Ankieta: Gracz meczu?
Ankieta jest zamknięta.
Sztark 64.29% 9 64.29%
Szols 35.71% 5 35.71%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #46
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
[Obrazek: ifmAa0P1u11s1.gif]
Kapitalna akcja, szkoda tylko, że Antek skończył ją tak jak każdą inną we wczorajszym meczu.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-09-2012 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #47
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
(20-09-2012 14:00)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  
michal85 napisał(a):Krytykowanie tego drugiego stało się już chyba modne

Wiedziałem, czekałem na ten argument

To w takim razie ja, jak i paru innych użytkowników czekam na argumenty za tym, że Nani wczoraj był słaby. Bo póki co czytałem tu tylko, że po prostu był słaby i basta.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-09-2012 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #48
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Był tragiczny w pierwszej połowie. Niemal każdy jego kontakt z piłką to była strata bądź zwolnienie akcji. W drugiej połowie zaprezentował się lepiej, aczkolwiek dobre zagrania przeplatał słabymi. Nie wykorzystał karnego w ważnym momencie, mógł postawić kropkę nad i, zepsuł świetną kontrę podając do Persiego za plecy. Owszem miał 5 podań otwierających drogę do bramki, jednak przynajmniej raz tyle akcji zepsuł. Nie był słaby, ale nie napiszę, że był to dobry występ w jego wykonaniu.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-09-2012 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #49
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Szczerze przyznam, że nie oglądałem jakoś mega dokładnie pierwszej połowy, ale odniosłem zupełnie inne odczucie. Wydawało mi się, że Nani wkręcał w murawę Turków, napędzał nasze akcje. Zdawało mi się, że był jednym z głównych motorów napędowych tej naszej zajebistej gry przez pierwsze 30 minut. W pamięć mi zapadła choćby klepka z bodajże Kagawa, kiedy wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali i niemal pokonał go podcinką.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-09-2012 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #50
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
RedLucas napisał(a):W pamięć mi zapadła choćby klepka z bodajże Kagawa, kiedy wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali i niemal pokonał go podcinką.

Ja akurat tak jak Ty jestem zdania, że Nani był jednym z najlepszych na boisku mimo pudła z karnego i kilku innych klopsów. Jednak przykład jaki podałeś jest trochę do luftu. Nani faktycznie zagrał piękną klepę z Kagawą i jak wcześniej pisałem jest to jedyny zawodnik w United który potrafi sobie tak naturalnie klepać z Shinjim, ale stwierdzenie, że o mało nie pokonał bramkarz to mocne nadużycie, bo wykończenie tej akcji było totalnie ŻENUJĄCE. Od Naniego można oczekiwać zdecydowanie więcej i ja osobiście byłem w szoku jak można tak spaprać doskonałą okazję. Mimo tego Nani w drugiej połowie miał kilka akcji i ostatnich podań, których jego koledzy nie wykorzystali, sam Chicharito zmaścił dwie świetne piłki od Naniego. Żeby nie było za wesoło Nani musiał zepsuć karnego i podać piłkę za plecy van Persiego w kolejnej doskonałej sytuacji.

Jednakże reasumując, cóż z tego że momentami był rażąco nieskuteczny, skoro i tak miał największy wypływ na grę ofensywną United, a w drugiej połowie już szczególnie. Mecz był mocno przeciętny w wykonaniu United, w drugiej odsłonie środek cofną się ograniczając do czyszczenia i niczego więcej, co spowodowało, że znowu jak poprzednich sezonach tylko skrzydłowi mogli cokolwiek zrobić z przodu bo van Persie musiałby się chyba rozdwoić i sam do siebie podawać, tak samo Kagawa... Wobec tego i Valencii, któremu wychodziły zwody, ale wrzutki i podania były zawsze do nikogo, przez proces eliminacji zostaje nam jedynie Nani dzięki któremu United mogli wygrać 2:0 lub 3:0 wtedy werdykt wobec niego byłby dużo korzystniejszy.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
21-09-2012 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #51
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Silvan napisał(a):drugiej odsłonie środek cofną się ograniczając do czyszczenia

Mi się wydaje, że druzyna mniej się męczy atakując a nie się broniąc, więc skoro koniecznie miały być trzymane siły na Looserpool to czemu my się cofnęliśmy?? Chyba nie przez to, że Galata takie mocne jest ?
21-09-2012 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #52
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
W drugiej połowie mieliśmy więcej posiadania piłki, więc nie powiedziałbym, że oddaliśmy pole i zaczeliśmy się bronić.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-09-2012 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #53
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Hubercik napisał(a):Mi się wydaje, że druzyna mniej się męczy atakując a nie się broniąc, więc skoro koniecznie miały być trzymane siły na Looserpool to czemu my się cofnęliśmy?? Chyba nie przez to, że Galata takie mocne jest ?

No to jest dobre pytanie do Fergusona.

michal85 napisał(a):W drugiej połowie mieliśmy więcej posiadania piłki, więc nie powiedziałbym, że oddaliśmy pole i zaczeliśmy się bronić.

Czytaj ze zrozumieniem. Nie cała drużyna się cofnęła, ale środek w ogóle nie angażował się w zadania ofensywne. Wszystko szło na skrzydła, a środkowi operowali co najwyżej przy linii środkowej. Większe posiadanie piłki wynikało też z tego że Galata się męczyło i przez zagęszczanie środka przez United szybciej tracili piłkę.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2012 11:14 przez Silvan.)
21-09-2012 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #54
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Ja mam czytać ze zrozumieniem? Gdzie ja się odnosiłem do Twojego postu?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-09-2012 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #55
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Foster napisał(a):Był tragiczny w pierwszej połowie. Niemal każdy jego kontakt z piłką to była strata bądź zwolnienie akcji. W drugiej połowie zaprezentował się lepiej, aczkolwiek dobre zagrania przeplatał słabymi.

Jak dla mnie to w pierwszej połowie przeplatał dobre zagrania ze słabymi, a w drugiej był już świetny.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-09-2012 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #56
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Podsumowałbym to tak: Nani jest piłkarzem bardzo dobrym z zadatkiem na piłkarza świetnego, aczkolwiek nie jest w stanie postawić kropki nad i. Taką kropkę nad i umiał postawić Ronaldo i dzisiaj jest uznawany za jednego z dwóch najlepszych piłkarzy świata. Taka jest między nimi różnica. Czy Ronaldo ma większe umiejętności niż Nani (z wyjątkiem gry głową)? Nie wydaje mi się. A jednak uznajemy, że jeden jest dużo lepszy. Właśnie m.in. przez janusowe oblicze Naniego.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-09-2012 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości