Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga 2 kolejka
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #16
Re: Liga 2 kolejka
Sępy

Michel Bastos - Fernando Torres, Karim Benzema

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-08-2012 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #17
Re: Liga 2 kolejka
FC Liverpool

Prince Boateng - Tevez, Ljuboja

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-08-2012 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #18
Re: Liga 2 kolejka
2 kolejka - wyniki

Beer Money 2:3 Korf Utd FC
( Mark Hamsik - C. Ronaldo, Hulk <<-->> Siem de Jong x2 - Moussa Sow, Lisandro Lopez )

Speedway United 2:2Uberteam
( Arjen Robben - Diego Milito, Oscar Cardozo <<-->> Antonio Nocerino - Jan Klaas Huntelaar, Gonzalo Higuain )

Obrońcy Tytułu 0:4 DPFI
( David Silva - Bafetimbi Gomis, Alexandre Pato <<-->> Miroslav Stoch - Roberto Soldado x2, Samuel Eto'o x2 )

Red Łódź 0:1 Machinima Team
( Claudio Marchisio- Alexis Sanchez, Robert Lewandowski <<-->> Sejad Salihovic - Jozy Altidore, Edison Cavani )

LZS Zimna Wódka 2:2 Sępy
( Georginio Wijnaldum - Lionel Messi x2, Antonio Di Natale <<-->> Michel Bastos - Fernando Torres, Karim Benzema )

Antyfutbol 1908 Verein 2:0 FC Poznań United
( Shinji Kagawa - Marco Reus, Burak Yilmaz <<-->> Ałan Dzagojew - Demba Ba, Zlatan Ibrahimović )

Clevuś :* 2:1 Cytrynówka FC
( Franck Ribery - Robin Van Persie, Alvaro Negredo <<-->> Alex - Dries Mertens, Yoan Gouffran )

Pogoń Szczecin 3:1 FC Liverpool
( Edi Andradina - Radamel Falcao x3, Rodrigo Palacio <<-->> Prince Boateng - Tevez, Ljuboja )

tabela i wyniki

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
25-08-2012 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości