Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośmiejmy się z przeciwników
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
[Obrazek: crunching+tackle.jpg]

I co o tym powiecie Smile ?

Manchester United
17-09-2008 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #122
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
"Bede bral cie"
Gdzie? Na murawie...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-09-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #123
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
[Obrazek: JTerry.jpg]
Człowiek w plastikowej masce... bójcie się!

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
18-09-2008 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #124
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Hannibal Lecter?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-09-2008 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #125
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
[Obrazek: 550yma.jpg]
[Obrazek: Drogbaslapgif.gif]
[Obrazek: Colefire.gif]


]:->

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
19-09-2008 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #126
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
[Obrazek: spurswin.jpg]

Obrazek z redcafe okraszony tytułem: Tottenham w końcu wgrał mecz :lol: .

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-10-2008 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #127
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
[Obrazek: 15379e6c33079117med.jpg]

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-10-2008 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #128
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
kanonierzy.com napisał(a):Bez przydługich wstępów, oto zestaw kliku popularnych w Anglii i poza nią żartów na temat naszych drogich (70 milionów w tym okienku) rywali:

Czym różni się obrona Spursów od Yeti? Kilkukrotnie widziano Yeti.

Rada dzielnicy, w której miał powstać nowy stadion Tottenhamu, anulowała projekt. Rzecznik prasowy urzędu powiedział: „Nie mamy nic przeciwko festynowi raz do roku, ale cyrk co dwa tygodnie to już dużo.”

Grałem wczoraj w Scrabble i udało mi się ułożyć na planszy ‘Tottenham Hotspur Football Club’. Szkoda, że dostałem za to tylko dwa punkty.

Mały chłopiec przyszedł do opieki społecznej i wyznał, że nie ma gdzie mieszkać. „Co z twoimi rodzicami”? zapytał pracownik. „Nie, oni mnie biją,” odpowiedział chłopiec. „A dziadek i babcia?” "Biją mnie jeszcze mocniej”. Pracownik zapytał więc: „To gdzie chcesz trafić?”, a dziecko odpowiedziało natychmiast: „Do Tottenhamu. Oni już nigdy nikogo nie pobiją.”

Co robi fan Totenhamu gdy widzi, że jego drużyna wygrała mecz? Wyłącza konsolę.

Juande Ramos tuż po treningu chwali pracownika zajmującego się murawą za imponujący stan nawierzchni. „Nie dziwne, że trawa jest świetna,” odparł pracownik. „Codziennie wrzucamy na nią nawóz wart 70 milionów funtów.”

Podobno cała drużyna Tottenhamu spędzała czas na graniu w Championship Manager. Niestety, Juande źle to zrozumiał, i doszedł do wniosku że chcą grać dla menedżera Championship.

Spursi, wbrew pozorom, są najsilniejszą drużyną w lidze – utrzymują wszystkie inne w górze.

Z Tamizy wyłowiono martwego mężczyznę w peruce, stringach, staniku, futrzanych kajdankach, podwiązkach i koszulce Tottenhamu. Policja postanowiła oszczędzić rodzinie wstydu i przed wezwaniem jej zdjęła z ciała koszulkę Tottenhamu.

Jak nazywa się ulepszona wersja Tottenhamu? Newcastle United.

Słyszeliście, że Juande Ramos po meczu ze Stoke jechał pod prąd z prędkością 200 kilometrów na godzinę, z wyłączonymi światłami i w terenie zabudowanym? Podobno jest zdesperowany, by zdobyć trochę punktów.

Podczas niedzielnego popołudnia facet siedział z psem w pubie. Na telewizorze zaczęły pojawiać się wyniki Premier League: "Stoke City 2, Tottenham Hotspur 1”. Nagle pies zrywa się i krzyczy „Nie, nie znowu!!”. Zszokowany barman mówi: „To niesamowite. Czemu pański pies powiedział to, gdy usłyszał że Tottenham przegrał?” „Kibicuje Spursom”, odpowiedział właściciel psa. Barman zapytał się, co pies mówi, gdy Tottenham wygra. „Nie wiem,” odpowiedział zamyślony właściciel. „Mam go dopiero od kliku miesięcy.”

Spotkałem wczoraj strasznie napaloną dziewczynę. Powiedziała „poniż mnie!”….więc kupiłem jej koszulkę Tottenhamu.

Co oznacza skrót THFC? Tottenham Heading For the Championship (Tottenham Spada do Championship).

Młody chłopak dostał dziesięć funtów i postanowił kupić sobie nową piłkę w sklepie sportowym. Podał piłkę sprzedawcy, który powiedział: „Przykro mi, synu, ale ta piłka kosztuje 20 funtów.” Chłopiec odpowiedział: „OK, zasłonie sobie oczy, a ty będziesz mi podawał piłki z herbami klubów. Jeśli zgadnę, jakie to kluby, sprzedasz mi moją piłkę za dziesięć funtów.” Sprzedawca zgodził się i dał chłopakowi piłkę z herbem Arsenalu. Ten potrzymał ją przez chwilę, odbił od ziemi i zgadł: „Słyszę huk dział, to piłka Kanonierów.” Trafił. Potem zrobił to samo z następną futbolówką i ponownie odgadł: „To piłka z herbem Milwall, słyszę ryk lwa.” Sprzedawca, pod ogromnym wrażeniem, stwierdził: „Zgadnij jeszcze jaka to piłka, i możesz wziąć swoją za darmo." Chłopiec zrobił to samo i stwierdził: „Spurs.” „Niesamowite, usłyszałeś koguta?” „Nie,” odparł dzieciak. „Spadła.”

Wracałem wczoraj do domu i zobaczyłem Spursów grających w piłkę jeżem. Zadzwoniłbym do Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami, ale jeż wygrywał 4-0!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-11-2008 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #129
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
http://pl.youtube.com/watch?v=SIMiE2vEl ... r_embedded

:lol:

Pele good, Maradona better, George Best
14-12-2008 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allez Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #130
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
http://uk.youtube.com/watch?v=XZIGDUxjoPo

Kampania jest świetnym pomysłem, cel też bardzo dobry, ale ten spot mnie zabił Big Grin
Do twarzy Clichy'emu w tej fryzurze, prawda?

Manchester, so much to answer for.

last.fm
15-12-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #131
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
No tak, tak, ale spójrz na tego Mikołaja Tongue

[Obrazek: blob.php?Blob=3796_475x349]
16-12-2008 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #132
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Manchester United x2?

Cytat:The Citizens są bardzo blisko podpisania, nowego lukratywnego kontraktu sponsorskiego. Smaczku nie mogło zabraknąć i tym razem. Co byśmy zrobili bez tak pociesznego rywala?

Po tym jak władze klubu potwierdziły zakończenie współpracy w niedalekiej przyszłości z obecnym sponsorem - firmą Thomas Cook - Manchester City staje przed szansą dopięcia umowy sponsorskiej z liniami lotniczymi UAE Etihad.

Dla naszych rywali szykuje się niezły biznes, bowiem kontrakt ma być wart nawet 56,5 mln funtów. Oznacza to większa kwotę za logo na szejkowych koszulkach niż United otrzymuje od AIG.

Wydawałoby się, że wszystko jest cacy i w końcu do kibiców City uśmiechnie się fortuna. Abu Dhabi, teraz UAE Etihad i można podbojem zdobywać wszystkie szczyty światowego futbolu. 18 punktów na koncie, 17. miejsce w tabeli, przegrane derby - Manchesteru niebieska cześć Stolicy Północy już wie, że nic nie jest takie proste jak się wydaje, a zostanie dobrym ligowym średniakiem w Anglii tym bardziej ;-) Mistrzostwo kraju, Champions League to chyba inna galaktyka.

Niestety (oczywiście zależy dla kogo ;-)) ta beczka miodu zawiera jeszcze więcej dziegciu niż się wydaje, bo zbiór argumentów fanów Czerwonych Diabłów w wojnie o Manchester stale się powiększa. Pewnie teraz się zastanawiacie “o co mu kur** chodzi?” Jeśli przetłumaczymy ‘etihad’ z arabskiego na angielski otrzymujemy ‘union’ albo po prostu ‘united’.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
17-12-2008 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #133
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
A widzieliście jaką ładną ma fryzurę Cisse? Chyba mi się podoba... :oops:

[Obrazek: 2aez19h.jpg]

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
22-12-2008 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #134
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
allez napisał(a):http://uk.youtube.com/watch?v=XZIGDUxjoPo

Kampania jest świetnym pomysłem, cel też bardzo dobry, ale ten spot mnie zabił Big Grin
Do twarzy Clichy'emu w tej fryzurze, prawda?

Uśmiałam się, ale pozytywnie. Świetna kampania i świetny spot ;]

A fryzura Cisse jest genialna!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-12-2008 02:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #135
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
[Obrazek: barca2.gif]
Fajna emotkaWink

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-12-2008 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości