Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Aston Villa (29.03.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #31
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Ronaldo- miodzio po prostu! I dzisiaj nie zagrał nawet samolubnie-podawał do lepiej ustawionych kolegów- zmądrzał albo może te bramki już go troszkę nudzą Wink aczkolwiek ta dzisiejsza przednia Big Grin
z sebosem nie zgodzę się co do jednej oceny Carrick- IMO 8 powinien otrzymać Wink
Rooney genialnie również, te bramki na pewno go podbudują Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-03-2008 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Zdziwiło mnie to, że sebos_krk wystawił Ronaldo dyszkę, natomiast Rooneyowi "zaledwie" ósemkę. Angielskie portale już wystawiły oceny i według jednego to Ronaldo gracz meczu, według drugiego Rooney, a wybór trudny, bo obydwoje w sumie na to zasługują. Nie wiem jak można postawić na różnicę dwóch oczek, bo przecież obydwoje mieli wkład w zwycięstwo.

Rooney, dwie bramki, trzy sytuacje przestrzelone, jedna w słupek, jedna tuż obok, kilka ładnych akcji z Tevezem, gdzie jak mówili Smokowski z Nahornym, za bardzo chce być kulturalny w stosunku do Argentyńczyka i na odwrót i zamiast strzelać woli podać. Moja ocena - 9.
Ronaldo, bramka, trzy asysty - fenomenalny wynik. Wiele ładnych akcji skrzydłem, lecz i tak mniej niż zwykle, celne podania, ładne strzały no i ten gol piętką, tak jak podanie do Rooneya na 3:0. Moja ocena - 9.

Tak więc - może przesadzam - ale pomimo tego wspaniałego osiągnięcia Ronaldo, aż takiej różnicy pomiędzy nim a Rooneyem nie było, żeby temu wystawić "10", a temu "8". Jednak mimo wszystko, ze względu na ten wyczyn - gol i 3 asysty - man of the match raczej Portugalczyk.

Co do pozostałych. Kuszczak bez roboty, Brown ostatnio nieźle sobie radzi, lepiej żeby w taki sposób udowadniał, że warto mu dać podwyżkę (jednak mimo wszystko nie tak wysoką jak chce) niż ma to robić poprzez swojego agenta, co chce wydoić każdego funta. Ferdinand z Vidicem znów bardzo dobrze, Evra o dziwo mniej atakował niż zwykle podczas tego typu spotkań. Giggs troche lepiej niż ostatnio, ale dalej to nie ten sam Giggsy. Scholes z Carrickiem jak w poprzednim sezonie, a Tevez? Zaraz po Rooneyu i Ronaldo najbardziej wyróżniający się gracz w United.

Dziękuję bardzo.
29-03-2008 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
8 to bardzo wysoka ocena za świetne spotkanie. Na to trzeba sobie zapracować nieprzeciętną grą. Dwie zmarnowane okazje też muszę pamiętać. Ale Ronaldo zagrał max katalogowy. Nie da się- biorąc pod uwagę potrzeby zespołu w danej chwili zagrać lepszego spotkania. Obaj zagrali cudownie.

Beckie napisał(a):Dziękuję bardzo
Ależ proszę Tongue Każdy ma przecież własne kryteria.


Fan United od 1992 roku
29-03-2008 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Jak pisałem Tomek wyszedł w pierwszej 11 i rozegrał cały mecz. Bardzo dobre spotkanie Atak grał po prostu cudownie! Kuszczak zagrał 90 minut ale nie musiał się wysilać.
Moje oceny
Kuszczak 7 - W ogóle nie musiał sie wysilać, jeśli sie nie mylę 3 razy musiał interweniować.
Brown 7- Kolejne dobre spotkanie.
Ferdinand 6,9 - Para razy stracił piłkę na korzyść rywala, ale poza tym dobre 65 minut.
Vidić 8 - Wykonał kawał dobrej roboty - skutecznie zatrzymywał akcję rywali.
Evra 7,5 - Zagrał na miarę swoich możliwości .
Ronaldo 10 - Jego piękna bramkę powtarzać będą przez długi czas, zaliczył trzy asysty. Jeden z najlepszych w tym spotkaniu. Bramkę i jedną z asyst zdobył na najwyższym poziomie.
Carrick 8 - Zaliczył kilka dobrych dograń oraz świetnie podawał .
Scholes 8 - Żaden rywal nie mógł sie z nim równać w drugiej lini.
Giggs 7,5 - Dobrze podawał oraz wykonywał ładne rzuty rożne i wrzutki w pole karne.
Rooney 9,50 - Wreszcie strzelił bramki! Był wszędzie, gdyby nie on nie wygralibyśmy tak wysoko. Wraz z Ronaldo zagrali najlepiej ze wszystkich
Tevez 9 - Bardzo dobre spotkanie kilka sytuacji zmarnowanych i dużo trafionych. Dobył ładną bramkę głową.
29-03-2008 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Moje ocenki

Tomasz Kuszczak 6,5 - poza tym, że sparował groźny strzał Maloneya na poprzeczkę, to bezrobotny

Wes Brown 7 - przyzwoity mecz w wykonaniu Anglika, w pierwszej połowie nawet próbował uderzać na bramkę Carsona, niestety niecelnie, a tak w obronie bez większych zastrzeżeń

Rio Ferdinand 7,5 - najlepszy defensor dzisiejszego wieczoru na Old Trafford, chciał udowodnić, że nie na darmo otrzymał opaskę kapitańską w meczu z Francją od Cepello

Nemanja Vidić 6,5 - nie miał dużo do roboty na boisku, a więc nie popełnił błędów, przyzwoity występ Serba.

Patrice Evra 7 - na początku meczu zadrżałem o zdrowie Francuza, miał już wizję kontuzji do końca sezonu, na szczęście uraz okazał się niegroźny i Francuz mógł kontynuować dobre w swoim wykonaniu spotkanie aż do momentu zmiany przez O'Shea.

Cristiano Ronaldo 8,5 - przepiękna bramka otwierająca wynik spotkania, asysta przy bramce Rooneya, w drugiej połowie po podaniu Scholesa powinien był podwyższyć na 3-0 niestety chybił. Na boisku bardzo kreatywny, wiele wnosił do gry United.

Paul Scholes 7,5 - kolejny solidny występ 'rudzielca' w środku pola, choć miał jedną stratę, która mogła zakończyć się golem dla AV, co nieco zaniża jego notę.

Michael Carrick 7 - w defensywnie bezrobotny, w ofensywie więcej pracy wykonywał Scholes, choć momentami jego gra była bliska perfekcji.

Ryan Giggs 7 - w końcu naprawdę dobry występ Walijczyka, dziś aż się chciało patrzeć na jego akcje. Zszedł z boiska na na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem, miejmy nadzieję, iż to niegroźny uraz.

Wayne Rooney 8,5 - strzelił trzy bramki, w tym jedną słusznie nieuznaną ze spalonego, lecz powinien był och strzelić co najmniej pięć, lecz najważniejsze jest to, że w końcu się przełamał.

Carlos Tevez 9 - jak dla najlepszy na boisku, strzelec bramki, wspaniale dogrywał piłki do Rooneya, raz po jego zagraniu Roo minimalnie chybił, raz uderzył w słupek, lecz to nie były jedyne jego dobra zagrania. Najlepszy także w oczach fanów United głosujących w sondzie na oficjalnej witrynie klubu.
29-03-2008 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Fantastycznie, Genialnie, Cudownie :!:

A mówiłem że United jak gra z Aston Villa to ma pewne 3 punkty i tak się wczoraj stało, genialny Mrugacz, genialny Waaza, genialny Scholes, to jest to United na które czekaliśmy, to jest ta forma...
5 zawodników doznało lekkich urazów, uraz Giggsa i jego nie obecność można jeszcze znieść, o tyle lekkie kontuzje Rio, Evry i Carricka i Edwina już mogą się odbić poważniej na naszej dyspozycji w Rzymie, ale bądźmy dobrej myśli, może zasłona dymna.

W Rzymie musimy zagrać Tevezem i Roo w ataku.
30-03-2008 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #37
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
No i Diabełki po raz kolejny potwierdziły super formę. Wreszcie przełamał się Rooney, strzelił dwie, a powinien zdobyć hattrick. Wszystkie bramki bardzo mi się podobały Big Grin Sztuczka Ronaldo przy pierwszej bardzo efektowna. Potem fantastyczne dośrodkowanie na głowę Teveza, następnie Rooney w uliczce... Cud, miód i orzeszki Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
30-03-2008 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Świetny występ ale z dwójki Rooney Ronaldo, wczoraj najbardziej ucieszył mnie występ Carricka Smile. Te podania, które wczoraj prezentował to cud miod, kolejny piłkarz, który na koniec sezonu jest w wysokiej formie. Wczoraj miał ze dwa takie przerzuty, że przypomniał mi się David.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
30-03-2008 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Czaplak napisał(a):uraz Giggsa i jego nie obecność można jeszcze znieść

Tylko tworzy nam się teraz taki mały problem, ponieważ kontuzjowany jest również Nani. A więc w meczu z Romą po lewym skrzydle będzie biegał zapewne Ronaldo, a na prawym zagra Ji Sung Park, ewentualnie Anderson, który na tej pozycji grywał swojego czasu w Porto, choć taka sytuacja jest najmniej prawdopodobna, ponieważ Sir Alex dotąd widział Brazylijczyka w środku pola.

Czaplak napisał(a):Rio, Evry i Carricka i Edwina

A ja właśnie o kontuzje Carricka i Sara obawiałbym się najmniej. Carricka w podstawowym składzie spokojnie może zastąpić Heargraves, a Sara Kuszczak, który broniąc we wczorajszym spotkaniu strzał Maloneya udowodnił, że warto na niego stawiać. Trudniej natomiast będzie zastąpić Rio i Evrę, choć nie jest to sytuacja bez wyjścia. Na środku obrony może zagrać Owen, wówczas w środku pola królowali by Anderson i Scholes, na skrzydłach pomocy Ronaldo i Park, a po bokach obrony Brown i któż by inny jak nie John O'Shea, który zastąpił Evrę juz we wczorajszym meczu, więc Sir Alex zapewne chciał sprawdzić jak Iraldczyk poradzi sobie w tej roli.

A więc podstawowy skład na Romę może wyglądać następująco:

Kuszczak - Brwon, Vidić, Heargraves, O'Shea - Park, Anderson, Scholes, Ronaldo - Tevez, Rooney.

Ale są to oczywiście założenie czysto teoretyczne.
30-03-2008 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
MU_fan napisał(a):Tylko tworzy nam się teraz taki mały problem, ponieważ kontuzjowany jest również Nani. A więc w meczu z Romą po lewym skrzydle będzie biegał zapewne Ronaldo, a na prawym zagra Ji Sung Park, ewentualnie Anderson, który na tej pozycji grywał swojego czasu w Porto, choć taka sytuacja jest najmniej prawdopodobna, ponieważ Sir Alex dotąd widział Brazylijczyka w środku pola.

4-3-2-1, grywaliśmy tak, będzie dobrze.

MU_fan napisał(a):. Carricka w podstawowym składzie spokojnie może zastąpić Heargraves,

Ale walory ofensywne Cary są znacznie lepsze, musisz to zobaczyć...
On ma od paru spotkań kapitalną formę, podania genialne, równie dobrze może zagrać z OH, i Scholesem w środku i będzie dobrze, ale stratę Cary odczujemy...


MU_fan napisał(a):Brwon, Vidić, Heargraves, O'Shea

Jak już OH na prawą, nie rób z niego stopera na tak ważny mecz, samobójstwo..

MU_fan napisał(a):Anderson, Scholes,

Musiałby być ktoś który będzie czyścił, oni zagrali jeden dobry mecz w środku ze sobą, z Liverpoolem, ale był i Carrick.
30-03-2008 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Czaplak napisał(a):Ale walory ofensywne Cary są znacznie lepsze, musisz to zobaczyć...

Tak, ale we wtorek gramy z Romą na wyjeździe i musimy przede wszystkim zachować czyste konto, a chyba przyznasz, że były gracz Bayernu jest znacznie lepszy w destrukcji od byłego zawodnika Spurs. A i tak pozostanie nam 5 ofensywnych graczy.

Czaplak napisał(a):Jak już OH na prawą, nie rób z niego stopera na tak ważny mecz, samobójstwo..

Ok, sorry my mistake, już się po prostu przyzwyczaiłem, iż Brown gra na prawej stronie, tak z rozpędu napisałem.

Czaplak napisał(a):Musiałby być ktoś który będzie czyścił, oni zagrali jeden dobry mecz w środku ze sobą, z Liverpoolem, ale był i Carrick.

Anderson w tym sezonie już nie raz pokazał, że potrafi grać w destrukcji. A tak czy siak obaj będą musieli w końcu razem zagrać i ten pierwszy raz może wypaść na mecz z Romą.

Czaplak napisał(a):4-3-2-1, grywaliśmy tak, będzie dobrze.

Ja preferuje inny system, ale z czegoś takiego też da się zmontować nasze ustawienie.

Kuszczak - Heargeaves, Brown, Vidić, Evra - Anderson, O'Shea (Scholes), - Park, Scholes (Rooney), Ronaldo - Rooney (Tevez)
30-03-2008 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #42
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Temat zamykam i przenoszę do archiwum. Zapraszam do dyskusji o kolejnych meczach.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-04-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości