Ankieta: Gracz meczu?
Ankieta jest zamknięta.
Sztark 64.29% 9 64.29%
Szols 35.71% 5 35.71%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #31
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Był faul Carricka ale nie w polu karnym. Ale dziś sporo karnych byc powinno Wink
19-09-2012 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #32
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Tomassen napisał(a):I jeszcze jedno. Co powiecie o sytuacji, kiedy Carrick gonił Altintopa i interweniował w polu karnym? Był Waszym zdaniem faul? Moim zdaniem był. Carrick nie dotknął piłki i był spóźniony.

Jak patrzyłem podczas meczu i na powtórki to wydawało mi się, że zablokował strzał. Na to też by wskazywał lot futbolówki po uderzeniu Altintopa.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-09-2012 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #33
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
(19-09-2012 22:02)RedLucas napisał(a):  Jak patrzyłem podczas meczu i na powtórki to wydawało mi się, że zablokował strzał. Na to też by wskazywał lot futbolówki po uderzeniu Altintopa.

Altintop uderzył nieczysto w piłkę bo wcześniej został sfaulowany także ewidentny faul A Carrick nawet piłki nie dotknął.
19-09-2012 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #34
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Jakby ktoś dorwał jeszcze powtórkę, to poproszę, chętnie luknę jeszcze raz

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
19-09-2012 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #35
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Tomassen napisał(a):Co powiecie o sytuacji, kiedy Carrick gonił Altintopa i interweniował w polu karnym? Był Waszym zdaniem faul? Moim zdaniem był. Carrick nie dotknął piłki i był spóźniony.
Był spóźniony, bo głupio piłkę stracił Scholes i Michał musiał gonić by naprawić jego błąd. Faul był oczywisty, jednak moim zdaniem nie w "16" a przed.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-09-2012 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #36
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Dziwny był ten mecz, tylko początek mógł się podobać w wykonaniu United, później było już dość przeciętnie. Obrona nadal gra niepewnie, mam tu na myśli obrońców, bo De Gea bronił bardzo dobrze. Generalnie szkoda silić się na głębszą analizę, wygrali angażując się tylko na tyle ile to zwycięstwo wymagało. Wybaczę im jak pogonią Liverpool w niedzielę Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2012 22:37 przez Silvan.)
19-09-2012 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #37
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Dobra ankieta Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-09-2012 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #38
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Szału nie było, ale najważniejsze 3 punkty, szczególnie w sytuacji kiedy mocno przeciętne zawody rozegrało tylu naszych kluczowych zawodników. Przede wszystkim Van Persie, czy Scholes, którzy byli chyba najgorsi w naszych szeregach. Kagawa po dobrej pierwszej części znacznie spuścił z tonu w drugiej. Na plus IMO jedynie dwóch zawodników - Carrick (co my zrobimy bez niego?!) oraz Nani. Krytykowanie tego drugiego stało się już chyba modne - wcześniej O'Shea, Fletcher, niedawno Berbatov czy Gibson, to teraz musiała przyjść kolej na innego.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-09-2012 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #39
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Z Nanim to ja mam ten problem (i pewnie parę osób jeszcze też), że nawet jak gra overall dobrze, to wykona parę takich zagrań, że człowiek sobie myśli: jak ktoś z taką techniką użytkową może tak spierdolić akcję? Po prostu od zawodnika z taką techniką wymagamy więcej niż od innych, to nawet jest normalne. Wczoraj zagrał dobrze, miał kilka owych irytujących momentów, ale ogólnie duży plus dla niego. Kagawa był troszeczkę zagubiony wczoraj, chyba Galatasaray po prostu mu "nie leżał". Na van Persiego nie ma się co złościć, bez wsparcia ze strony kolegów został zupełnie. Scholes jak na siebie - słabo.
Ale zobaczyć Fletcha na boisku - bezcenne.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
20-09-2012 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #40
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Mubinio napisał(a):Kagawa był troszeczkę zagubiony wczoraj, chyba Galatasaray po prostu mu "nie leżał"
Największy problem Kagawy to zgranie z drużyną, a właściwie zgranie drużyny z nim. Mimo wielu bezsensownych komentarzy gości z N-ki, w pewnym momencie koleś stwierdził, że Kagawa myśli szybciej niż paru jego kolegów z drużyny i coś w tym jest. Puki co TYLKO Nani jest w stanie zagrać z Samurajem fajną szybką klepę, Valencia był ewidentnie zbyt wolny i parę błyskotliwych piłek od Kagawy minęła go z jego własnej winy. W takim ustawieniu Kagawa musi mieć opcje szybkiej gry na obie strony, a nie tylko do Naniego na lewo. Myślę że jak Rooney wróci do formy to też będzie w stanie z tak z nim grać. Na razie drużyna się do niego dociera, taki zawodnik to skarb, ale wydobycie najlepszego z tego zawodnika jeszcze trochę potrwa. Tym niemniej ja jestem gościem zachwycony Smile

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2012 09:03 przez Silvan.)
20-09-2012 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #41
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Mam tylko nadzieję, że to Kagawa podniesie poziom drużyny a nie drużyna obniży poziom Kagawy.
20-09-2012 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #42
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Hubercik napisał(a):Mam tylko nadzieję, że to Kagawa podniesie poziom drużyny a nie drużyna obniży poziom Kagawy.

No właśnie... już jeden był taki zawodnik w United, o wielkich umiejętnościach technicznych i nieprzeciętnym talencie, który ostatecznie nie zdołał się dobrze wkomponować, a i samemu Fergusonowi skończyły się pomysły na to jak go najlepiej wykorzystać i niestety został niedawno sprzedany.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
20-09-2012 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #43
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
michal85 napisał(a):Na plus IMO jedynie dwóch zawodników - Carrick (co my zrobimy bez niego?!) oraz Nani. Krytykowanie tego drugiego stało się już chyba modne - wcześniej O'Shea, Fletcher, niedawno Berbatov czy Gibson, to teraz musiała przyjść kolej na innego.
Nani przeplata dobre zagrania tragicznymi. W pierwszej połowie jego każdy kontakt z piłką to była strata piłki albo spowolnienie akcji. W drugiej połowie zagrał zdecydowanie lepiej, jednak znów w najważniejszych momentach dawał ciała (karny, podanie do tyłu do Persiego). Owszem, miał 5 podań otwierających drogę, jednak w fatalny sposób zepsuł z dwa razy tyle sytuacji.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-09-2012 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #44
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
michal85 napisał(a):Krytykowanie tego drugiego stało się już chyba modne

Wiedziałem, czekałem na ten argument

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
20-09-2012 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #45
RE: CL: Manchester United 1-0 Galatasaray S.K (19.09.2012)
Trudno się nie oprzeć takiemu wrażeniu jeśli po meczu, w którym Nani zaliczył najwięcej kluczowych podań, udanych drylingów oraz przejęć piłki w drużynie można przeczytać jaki to był słaby. Nie grał idealnie, ale niejednokrotnie jego zagrania skutkowały groźnymi sytuacjami pod bramką rywala.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-09-2012 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości