Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alexander Büttner
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1
Alexander Büttner
[Obrazek: 10938445411880726723.jpg]

. ALEXANDER BÜTTNER

Data urodzenia: 11 lutego 1989
Miejsce urodzenia: Doetinchem, Holandia
Narodowość: Holender
Pozycja: Obrońca
Wzrost: 174 cm

Poprzedni klub: Vitesse Arnhem
Debiut w MU: -

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
21-08-2012 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Alexander Buttner
Całkowity anonim dla mnie, podejrzewam że nawet wobec słabej dyspozycji Evry i tak większość czasu spędzi na ławce.
21-08-2012 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3
Re: Alexander Büttner
Jak ten transfer sprawi tyle, że Evra zepnie poślady i zacznie grać, a nie udawać, że gra, to ja go od razu okrzyknę hitem transferowym. A jeżeli okaże się, że i Buttner cośkolwiek potrafi i jest w stanie z biegiem dni, miesięcy walczyć o pierwszy skład - będę jeszcze bardziej zadowolony. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-08-2012 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #4
Re: Alexander Büttner
Osobiście o typie nigdy nie słyszałem, ale mam nadzieję, że albo dzięki niemu Evra będzie zapierdalał albo, że ma na tyle umiejętności, iż jest w stanie posadzić Pata na ławce.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
21-08-2012 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #5
Re: Alexander Büttner
A mi się wydaje, że to może być transfer pokroju Manucho, Donga czy innego Klebersona czyli zupełnie bez użyteczny i wcale bym się nie zdziwił gdyby i Fryers i ten młody zawodnik bodajże Blackett (sorry jeżeli użyłem złego nazwiska) prezentowali o wiele lepszy poziom i uważam, że ten transfer jest kompletnie nieprzydatny.
21-08-2012 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #6
Re: Alexander Büttner
A jakieś podstawy ku temu, że ten koleś będzie niewypałem?
21-08-2012 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Alexander Büttner
Takie same jak do tego, że się sprawdzi, czyli żadne Smile
21-08-2012 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #8
Re: Alexander Büttner
Exactly, dlatego ja nie nastawiam się od razu w jedną lub drugą stronę. Przyjdzie mu grać to wtedy się dowiemy, czy jest to materiał na solidnego grajka. Evra też nie miał łatwych początków, ale jak już się rozkręcił to Heinze rozglądał się za nowym klubem, teraz to on jest na miejscu Argentyńczyka i zobaczymy jak sobie poradzi z nowym konkurentem. Mam szczerą nadzieję, że Alex nie okaże się niewypałem i Ferguson nie zamienił siekierki na piłę wypożyczając Fabio.

Summa summarum życzę mu powodzenia Smile
21-08-2012 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #9
Re: Alexander Büttner
Chętnie zobaczę tego chłopaka. Nie musi się okazać kozakiem jak dla mnie. Miło by było jakby faktycznie był to tak głęboko schowany talent, że inni będą nam zazdrościć nosa do transferów i będą zbierać szczęki z podłogi, ale to będzie swego rodzaju bonus. :roll:

Ale zejdźmy na ziemię. Wystarczy, żeby Evra poczuł presję i spiął pupcię. Dodatkowo warto go odciążyć w kilku meczach, bo Francuz jest niewątpliwie najbardziej eksploatowanym zawodnikiem. Jeżeli którąś z tych ról spełni Alexander, będę w pełni zadowolony z tego transferu. Oczywiście także życzę mu powodzenia i czekam na zobaczenie go w akcji.
21-08-2012 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Alexander Büttner
Hubercik napisał(a):A mi się wydaje, że to może być transfer pokroju Manucho, Donga czy innego Klebersona czyli zupełnie bez użyteczny i wcale bym się nie zdziwił gdyby i Fryers i ten młody zawodnik bodajże Blackett (sorry jeżeli użyłem złego nazwiska) prezentowali o wiele lepszy poziom i uważam, że ten transfer jest kompletnie nieprzydatny.
Matko kochana, to miejsce (forum) jest czasami nieprawdopodobne.
Właśnie napisałeś, że koleś, który w dorosłej piłce nie rozegrał praktycznie żadnego, pełnego meczu (pomijając fakt, iż w klubie go już raczej nie ma - rozegrał sparing w rezerwach Kogutów) i stoper, który na pozycji lewego obrońcy rozegrał jeden sezon w U18 (pomijam fakt, iż Blackett obecnie nie ma po prostu prawa wychodzić w składzie United - widać braki w koordynacji, zwinności itp. W skrócie: czuć, że jest podczas fazy przechodzenia ze stopera na bocznego obrońcę) są lepszymi rozwiązaniami, niż 23-letni zawodnik z ponad setką meczów w holenderskiej ekstraklasie.
Nie wiem co z niego będzie, nie śledzę rozgrywek holenderskich, jednak kwota nie wydaje się być duża, stąd wiele do stracenia nie ma, zaś potencjalne korzyści z pojawienia się konkurencji na lewej obronie mogą być przydatne.
Aha, i jeszcze jedno - Fabio to prawonożny zawodnik, który był od początku ustawiany na lewej obronie, aby móc grać razem z bratem tj. unikać z nim rywalizacji o to samo miejsce. Nie każdy jest Denisem Irwinem, wystawianie prawonożnego zawodnika na lewej stronie obrony to zawsze ryzyko (chociażby przy próbach wślizgu) - polecam przypomnienie sobie sytuacji sprzed, bodajże 2 sezonów, gdzie graliśmy z Kogutami u siebie (końcowy wynik: 3-1), a na prawej obronie wyszedł Benoit Assou-Ekotto, naturalny lewy obrońca: absolutna katastrofa z punktu widzenia Tottenhamu (podarował karnego i ogólnie widać było, iż zmiana flanki nie jest czymś łatwym, nawet dla tak doświadczonego zawodnika).
21-08-2012 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: Alexander Büttner
Tak jak pisałem na redlogu, sprowadzenie kogoś na tą pozycję, było koniecznością, a że Ferguson kupił kompletnie nieznanego mi zawodnika to mnie lekko zaskoczył, ale to jeszcze nie czas na osąd. Zobaczmy jak wybiegnie na boisko i pokaże co potrafi.

Miejmy nadzieję, że będzie w stanie odciążyć nieco Evrę na przestrzeni całego sezonu a przy dobrej grze dodatkowo wywrze na Francuzie nim presję, która skłoni go do lepszej gry.

Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia :-D

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-08-2012 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #12
Re: Alexander Büttner
Ryszardzie, w zasadzie z większością się zgadzam, ale Blackett to naturalny lewy obrońca, który grywał w tamtym sezonie z konieczności na środku obrony (a może również trenerzy uznali, że to jest dobra nauka).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-08-2012 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Alexander Büttner
To teraz tylko czekać aż dostanie swoją szansę (czyli zapewne parę minut) w jakimś meczu co jakiś czas i będziemy widzieć kto to jest i jakie ma umiejętności. Mam nadzieje że będzie to transfer na lata Wink
22-08-2012 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #14
Re: Alexander Büttner
Cóż, podchodzę do tego transferu z dużym dystansem, nie znam gościa, nie widziałem nigdy jak gra. Z tego, co przeczytałem o nim w internecie, to według holenderskich kibiców jest to dobry lewy obrońca, jednak nie wiadomo czy prezentuje wystarczające umiejętności, aby grać w Premier League.

W lutym 2011 roku interesowała się nim Legia, a na początku sierpnia wydawało się, że wyląduje w Southampton, gdzie był już nawet na testach medycznych, które oblał z niewiadomych przyczyn( spekuluje się, że właśnie wtedy miała nadejść oferta z United).

Skaut Manchesteru United Ed Van Stijn sam przyznał, ze Buttner był dopiero trzecim czy czwartym najlepszym lewym obrońcą na jego liście, który grał w lidze holenderskiej. Dlaczego nie ściągnęliśmy tego najlepszego( pewnie Willemsa z PSV) :?: Nie wiem, może byli nie na sprzedaż, bądź sami nie chcieli do nas przejść.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
22-08-2012 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Alexander Büttner
Jaroldz czyli skro interesowała się nim Legia i Southampton to raczej nie jest to suuuper klasy zawodnik. Bo nie są to kluby nawet w połowie tak dobre jak United.
22-08-2012 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości