, do oni dla mnie są czarnym koniem tych rozgrywek, nareszcie grają na miare oczekiwań, mecze w Londynie kapitalne, bez porażki ze Spurs, Arsenalem i Chelsea, robi to wrażenie, cały czas podpieram się by to O'Neill został managerem United.

Meczu United nie oglądałem, dobrze że dwójka liderów odpoczeła w tym meczu Cris oraz Waaza, jestem z tego zadowolony, wynik również 3-0 na ciężkim terenie może cieszyć, OH tak jak kiedyś wspominałęm nadaje się jako egzekutor wolnych, powinien z nich dostawać szane, myślę że ten gol go odblokuje z korzyścią dla Machesteru United, teraz tylko czekać na Andersona, oby Vida był gotowy na OL.

Arsenal ma doła widocznego, Adeba gra strasznie nie skutecznie, Villa mogła nawet wygrać, ale 1 punkt dla Villi i dla nas straty do świetne wiadomości dla nas jak i sympatyków The Vilians.

United Pride Of England !
01-03-2008 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości