Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LM w TV - 2012/13
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #31
RE: LM w TV - 2012/13
Krix napisał(a):Bo żyjesz R(u^10)dzie w świecie kibiców przede wszystkim United, a w ogólności klubowych / zaangażowanych (nie mogę znaleźć słowa, lecz wiadomo, o co chodzi), a nie wśród Januszy oglądających, co TV da lub interesujących się Polakami.

Tacy Janusze myślę, że meczem United-Real też zawiedzeni by nie byli.A wydaje mi się, ze grupa osób zainteresowanych POLSKĄ Borussią(w składzie z Robertem Lewandowskim, Jakubem Błaszczykowskim i Łukaszem Piszczkiem) to jest jednak mniejszość.
Dlatego wybór naszego meczu byłby odpowiedniejszy, bo kibiców United i Realu jest w Polsce mnóstwo.Tak mi się przynajmniej wydaje,nie wiem, może jestem w błędzie.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
04-01-2013 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #32
RE: LM w TV - 2012/13
Jebać to. I tak chodzi tylko o transmisję która jest w dobrej jakości i się nie ścina bo studia czy opinie a nawet komentarz... o to nikt nie dba. Po prostu szkoda, że trzeba będzie się trochę namęczyć, ze znalezieniem streamów. No i fakt faktem, wychodzi na to, że jakaś tam Borussia jest ważniejsza niż 2 z 3 najlepszych klubów piłkarskich na świecie z tradycjami i historią o wiele większą niż klub niemiecki czy ukraiński...
04-01-2013 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
RE: LM w TV - 2012/13




Fan United od 1992 roku
09-01-2013 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości