Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2012/2013
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #16
Re: Champions League 2012/2013
Cytat:Ja aż takim optymistą nie jestem

Czyli losowanie w moim odczuciu wbrew pozorom mało komfortowe. Firmy które nie należą do ścisłej czołówki, ale solidne, dobrze zorganizowane i będące w stanie sprawić niespodziankę, jeżeli Ferguson zbyt mocno będzie rotował składem, albo przytrafi się słabsza dyspozycja, bądź chęć oszczędzenia sił na trudnych rywali ligowych, to może zrobić się nerwowo. Niby sir Alex zapowiadał parokrotnie, że nie zlekceważy LM w tym roku, ale jak znam życie będzie mocno kombinował jak wyjść z grupy jak najmniejszym nakładem sił... jak zawsze zresztą.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
31-08-2012 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #17
RE: Champions League 2012/2013
Kartonik

Twój temat został usunięty, ponieważ tutaj zawsze piszemy o innych meczach w LM i nie ma sensu zakładać nowego tematu i robić syfu.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2012 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #18
RE: Champions League 2012/2013
Luz, od niedawna tu jestem więc nie wiedziałem.

Naucz się w końcu pisać mój nick Tongue

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
10-09-2012 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #19
RE: Champions League 2012/2013
WIECZNA BEKA Z SZEJKÓW, DZISIEJSZY REAL WIELKI PROPS, TO SAMO LEWY.

A i jeszcze jedno:
Cytat:AC Milan 0-0 Anderlecht
<szuka emotki lol>

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
18-09-2012 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #20
RE: Champions League 2012/2013
Ponoć mecz Real - City był mega. Ciekawe co zaprezentują obie druzyny na Etihad.
18-09-2012 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
RE: Champions League 2012/2013
Bardzo fajne spotkanie. Więcej takich w Lidze Mistrzów! Dzięki takim spotkaniom rozgrywki nabierają rumieńców, a człowiek przez 90 minut siedzi podekscytowany przed TV. W pierwszej połowie miażdżąca przewaga Realu. City kompletnie nie wiedziało co jest grane i nie miało pomysłu jak zaskoczyć ekipę Jose. Madryt zdominował środek pola.
W drugiej połowie Real dalej przeważał, jednak to City wykorzystało dobrą okazje. Fatalnie w tej sytuacji zachował się Casillas, który jeszcze przed strzałem położył się na ziemie, odsłaniając tym samym połowę bramki. Piękna, acz z rykoszetem bramka Marcelo.
A końcówka to już czyste szaleństwo! Akcja za akcją, bramką za bramką. Dawno nie cieszyło mnie tak oglądanie meczu w LM jak wczoraj.

Real był zdecydowanie lepszym zespołem. Jednak z Higuainem ciężko coś strzelić z przodu. No Iker ostatnio coś słabo się prezentuje...



Mój Blog: Pod presją czasu
18-09-2012 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #22
RE: Champions League 2012/2013
Mecz fajny, bo sporo się działo i nie zabrakło emocji. Ale pod względem czysto piłkarskim, to City nawet nie podjęło rzuconej przez Madryt rękawicy. Zdecydowanie za głęboko się cofnęli, w pierwszej połowie nie mieli nawet pomysłu na wyprowadzenie piłki z własnej połowy. Obie drużyny dzieliła przepaść, jeśli chodzi o kulturę gry.

I wcale się nie zdziwię, jeśli rewanż na Etihad będzie wyglądał podobnie.
18-09-2012 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #23
RE: Champions League 2012/2013
Przyznam, że meczu nie oglądałem, ale miałem nieprzeciętną radochę jak w momencie sprawdzania wyniku na live score, na moich oczach w 90min wynik zmienił się z 2:2 na 3:2 dla Realu. Jeszcze tego by brakowało, żeby City coś ugrało na Bernabeu, Mancini i reszta chodzili by z głowami w dupach cały rok...

Lewandowski już raczej rozgrywa ostatni sezon w Borussi, przeczuwam premier league w następnym sezonie.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2012 07:33 przez Silvan.)
19-09-2012 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #24
RE: Champions League 2012/2013
Silvan napisał(a):Lewandowski już raczej rozgrywa ostatni sezon w Borussi, przeczuwam premier league w następnym sezonie.
Jeśli już miałbym stawiać, to powiedziałbym, że Bayern Smile

Gdzie jest Groszek?
19-09-2012 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #25
RE: Champions League 2012/2013
Szczególnie, że Gomez jest kontuzjowany i przeczuwam, że to zadecyduje o jego piłkarskiej przyszłości...
Po co Robert miałby się pchać do PL, skoro może grać w Borussi czy Bayernie? ;>

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
19-09-2012 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #26
RE: Champions League 2012/2013
KARTONick napisał(a):Po co Robert miałby się pchać do PL, skoro może grać w Borussi czy Bayernie? ;>
Bo nadejdzie taki moment, że w tych Niemczech już więcej nie będzie mógł się nauczyć i będzie potrzebował silniejszej ligi. A nie wiem czemu, ale mi idealnie gość pasuje do Premier League. IMO już teraz świetnie odnalazłby się choćby w takim Tottenhamie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-09-2012 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #27
RE: Champions League 2012/2013
KARTONick napisał(a):Po co Robert miałby się pchać do PL, skoro może grać w Borussi czy Bayernie? ;>
Zostać całą karierę w Dortmundzie, mając perspektywę gry w najlepszej lidze świata? Słabo.
Co innego Monachium, to level wyżej od wszystkich innych niemieckich klubów. Ciekaw jestem jakby sobie poradził w Bayernie.


Fan United od 1992 roku
19-09-2012 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #28
RE: Champions League 2012/2013
sebos_krk napisał(a):Co innego Monachium, to level wyżej od wszystkich innych niemieckich klubów

Pewnie jestem w odosobnieniu, ale Borussia i Bayern to na obecną chwilę takie niemieckie masło maślane. Może Bayern jest bardziej utytułowanym i prestiżowym klubem, ale jednak Borussia gnoi go regularnie, niemal w każdym bezpośredniom meczu i odbiera trofea krajowe. Zresztą bundesliga pewnego poziomu nie przeskoczy, reszta świata poszła do przodu i podniosła swój poziom, podczas gdy Germania cofnęła się nieco w rozwoju i teraz powoli i mozolnie stara się budować swoją pozycję. Inna sprawa, że nie ma sensu żeby Lewy odchodził z Borussi do jakiegoś średniaka z EPL. Liczą się tylko kluby z Anglii, mające realne szanse na trofea i jeżeli dostałby taką ofertę to nie powinien się długo zastanawiać.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
19-09-2012 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #29
RE: Champions League 2012/2013
Lewy w Bayernie? Za wysokie progi. Już mają Gomeza i Mandzukicia nie gorszych napastników a kto wie czy nie lepszych.
Wiem, wczoraj strzelił bramkę ale wczesniej zmarnował dużo jak zawsze. Niech jeszcze się poduczy w Borussii ale do anglii może iść lecz nie do MU lecz do Evrtoonu np
19-09-2012 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #30
RE: Champions League 2012/2013
Silvan napisał(a):Może Bayern jest bardziej utytułowanym i prestiżowym klubem, ale jednak Borussia gnoi go regularnie, niemal w każdym bezpośredniom meczu i odbiera trofea krajowe.
Od kiedy ta Borussia "gnoi" Bayern? Od dwóch sezonów? Ma ktoś wątpliwości, że w końcu to się skończy i Bayern wróci na swoje miejsce i pokaże miejsce w szeregu zespołowi z Dortmundu? Pomimo dominacji BVB w ostatnich dwóch sezonach to trzeba sobie wprost powiedzieć, że transfer Lewandowskiego do Bayernu byłby pomimo wszystko krokiem w przód. Trenowanie i współpraca z takimi zawodnikami jak Gomez, Ribery, Robben czy nawet Muller, Mandżukić i Pizzaro to byłoby coś. Sam Robert wiele by zyskał na tym transferze. Nie chodzi nawet o większe pieniądze, ale obcowanie z takimi piłkarzami powinno go pchnąć w rozwoju. Ważną kwestią jest też gra na europejskiej arenie. Niby ta BVB lepsza w Niemczech, ale pragnę przypomnieć, że to Bayern w ostatnich dwóch latach wychodził z fazy grupowej, ponadto zagrał w finale LM.
19-09-2012 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości