Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2012/2013
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #76
RE: Champions League 2012/2013
Pierwsza myśl - o kurwa! Druga - zajebiscie, pokazmy w koncu Europie ze jesteśmy silnym zespołem i los nie mógł dać nam lepszej szansy na zmazanie plamy po zeszlorocznej LM, trzecia - Cris na Old Trafford!

Nie moge się doczekać!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2012 12:18 przez RedLucas.)
20-12-2012 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #77
RE: Champions League 2012/2013
kojot napisał(a):Mam pytanie, kiedy pierwszy mecz?

Pierwszy mecz 12 lub 20 lutego. Rewanż 5 i 12 marca

Terminarz United:

Sat Feb 9 Everton H
Sat Feb 16 FA Cup 5
Sat Feb 23 Queens Park Rangers A
Sun Feb 24 Capital One Cup Final

Sat Mar 2 Norwich City H
Sat Mar 9 West Ham A (FA Cup 6)
Sat Mar 16 Reading H

VS. terminarz Realu

Feb 10 Real Madrid v Sevilla FC La Liga
Feb 17 Real Madrid v Rayo Vallecano La Liga
Feb 24 Deportivo La Coruña v Real Madrid La Liga
Mar 3 Real Madrid v Barcelona La Liga
Mar 10 Celta Vigo v Real Madrid La Liga

Obie drużyny mają ciężki mecz przed pierwszym starciem, ale później może być tak, że zagramy z Mierdą zaraz po meczu z Barceloną Smile o ile rewanż wypadnie na 5tego marca.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2012 12:37 przez Silvan.)
20-12-2012 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #78
RE: Champions League 2012/2013
Podejrzewam, że terminarz ligowy dla Realu nie ma wielkiego znaczenia.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
20-12-2012 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #79
RE: Champions League 2012/2013
Ale Gran Derbi to zawsze Gran Derbi, więc gdyby akurat tak wypadło... Na pewno niezależnie od okoliczności Real rezerw nie wystawi w żadnym z tych spotkań, zwłaszcza, że Mourinho - o ile dotrwa do tego czasu - ze szczególnej rotacji składem nie słynie.

Z samego losowania jestem zadowolony, od paru lat chciałem któregoś z hiszpańskich mocarzy we wczesnej fazie i w końcu się ziściło. Powrót Ronaldo zbytnio mnie nie elektryzuje, na pewno nie bardziej niż fakt, jak wielkie kluby staną na przeciw siebie - dwa ulubione mojego nieuchronnie mijającego już dzieciństwa, z czego ten kochany bardziej będzie mógł pokazać bardziej utytułowanym hiszpańskim kolegom swoją wyższość. "Oj, będzie się działo!", jakby to powiedział pewien Bartosz - oby tym razem z happy endem. Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
20-12-2012 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #80
RE: Champions League 2012/2013
Słabe losowanie. Real w lidze nie ma już szans, więc Mourinho będzie ich dodatkowo motywował na Champions League. Pozostaje mieć nadzieję, że w lutym też będą grali tak jak teraz, bo jak się porówna formacje to niestety na papierze United przegrywa w przedbiegach.

Na szczęście nazwiska nie grają.
20-12-2012 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #81
RE: Champions League 2012/2013
Ja pierdolę, wiedziałem, od tygodnia powtarzałem, że trafimy na Real.Jeb.Oczywiście musiało się sprawdzić, za dużo już tego szczęścia w losowaniach.

Wiadomo, że meczu już teraz się nie mogę doczekać, a i trudno sobie wyobrazić co się będzie działo w tych dwóch spotkaniach, ale...czekają nas dwa zajebiście trudne i wyczerpujące pojedynki.A już chyba sobie nigdy nie daruję jak przejdziemy Real, a potem odpadniemy z jakimiś ogórkami.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
20-12-2012 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #82
RE: Champions League 2012/2013
Pierwszy mecz 13 lutego, rewanż 5 marca

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/...index.html


REAL AWAY!!! Smile)))

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-12-2012 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #83
RE: Champions League 2012/2013
Ja powiem tak. Jeżeli poprawimy grę z tyłu a do meczu są 2 miesiące to powinniśmy ich przejść względnie spokojnie. Real gra kaszankę, Mourinho już ich zniszczył tak jak zniszczył CFC i zniszczył Inter. Mimo, że Barcelona ma tyle punktów przewagi to Real nie może odpuścić ligi bo nie może pozwolić, żeby Atletico było przed nimi w lidze. W sumie to bać się możemy najbardziej oczywiście Ronaldo i do tego Ozila. Groźni są jeszcze Benzema i Modric o ile w ogóle będzie nim grał Mou. Mi się wydaje, że forma na ten moment jest po naszej stronie a myślę, że do lutego zdążymy złapać rozpęd i przy dobrej dyspozycji defensywy naprawdę nie musimy się baaaardzo bać.

Z losowania się cieszę, dobrze będzie się z nimi zmierzyć i przypomną się dawne lata.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2012 15:38 przez Hubson.)
20-12-2012 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #84
RE: Champions League 2012/2013
Niestety, dostaliśmy najgorszego rywala z możliwych. Trudniej już się chyba nie dało... Można pisać, że Real w tym sezonie jest słaby, że mają konflikty w drużynie, że obecnie w lidze mają 13 punktów straty do Barcelony i praktycznie mistrzostwo z głowy, ale to tylko połowa prawdy. Druga połowa jest taka, że Real Madryt to Real Madryt, a my z nim nie potrafimy grać, zawsze nas objeżdżali. Królewscy postawią w tym sezonie już wszystko na zdobycie Decimy, będą cholernie zMoutywowani, co nie wróży nam za dobrze. Portugalczyk już będzie wiedział, jak ustawić swój zespół i jak wykorzystać nasza tragiczną grę w obronie.

Na naszą korzyść działają dwa czynniki. Pierwszy, że rewanż jest rozgrywany u nas, na Old Trafford, a drugi jest taki, że rewanż na OT będzie rozgrywany 5 marca, a 3 marca Real czeka mecz z Barceloną. Tyle tylko, że te marcowe Gran Derbi w lidze mogą już o niczym nie przesądzać i Mou może postawić wszystko na mecz z nami, a na Barcę wystawić kilku piłkarzy z ławki rezerwowych.

Ogólnie szkoda, ze tak źle wylosowaliśmy. Liczyłem na Celtic, ale jak widać po bardzo słabej konkurencji w fazie grupowej teraz czas na rywala z najwyższej półki.

(20-12-2012 15:37)Hubercik napisał(a):  Ja powiem tak. Jeżeli poprawimy grę z tyłu a do meczu są 2 miesiące to powinniśmy ich przejść względnie spokojnie. Real gra kaszankę, Mourinho już ich zniszczył tak jak zniszczył CFC i zniszczył Inter. Mimo, że Barcelona ma tyle punktów przewagi to Real nie może odpuścić ligi bo nie może pozwolić, żeby Atletico było przed nimi w lidze. W sumie to bać się możemy najbardziej oczywiście Ronaldo i do tego Ozila. Groźni są jeszcze Benzema i Modric o ile w ogóle będzie nim grał Mou. Mi się wydaje, że forma na ten moment jest po naszej stronie a myślę, że do lutego zdążymy złapać rozpęd i przy dobrej dyspozycji defensywy naprawdę nie musimy się baaaardzo bać.

Z losowania się cieszę, dobrze będzie się z nimi zmierzyć i przypomną się dawne lata.

Co do Ronaldo, to zgoda, ale Oezil w tym sezonie akurat nie przekonuje, kibice Realu bardzo na niego narzekają, wytykają mu to, że mało strzela i zalicza mało asyst, często jest pierwszy do zmiany. Trzeba będzie uważać i jakoś zneutralizować za to Xabiego Alonso, ich motor napędowy, kreatora gry, mózg drużyny. Tylko jak to zrobić, kiedy ich linia pomocy jest lepsza od naszej i jest w niej więcej jakości?

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2012 15:59 przez Jaroldz.)
20-12-2012 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #85
RE: Champions League 2012/2013
Ja tam nie oglądam w tym sezonie Realu, ale jak otworzyłem sobie statsy Kheidry i Alonso z whoscored, to Carrick i Clev/Ando nie mają się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-12-2012 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #86
RE: Champions League 2012/2013
Bez przesady z tą miażdżącą przewagą jakości Realu. United sprężają się na wielkich rywali w tym sezonie i pokazują naprawdę dobry styl, więc wszystko jest sprawą otwartą. Zresztą, nie zawsze w futbolu wygrywa drużyna, która jest na papierze silniejsza. Ja wolę, żeby United stawili czoła prawdziwemu wyzwaniu, zamiast kalkulować jak się nie zmęczyć przed ligą.

Jaroldz napisał(a):marcowe Gran Derbi w lidze mogą już o niczym nie przesądzać i Mou może postawić wszystko na mecz z nami, a na Barcę wystawić kilku piłkarzy z ławki rezerwowych.

Po pierwsze Real gra u siebie i po prostu nie może olać tego meczu, jeżeli Barcelona zrobiłaby im z dupy jesień średniowiecza w Madrycie, (a tak się stanie jeżeli Real miałby oszczędzić kluczowych zawodników) wtedy "Boski Mou" nie dotrwa do rewanżu z United. W grand derbi nie ma litości i każdy taki mecz to wojna, równie dobrze można by rzec, że United odpuściliby mecz z Liverpoolem, lub City na Old Trafford... Po drugie, to nie jest finał LM, żeby Mou miał stawiać wszystko na jedną kartę, zakładając nawet, że przeszliby United to w dalszej fazie mogliby się zmierzyć z Barceloną, czy Bayernem i po raz kolejny obejść się smakiem.

Ludziki strachliwe trochę więcej wiary w United!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2012 17:08 przez Silvan.)
20-12-2012 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #87
RE: Champions League 2012/2013
michal85 napisał(a):Ja tam nie oglądam w tym sezonie Realu, ale jak otworzyłem sobie statsy Kheidry i Alonso z whoscored, to Carrick i Clev/Ando nie mają się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie...

Staty rzeczywiście są wiarygodne....
20-12-2012 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #88
RE: Champions League 2012/2013
Przecie Carrick w statach to jest koksu, ta celność podań Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
20-12-2012 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #89
RE: Champions League 2012/2013
No tak.W Statach to World Class player;P

Tyle że staty nie grają,są tylko dla wielbicieli numerków. Obecnie nie ma co porównywać drużyn bo przez 2.3 miesiące forma drużyn może się zmienić.


Losowanie jest świetne dla kibiców,zarówno w LM jak i w LE masa ciekawych spotkań,lepszy rok niż ostatni.
20-12-2012 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #90
RE: Champions League 2012/2013
Nie tylko w statsach Cool

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-12-2012 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości