Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Fulham (25.08.2012)
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1
PL: Manchester United 3-2 Fulham (25.08.2012)
[Obrazek: 1zn0jye.png] [Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: wlapv.png]

Manchester United vs Fulham
Barclays Premier League
25.08.2012; 16:00
Old Trafford, Manchester


W drugiej kolejce Premier League wicemistrzowie Anglii podejmą na własnym obiekcie stołeczne Fulham. Czerwone Diabły po nieudanej inauguracji ligi będą chciały zrehabilitować się w starciu z podopiecznymi Martina Jola, którzy na Old Trafford przyjadą w zupełnie odmiennych nastrojach, po zdemolowaniu Norwich 5-0 w 1. kolejce EPL.

Dotychczas obydwa zespoły mierzyły się ze sobą 77 razy, 45 razy górą były Diabły, 14 meczów wygrało Fulham, zanotowano 18 remisów, bilans bramkowy wynosi 150:84.


Ostatnie spotkania obydwu zespołów na Old Trafford:
26.03.2012: Manchester United 1-0 Fulham [Obrazek: 40717168.png]
09.04.2011: Manchester United 2-0 Fulham [Obrazek: 40717168.png]
14.03.2010: Manchester United 3-0 Fulham [Obrazek: 40717168.png]
18.02.2009: Manchester United 3-0 Fulham [Obrazek: 40717168.png]

Waszym zdaniem - mecz na Old Trafford (26.03.2012)
Foster napisał(a):Mieliśmy ogromną przewagę, w pewnym momencie wydawało się, że kolejne bramki są kwestią minut, a tak naprawdę niewiele brakowało a byśmy zaprzepaścili szanse na odskoczenie City. Trzeba też przyznać, że mieliśmy dużo szczęścia, gdyż Carrick faulował i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nie wiem z czego to wynikało (może byli myślami gdzie indziej), ale byliśmy strasznie niedokładnie, czym zepsuliśmy kilka bardzo ładnych dla oka akcji. Nie graliśmy źle, ale Fulham powinno do domu wracać z bagażem kilku bramek, nasza nieporadność pod bramką gości strasznie irytowała. Brakowało jakiegoś błysku geniuszu, odrobiny nonszalancji, elementu zaskoczenia.
Jaroldz napisał(a):Nie lubię takich spotkań, kiedy do samego końca muszę drżeć o wynik. Niestety, w poniedziałek nasze Diabły grały nieporadnie w ataku oraz po zejściu Rio także w obronie, przez co do ostatniej sekundy nie było wiadomo czy zdołamy utrzymać skromne prowadzenie 1:0. Mieliśmy masę szczęścia, że sędzia nie podyktował karnego, bo chyba jednak Carrick faulował rywala i w dodatku powinien ujrzeć czerwoną kartkę. (...) W tym meczu na duży plus Rafael, Evans, Valencia, Young oraz Carrick. Oni byli najlepsi i przyczynili się do naszej wygranej.

Czy United zmażą plamę po spotkaniu z Evertonem? Jaki skład typujecie?
Czy RVP zdobędzie swoją premierową bramkę dla United na Old Trafford?
O wszystkim co związane z meczem, rozmawiamy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
21-08-2012 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Koniecznie do składu musi wrócić Rafael, a Valencia na prawe skrzydło pomocy. Do tego Carrick do pomocy, na lewe skrzydło Young i jazda. Może tym razem zagramy lepiej i wygramy z Fulham, które w pierwszej kolejce zaprezentowało się z bardzo dobrej strony.

DDG
Rafael-- Vidić-- Wooton-- Evra
-------- Carrick- Scholes--------
Valencia--- Kagawa------ Young
------------- Rooney--------------

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-08-2012 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Tego Wootona to chyba nigdy w akcji nie widziałem, ale naprawdę myślisz że Ferg postawi na gościa z rezerw w drugiej ligowej kolejce ? Szansa jest zerowa, nawet mimo takich problemów ze stoperami. Zresztą sam mówił, iż zagrają ci sami defensorzy co wczoraj. Z tymże Rafael bardziej pasowałby na flance i tu się zgadzam. Carrick zostanie na stoperze i jedziemy.

Gramy u siebie i jakby Fulham nie zaprezentowało się w pierwszej kolejce to my będziemy dominować grę, zamykać rywala na swojej połowie, a co za tym idzie obrona nie będzie miała tylu problemów co z Eve, gdzie gdyby nie ten Fellaini wszystko wyglądałoby o wiele lepiej.

Życzyłbym sobie Rooneya na ławce, niestety jest to niemożliwe.
21-08-2012 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Persil na pewno na ławce nie zacznie, szkoda nawet tak typować.


Fan United od 1992 roku
21-08-2012 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Kwas napisał(a):Zresztą sam mówił, iż zagrają ci sami defensorzy co wczoraj.

Ja pierdolę, to sprzedajmy tego Rafaela, bo po chuj on ma tam siedzieć na tej ławce, albo na wypożyczenie z nim.Żałosne, nie jestem jego zwolennikiem, bo chłopak nie myśli w ogóle na boisku, ale o wiele lepiej gra w defensywie od Valencii.Poza tym o wiele bardziej wolałbym zobaczyć na skrzydle Valencie niż Naniego czy Younga.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
21-08-2012 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #6
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Co ja mam Ci na to poradzić ?

Nie wiem, może nie chciał go rzucić do pierwszego składu z powodu Olimpiady i trzymał w odwodzie tylko w razie totalnej draki... W końcu Brazylijczycy doszli, aż do ostatniego dnia turnieju. I należy wziąć poprawkę na krótki okres przygotowawczy Rafaela z United.

W każdym razie liczę na obecność Rafy w podstawie i to nie tylko za tydzień z Fulham, ale w całej kampani, bo nie jest tak, iż on nie myśli na boisku.
21-08-2012 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Kwas napisał(a):Co ja mam Ci na to poradzić ?

Wiadomo, ze pretensje nie były do Ciebie.Mnie się po prostu w głowie nie mieści jak można wystawiać pomocnika na obronie w sytuacji gdy ma się nominalnego prawego obrońcę w kadrze.I to jeszcze takiego na którego kiedyś stawiało się z uporem.To co, tak się cofnął w rozwoju?.W dodatku to jest podwójne osłabienie, bo pozbawiamy się ogromnego atuty w ofensywie.

Carrick taki podobno zajebisty rozgrywający, ja nie wymagam, żeby on kreował naszą grę na pozycji środkowego obrońcy, ale on wygląda jakby w ogóle zapomniał, że można podać dalej niż do najbliższego kolegi.Niby mamy o jednego świetnego rozgrywającego z tyłu więcej, a nic w tym elemencie nie zyskujemy.Zadziwiające.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
21-08-2012 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Adis napisał(a):Czy United zmażą plamę po spotkaniu z Evertonem?
Tak

Adis napisał(a):Jaki skład typujecie?
--- De Gea ---
- Rafael - Vidić - Carrick(? ;( ) - Evra
-Valencia - Scholes - Nani
--- Kagawa ---
-- RvP - Rooney --


Adis napisał(a):Czy RVP zdobędzie swoją premierową bramkę dla United na Old Trafford?
Tak

Adis napisał(a):O wszystkim co związane z meczem, rozmawiamy w tym temacie.
Tak

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
21-08-2012 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
http://devilpage.pl/index/news/komentarz...defensywa/

Oby jednak na prawej obronie zagrał Rafael bo tak jak pisał Ruuuuuuuuuud to bez sensu. Valencia jest typowym pomocnikiem skrzydłowym a nie obrońca. Poza tym w meczu z Evertonem przy takim ustawieniu te nasze skrzydła to były takie trochę niesatysfakcjonujące. Fulham wygrało na początek 5-0 i mimo że grali u siebie i grali z Norwich to myślę że to zwycięstwo dało im trochę pewności i z Old Trafford w najgorszym przypadku będą chcieli mieć remis...
22-08-2012 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Jest szansa że nie Carrick a Evans będzie stał na obronie bo ponoć już od 10 dni trenuje z drużyną. Tylko ciekawe czy SAF pozwoli mu wejść świeżo po kontuzji...
24-08-2012 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
DP napisał(a):Z powodu kontuzji defensywnych zawodników, sir Alex Ferguson prawdopodobnie wystawi Patrice'a Evrę na nietypowej dla niego pozycji stopera.

Szkot był zmuszony wystawić na tej pozycji Michaela Carricka i Nemanję Vidicia w przegranym meczu inauguracyjnym na Goodison Park.

Linia defensywy Czerwonych Diabłów została solidnie przetasowana. Wszystko spowodowane jest kontuzjami Phila Jonesa, Chrisa Smallinga i Jonny’ego Evansa.

Na szczęście w tym tygodniu Ferguson pozyskał holenderskiego, lewego obrońcę, Aleksandra Büttnera. Istnieje duża szansa, że nowy nabytek Manchesteru United zadebiutuje w sobotnim meczu na lewej obronie, co pozwoli Evrze grać w środku obrony razem z Vidiciem.

- Alex będzie jutro miał swoje pięć minut. To nam bardzo pomoże – powiedział trener United. – Evra może wystąpić jako stoper. Grywał już na tej pozycji wcześniej.

- Myślę, że Alex nie zacznie spotkania z Fulham od pierwszego gwizdka. Prawdopodobnie posadzę go na ławkę – zakończył sir Alex.

:o :shock:

Gościa najchętniej bym w ogóle nie oglądał w tym spotkaniu, a tymczasem prawdopodobnie zobaczymy go na najbardziej odpowiedzialnej pozycji w zespole... Coś czuję, że niezłe cyrki będzie nam dane oglądać w tym meczu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-08-2012 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Czegoś nie rozumiem. Fabio wypożyczony a przychodzi Buttner. Skoro ma zastąpić Evrę to czemu nie ma od razu wejść na głęboką wodę?? Był przygotowany w swoim klubie więc jakiś okres przygotowawczy za sobą ma. Jest konieczność to gra. Po to chyba kosztował te 5 mln. Z resztą gramy na OT i jeżeli dzięki temu, że Alex zagra na obronie Carrick wróci do pomocy to największym zmartwieniem powinna być gra Evry na stoperze niźli gra Alexa na lewej obronie. Przecież dzięki powrotowi Carricka do pomocy obrona powinna mieć dużo mniej do roboty.
24-08-2012 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Jeśli Ferguson nie chce znowu wystawić dwójki Vidić-Carrick to musiał się solidnie na Anglika wkurzyć lub chce za wszelką cenę wystawić go w pomocy. Ja się oceny nie podejme, bo sam nie wiem co może być dla nas gorsze...

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
24-08-2012 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #14
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
Wg Devilpage.pl skład wygląda tak:

Manchester United: De Gea, Rafael, Carrick, Vidic, Evra, Cleverley, Anderson, Valencia, Kagawa, Young, Van Persie

Ławka rezerwowych: Lindegaard, Evans, Rooney, Giggs, Chicharito, Welbeck, Scholes.

Czy środek obrony to znów Carric i Vidic. Myślę że Roo na ławce to dobry rych ze strony SAFa bo o skłąd trzeba powalczyć, a Roo ostatnio chce robić wszystko (rozgrywać, strzelać, asystować). Niestety w meczu z Evertonem nic mu nie wychodziło. Nani też ochłonie Wink)

Więc dziś liczymy na Kagawe i Van Persiego. No i cieszy że Valencia na swojej pozycji Wink)
25-08-2012 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Fulham (25.08.2012; 16:00)
I połowa kozacka, chociaż trochę szkoda tego gola w 3. minucie...
Na razie cały skład na "+" nie sądziłem, że w ogóle nie poczuję braku Rooney'a.
Szczególne pochwały idą dla Rafaela - co dziś gra, mm kozak. Evra chyba odczuł, że jego pozycja może być zagrożona, bo w skali szkolnej gra na 5 Tongue
W dodatku Kagawa, wreszcie gra jak natchniony, jak na Tourze!

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
25-08-2012 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości