Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pływanie
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #16
Re: Pływanie
No i tylko Phelps go wyprzedził. Dobry występ Polaka. Jakby nie było Phelps jest fantastyczny, ale będąc zaraz za nim to duuży sukces.
Graty dla gościa.
30-07-2011 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marcin_090_ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Pływanie
Dołączam się, również kocham pływać i każdy wolny czas spędzam na basenie.
07-03-2012 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #18
Re: Pływanie
tvn24 napisał(a):Reprezentant Polski w pływaniu Mateusz Matczak walczy o życie. 23-latek z obrażeniami głowy oraz ręki trafił do jednego z łódzkich szpitali w nocy z soboty na niedzielę, jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. - Nie wykluczamy ani pobicia, ani nieszczęśliwego upadku - przyznaje w rozmowie z tvn24.pl Joanna Kącka z łódzkiej policji.

Pływaka w nocy z soboty na niedzielę u zbiegu ulic Kościuszki i Struga w Łodzi znalazł patrol straży miejskiej. Był nieprzytomny, więc na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Następnie Matczaka przewieziono do szpitala im. Norberta Barlickiego.

- Leżącego na ulicy mężczyznę znaleźli przejeżdżający obok funkcjonariusze straży miejskiej. Do szpitala trafił jako osoba niezidentyfikowana. Dopiero później go zidentyfikowano. Znajdował się pod wpływem alkoholu i miał urazy ręki oraz głowy - mówi Joanna Kącka z łódzkiej policji.

W szpitalu stwierdzono u zawodnika uraz ręki i głowy. Jego stan lekarze określają jako bardzo poważny.

Policja w tym momencie nie wyklucza żadnych przyczyn obrażeń. - Nie widać było żadnych zadrapań, żadnych opuchnięć, które mogłyby świadczyć o pobiciu. Nie oznacza to, że taką wersję wykluczamy. Bierzemy pod uwagę również nieszczęśliwy wypadek - dodaje Joanna Kącka.

23-letni reprezentant Polski miał przy sobie telefon komórkowy oraz kilka innych przedmiotów, które - zdaniem policji - mogłyby wskazywać na to, że nie padł on ofiarą napadu rabunkowego.

Mateusz Matczak to wychowanek MKS Trójka Łódź. Jest wielokrotnym mistrzem i rekordzistą Polski.

W swoim dorobku ma też wiele sukcesów w kategorii juniorów, m.in. tytuł mistrza świata na 400 m stylem dowolnym, a także mistrzostwo Europy na 400 m dowolnym i zmiennym. Jest kandydatem na igrzyska olimpijskie w Londynie.

Mnie jakoś nie wydaje się, żeby był to nieszczęśliwy wypadek. Na jego niekorzyść działa też to, że był pod wpływem alkoholu.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-04-2012 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #19
Re: Pływanie
Mateusz Matczak z Łodzi... Wiem, nie znam go osobiście, szansa aż tak wielka nie jest, ale czy przypadkiem nie chodzi o naszego MattMana? Nie wszyscy go pewnie pamiętają, a szkoda - pisał świetne teksty na Redlogu, udzielał się też trochę tutaj. Wie ktoś, czy to nie o nim mowa?

Niezależnie od tego, szkoda. Obawiam się jednak, że to nie pierwszy i nie ostatni polski sportowiec, który w podobny sposób marnuje swój talent.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
16-04-2012 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #20
Re: Pływanie
Też pomyślałem o MattManie, jak przeczytałem to nazwisko, ale MattMan studiuje we Wrocławiu, ale skąd pochodzi...?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-04-2012 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #21
Re: Pływanie
Intel napisał(a):Obawiam się jednak, że to nie pierwszy i nie ostatni polski sportowiec, który w podobny sposób marnuje swój talent

Ano taki kraj.
16-04-2012 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #22
Re: Pływanie
Tomassen napisał(a):Też pomyślałem o MattManie, jak przeczytałem to nazwisko, ale MattMan studiuje we Wrocławiu, ale skąd pochodzi...?

Jak widać w jego starym profilu na forum - z Łodzi. Stąd moje podejrzenia.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
16-04-2012 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #23
Re: Pływanie
A odnośnie MattMana - z nim wszystko ok.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-04-2012 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości