Ankieta: Kto był najlepszym zawodnikiem Manchesteru United w meczu z Liverpoolem?
Ankieta jest zamknięta.
Anders Lindegaard 5.56% 1 5.56%
Rafael 5.56% 1 5.56%
Patrice Evra 0% 0 0%
Rio Ferdinand 38.89% 7 38.89%
Jonny Evans 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 5.56% 1 5.56%
Nani 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Shinji Kagawa 0% 0 0%
Robin van Persie 11.11% 2 11.11%
Paul Scholes 0% 0 0%
Javier Hernandez 0% 0 0%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Mark Halsey 33.33% 6 33.33%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool FC 1-2 Manchester United (23.09.2012)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #16
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Nie zdziwię się jak wszystko będzie dobrze do czasu około 30' kiedy pan sędzia jedną decyzją zmarnuje całe starania organizatorów.
19-09-2012 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
norm3rt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #17
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
W zasadzie to na pewno się coś będzie działo , "liwerpulofcy" dymią sobie po meczu jak Manchester United wygra. Byłem raz na meczu właśnie obu tych drużyn 2 lata temu , doszło do wielu przepychanek. Więc spokoju na pewno nie będzie -,-
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2012 18:30 przez sebos_krk.)
19-09-2012 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Wczorajsze spotkanie w Lidze Mistrzów nieco rozjaśniło sytuację przed niedzielnym spotkaniem. Na pewno nie zagra Scholes, 3 mecze w 8 dni to nie na jego zdrowie. Obawiam się zatem, że w pierwszym składzie wystąpi Giggs. Media donosiły o szybszym powrocie Rooneya do zdrowia, który niby wrócił już do treningów, jednak wątpię by SAF zdecydował się posłać Anglika do boja w takim meczu, mając na uwadze jego słabą grę w pierwszych spotkaniach.


DDG
Rafael - Vidic - Rio - Evra
Carrick - Anderson
Valencia/Nani - Cleverley/Kagawa - Giggs
van Persie

Czegoś takiego spodziewam ujrzeć na godzinę przed spotkaniem. Myślę, że występ Andersona w tym spotkaniu nie będzie takim złym pomysłem, potrzebujemy w środę trochę siły, kogoś kto się rozepchnie, przepchnie, a Brazylijczyk ze swoja masą to potrafi. Decydując się na taki ruch można Toma ustawić wyżej, tak jak zagrał w rep. Anglii. Na lewym spodziewam się Giggsa, bo SAF nie byłby sobą gdyby w takim meczu nie wystawił któregoś z weteranów. Ciekawi mnie obsada prawego skrzydła. Nani im bliżej końca spotkania wyglądał coraz lepiej i to chyba to on powinien zagrać. Lepsza jego chimeryczność niż solidność Antka, który na razie szuka formy.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-09-2012 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #19
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Scousersi standardowo zagrają na 120% swoich możliwości - mecze z nami to dla nich najważniejsze spotkania w sezonie, więc można się spodziewać, że łatwo nie będzie. Ostatnie nasze mecze na Anfield nie napawają optymizmem. Dlatego też uciesze się z każdego dorobku punktowego, szczególnie że widać, że jeszcze daleko nam do optymalnej dyspozycji.

Co do składu - mam nadzieję, że nie zobaczymy na boisku dwóch weteranów w drugiej linii. Na dobrą sprawę chciałbym, żeby byli oni na ławce i w razie w weszli na plac gry. Reszta mnie mało interesuje, no może chciałbym jeszcze DDG w bramce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2012 10:51 przez michal85.)
21-09-2012 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #20
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Osobiście bardzo jestem ciekaw lewej obrony. Szczerze to wątpię, żeby sir Alex postawił na Büttnera, mimo bardzo dobrej postawy tydzień temu. A jeżeli chodzi o Pata, meczu z Turkami nie oglądałem, ale w skrócie pokazany był przynajmniej jeden poważny błąd Francuza, który mógł skończyć się jedenastką. Ponadto, wszyscy pamiętamy wydarzenia z poprzedniego meczu ligowego na Anfield, a potem spięcia z Suarezem podczas meczu na Old Trafford. Na pewno Evra nie ma co liczyć na miłe powitanie w Liverpoolu, za to może spodziewać się nieustannych gwizdów. Oby tylko nie pękł, bo i bez tego ten mecz zapowiada się ciężko.
21-09-2012 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebol205 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #21
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Hmmm..... Sądząc po wynikach Liverpoolu mecz może być łatwy, ale nie można zapominać, że jednak trzeba się postarać. Mam nadzieję na bardzo dobry mecz (a na taki się zapowiada) i zwycięstwo. Smile
21-09-2012 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
sebol205 napisał(a):Sądząc po wynikach Liverpoolu mecz może być łatwy
^^

2.60 3.25 2.55

Czy tak wyglądają pierwsze z brzegu kursy bukmacherów w spotkaniu, gdzie United czeka łatwa przeprawa? ;>

To najtrudniejszy mecz sezonu, to najważniejszy mecz sezonu. Cały rok czekam na spotkanie na Anfield. Coś pięknego!


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2012 18:50 przez sebos_krk.)
21-09-2012 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebol205 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #23
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
sebos_krk napisał(a):sebol205 napisał(a)Confusedądząc po wynikach Liverpoolu mecz może być łatwy

^^

2.70 3.30 2.50

Czy tak wyglądają pierwsze z brzegu kursy bukmacherów w spotkaniu, gdzie United czeka łatwa przeprawa? ;>

To najtrudniejszy mecz sezonu, to najważniejszy mecz sezonu. Cały rok czekam na spotkanie na Anfield. Coś pięknego!


No dobra... źle napisałem mecz nie będzie łatwy, może być cholernie trudny jednak rzeczywiście jak sebos_krk napisał to jest mecz na który czeka się cały rok Smile
21-09-2012 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #24
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Po meczu z Evertonem było tłumaczenie, że Rooneyowi zawsze się tam ciężko gra dlatego nie dał tyle ile mógł.
Myślę, że w przypadku Evry powinien być zastosowany podobny zabieg, ale myślę, że Pat ma zbyt duży kredyt zaufania i to on zagra.
21-09-2012 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #25
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Tylko, że Patowi od dwóch lat nigdzie się dobrze nie gra Smile

Gdzie jest Groszek?
21-09-2012 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #26
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Jeszcze tylko dwa dni. Naprawdę ważny mecz. Im Liverpool miał gorszą formę tym groźniejszy jest w spotkaniu z nami. Byłoby świetnie wygrać chociaż 1:0, ale remis też będzie wynikiem niezłym zważywszy na spotkanie na szczycie w niedzielę o 17 Arsenalu i City.

Myślę, że Foster trafi ze składem idealnie, bo teraz, gdy Ferguson potwierdził brak Rooneya i Younga, możemy być praktycznie pewni składu poza prawą pomocą i pozycją za napastnikiem. Jednak tam chyba zagra Valencia (większe wsparcie dla Rafaela) oraz Kagawa.
21-09-2012 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #27
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Walić kursy bukmacherskie, to akurat jest żaden wyznacznik. Prawda jest taka, że chociażby ten Pool miał najsłabszy skład w historii świata, do tego 10 kontuzji i stadion po bombardowaniu, a kurs na nich wynosiłby 7,50, to na mecz z nami i tak wyjdą tak zmotywowani, że mogą nam wpierdolić. To jest po prostu taka konwencja tychże meczów (modne słowo ostatnio, to se użyję).

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
22-09-2012 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #28
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Ciężko się z wami nie zgodzić.

Liverpool w starciu z nami zawsze wychodzi bardziej zmotywowany i podobnie będzie jutro. Mimo, iż od początku sezonu nie szaleją ze zdobyczami punktowymi i zajmują trzecie miejsce od końca, to jutro będzie cholernie ciężko odnieść zwycięstwo. W sumie patrząc na nasze ostatnie wyniki na Anfield i ogólną dyspozycję naszego zespołu (jeszcze daaaleko do odpowiedniej poziomu gry) to każda zdobycz punktowa będzie dobrą wiadomością.
Chociaż kto wie, może nasze Diabły mile nas zaskoczą i dobiją już i tak już poobijamy Liverpool

Co do składu to ciężko jest mi powiedzieć jak on ma wyglądać- tak się składa, że nie mogę ostatnio oglądać na żywo United a skróty nie odzwierciedlają wszystkiego, więc nawet nie próbuję typować kto ma zagrać.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-09-2012 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #29
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
DDG
Rafael - Rio - Vidić - Evra
Carrick - Scholes/Cleverley
Valencia- Kagawa - Nani
van Persie


Taki skład jutro chciałbym obejrzeć. Szkoda, że Scholes grał tak długo z Galatą, jutro może jednak zasiąść tylko na ławce, a szkoda, bo bardzo przydałby nam się jego charakter od początku meczu.

Cholernie boję się tego meczu i mam przeczucie, że tego nie wygramy, że znów LFC na Anfield nas pokona bądź w najlepszym razie zremisuje, co dla nas i tak będzie porażką. Jak na razie w tym sezonie jeszcze nie zagraliśmy ani jednego bardzo dobrego meczu, zdarzały się dobre, ale zawsze czegoś w nim brakowało, takiego agresywnego pressingu, "siedzenia" na rywalu, a wydaje mi się, że jutro bez tego o wygranej nie będzie mowy. LFC jak zawsze zepnie swoje poślady na mecz z nami, dla nich to najważniejszy mecz w sezonie, ważniejszy niż mecze z Evertonem, więc będą zmobilizowani na 120%. Trzeba uważać na Allena, Gerrarda, Suareza i tego młodego Sterlinga. To ci piłkarze będą stwarzać nam jutro najwięcej problemów.

Come on, Red DevilsExclamation

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
22-09-2012 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #30
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (23.09.2012; 14:30)
Jaroldz napisał(a):znów LFC na Anfield nas pokona bądź w najlepszym razie zremisuje, co dla nas i tak będzie porażką.
Remis będzie porażką? Litości. 1 pkt wywieziony z Anfield będzie dobrym wynikiem(chyba, że frajersko wypuścimy zwycięstwo z rąk lub coś w tym stylu), zwłaszcza biorąc pod uwagę naszą dyspozycję i okoliczności tego spotkania.

Sprawa z Hillsborough pewnie sprawi, że Pool wyjdzie na ten mecz jeszcze bardziej zmotywowany niż zwykle, będą jeździć na dupie od 1 do 90, a na trybunach pewnie będzie gorąco jak nigdy. A propos Hillsborough to mam nadzieję, że nie będzie żadnych cyrków z udziałem Evry i Suareza przed meczem oraz, że nasi kibice pokażą klasę i nie będzie jakichś przykrych incydentów.

W środku mam nadzieję, że wyjdziem Carrickiem i Tomem/Ando. Ewentualnie nimi trzema, na lewym skrzydle Shinji, prawa to Tony/Nani. Będzie cienszko wygrać walkę o środek pola, dlatego nadzieja w szybkich kontrach, bo w pozycyjnym może być trudno. Trzeba uważać też na Shelvey'ego, bo nie radzimy sobie w środku pola z silnymi fizycznie rywalami. Evra mam nadzieję, że głównie skupi się na bronieniu niż atakowaniu, bo po akcjach ofensywnych ma zwyczaj nie wracać szybko do obrony.

Tak jak kiedyś pisałem, porażka nie będzie wielkim zaskoczeniem, choć mam nadzieję, że zagramy tam tak jak ostatnio w FA, co przyy znacznie lepszej sytuacji kadrowej niż wtedy może przynieść niezły efekt.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-09-2012 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości