Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-2 Stoke City (20.10.2012)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #16
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Nawet w ankiecie na C+ ludzie widzą spisek...

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Ja pierdole, jak?!
Tak.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2012 14:06 przez matys.)
16-10-2012 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Mecz WBA - City wydaje się najciekawszy. Także nie wpisujmy się w ton kilkuset komentarzy, które napisano pod wiadomością informującą o głosowaniu na profilu FB canal+sport Smile


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2012 14:33 przez sebos_krk.)
16-10-2012 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #18
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Matys, jeśli mówiłeś o mnie, to bredzisz. To żaden spisek masoński czy żydowski - po prostu zwykła praktyka, która, jak widać się sprawdza, bo nawet teraz dyskutujemy o C+, a nieważne, jak się mówi... Nie mówię, że wszystkie rozstrzygnięcia sond dotychczas były ukartowane, lecz, że odpowiedzialni za ich tworzenie i przebieg prawdopodobnie nie zwracają uwagi na pierdoły typu "to nieetyczne", bo i tak nikt spoza grona tych wyników nie ma jak sprawdzić Smile

Gdzie jest Groszek?
16-10-2012 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #19
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Te, panie mądralo, zwykła praktyka pan powiadasz, to pan mi powiedz skąd pan takie rzeczy wiesz. Przykłady bym prosił.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2012 15:30 przez robaldo.)
16-10-2012 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #20
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Krix, bo piszesz, że to jest przekręt i wiadomo to od samego początku. Jak? Z początku prowadziło United, potem ktoś wrzucił linka na bluemoon i przegłosowali. Po co by mieli kombinować, przecież nic na tym nie zyskają, a pewnie wręcz przeciwnie, bo United obejrzałoby więcej ludzi.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-10-2012 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #21
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
@robaldo - z tobą nie dyskutuję, wyjaśniłem ci wszystko już na gg, m. in. tę kwestię.

matys napisał(a):Krix, bo piszesz, że to jest przekręt i wiadomo to od samego początku. Jak?
Krix napisał(a):To, że już po nasyceniu głosami wszystkich bezpośrednio i pośrednio zainteresowanych tematem prowadzenie zmieniało się co chwilę i o tak znaczące przy tej ilości oddanych już głosów ilości punktów procentowych daje niemal jednoznaczny dowód na wałek Smile
Po jakim czasie od ukazania się ankiety, a zatem i wrzucenia linku do niej we wszystkich stronach klubowych w Polsce, zdecydowana większość odda swój głos? 24 godziny? Założywszy, że wielu nie było przy kompie, to 48 godzin. Wysycenie nr 1. Potem jest czas na mobilizowanie znajomych, których pula też wyczerpuje się dość szybko, bo albo klikną od razu, albo z góry zleją sprawę. Z powodu braku nowych chętnych + ilości już oddanych głosów wahania procentowe powinny być niskie, a tu każdego dnia sytuacja jest dynamiczna, w obie strony różnice sięgają wielu wielu punktów procentowych.
Wątpię w to, by codziennie taka masa ludzi tylko siedziała przy kompa i, zmieniając IP, oddawała po kilkadziesiąt głosów.
Jeśli wysoki wynik Citeh, to sprawka ludzi z zagranicznego forum, to oni tym bardziej są mniej zmotywowani, by się bawić w powyższy proceder, a wysycenie przecież następuje i u nich.
I z tych dwóch powodów nie powinno być tak sporych wahań.

Nagrań z ukrytej kamery, podsłuchów nie mam. Postawiłbym mimo to pieniądze, że to nie jest czyste. I nie dlatego, że węszę spiski, ale dlatego, że jest to logiczne, a nie zwykłem opierać swoich osądów szczególnie w kwestiach, gdzie wchodzą do gry spore pieniądze, na "przecież oni by tego nie zrobili / nie zniżyli się do tego poziomu / są za uczciwi".

matys napisał(a):Po co by mieli kombinować, przecież nic na tym nie zyskają, a pewnie wręcz przeciwnie, bo United obejrzałoby więcej ludzi.
Udowodnią klientom (także potencjalnym), że mają urozmaiconą ofertę i ktoś, kto nie lubi United bądź jest neutralny, nie zrzyga się od ciągłego oglądania Diabłów.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2012 16:24 przez Kosma.)
16-10-2012 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #22
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Tak tak, nasz kraj jest tak piękny, że logicznym jest, że wszędzie występować musi jakiś przekręt.

To już prędzej widzę opcję, że kibice Liverpoolu i Arsenalu po prostu głosowali przeciw United albo postronni obserwatorzy ligi (to nie tylko kibice najlepszych drużyn) po prostu uznali mecz WBA City za ciekawszy niż mecz United ze Stoke. Swoją drogą wina jest raczej w naszym rywalu niż w braku aktywności naszych kibiców. To chyba najgorzej grający zespół w lidze jeżeli chodzi o styl.

Co do Twoich dywagacji Krzysiu na temat głosowań to co jak co, ale przy tych głosowaniach United wychodziło na prowadzenie w ostatnich kilku dniach głosowań. Niektórzy wolą wstrzymać się z głosowaniem do ostatniej chwili bo myślą, że głosująć pod koniec ankiety będą mogli zmienić jej wynik.

Co do kantowania, to wydaje mi się, że mieszanie w wynikach ankiet nie było by zbyt opłacalne dla tej stacji, która i bez tego ma świetne dochody z tej ligi dlatego mieszanie się w to jaki mecz się pokaże jest doszukiwaniem się absurdu. To to co ty Krzysiu zawsze szukasz w moich postach i w tym pewnie też znajdziesz coś co Ci się nie spodoba.

Chociaż... Serie A zniknęło z oferty C+, może to ma związek i faktycznie jakaś grubsza afera się szykuje ;>?? Zapytam Berbatova Smile

Mam tylko nadzieję, że nie za dużo ironii dołożyłem Sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2012 16:36 przez Hubson.)
16-10-2012 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #23
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
No zmieniało się, bo głosowało też redcafe.net oraz pewnie inne fora/serwisy itd. Dla mnie to normalne. Prowadziło United, bluemoon zaczął nabijać punkty dla Shitty, potem ktoś wrzucił na rc, znowu United było z przodu, potem link pojawił się na innym serwisie, znowu ileś osób zagłosowało na MC itd. Naprawdę śledziłeś codziennie tą ankietę i patrzyłeś się na różnice punktowe?

Krix napisał(a):Udowodnią klientom (także potencjalnym), że mają urozmaiconą ofertę i ktoś, kto nie lubi United bądź jest neutralny, nie zrzyga się od ciągłego oglądania Diabłów.
Za to zrzyga się od oglądania City, bo pokazali ich w tym sezonie tyle samo raz co United. Ot urozmaicenie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2012 17:49 przez matys.)
16-10-2012 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #24
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Hubercik napisał(a):Niektórzy wolą wstrzymać się z głosowaniem do ostatniej chwili bo myślą, że głosując pod koniec ankiety będą mogli zmienić jej wynik.
Wiem, że istnieje wielu idiotów, ale aż tylu?

Reszty twych wypocin, Hubert, jak zwykle już nie komentuję. Jesteś, jak zwykle, żałosny, a poziom twej ironii (?) doskonale wkomponowuje się w całość.

matys napisał(a):Za to zrzyga się od oglądania City, bo pokazali ich w tym sezonie tyle samo raz co United. Ot urozmaicenie.
Wybacz, biję się w piersi, nie sprecyzowałem. Chodziło mi o liczbę meczów pokazanych z tytułu wygrania sondy, bo jak za każdym razem dotychczas widziało się, że United wygrywali, to reakcja wielu (widać w komentarzach na FB) wyglądała mniej więcej tak: po huk sondy, skoro zawsze muły wygrywają, bez sensu, Arsenalu/Chelsea/Liverpoolu poza klasykami już nigdy nie zobaczę, C+ robi sobie alibi, by pokazywać muły, nie biorę w następnych udziału, bo nie ma sensu etc. etc.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2012 19:00 przez Kosma.)
16-10-2012 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #25
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Kantować to chyba nie kantowali. Po prostu, na nasz mecz głosowaliśmy zapewne tylko my, kibice United oraz nieliczni bezstronni kibice. Natomiast na mecz WBA- Shitty głosowali kibice Chelsea, Arsenalu, Tottenhamu oraz Shitty( fani obu ostatnich klubów jednak nieliczni) oraz pod koniec kibice Liverpoolu, kiedy ci zorientowali się, że nie dadzą rady przegłosować swojego meczu.

Cóż, po raz pierwszy okazało się, że jednak sami nie damy rady wygrać z koalicją kilku klubów Premiership.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-10-2012 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Nie chce mi się czytać tych całych Waszych wywodów na temat, rzekomego kantowania. Skomentuje to tylko tak Big Grin

Jakby nie chcieli puszczać United to by po prostu ogłosili, że puszczają mecz City, a nie robili ankietę. Wygrali ci, którzy się bardziej zmobilizowali i zebrali więcej "przyjaciół".

I lepiej wróćmy do rozmowy o tym spotkaniu, a nie próbujmy się ośmieszać, jak wczoraj Narodowy.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2012 12:26 przez Foster.)
17-10-2012 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #27
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
(17-10-2012 12:25)Foster napisał(a):  Jakby nie chcieli puszczać United to by po prostu ogłosili, że puszczają mecz City, a nie robili ankietę. Wygrali ci, którzy się bardziej zmobilizowali i zebrali więcej "przyjaciół".

Tak i odpuścili sobie darmową reklamę na dziesiątkach portali, stron i na FB i miliony odsłon strony za które maja płacone też przez reklamodawców. Co jak co, ale tak głupi to oni nie są Wink

Dla mnie teoria Krixa jest całkiem sensowna. Czy prawdziwa to nie wiem, ale nie zdziwiłbym się - takie są teraz normalne praktyki marketingowe i nie wiem co Was w tym szokuje. Funkcją tej sondy nie jest to żeby widzowie wybierali co ma lecieć bo to to oni dobrze wiedzą z badań marketingowych, które są znacznie dokładniejsze niż wynik głosowania w internecie (wcale nieduży % abonentów C+ głosuje w takich sondach, natomiast duży jest odsetek osób którzy głosują mimo, że meczu na C+ i tak oglądać nie będą). Funkcją tej sondy jest promocja strony i stacji i z niej wywiązuje się doskonale.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-10-2012 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #28
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Nie ma co się dziwić a jedynie cieszyć że i tak pokazują dość sporo meczów MU. Prawda jest taka że w tym sezonie nie gramy porywająco i większość meczy w naszym wykonaniu była nudna jak flaki z olejem.
17-10-2012 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #29
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Przegraliśmy jedną sondę bo naszym rywalem jest grające fatalną piłkę Stoke, więc od razu trzeba się doszukiwać spisku...

Mam nadzieję, że mecz dzisiejszy z Polską nie sprawi, że Rooney, Clev i Carrick będą w gorszej dyspozycji i zagrają na swoim poziomie. W bramce wyjątkowo postawiłbym na Lindegaarda, który chyba jednak będzie lepszym wyborem na drużynę Stoke. Ogólnie mam nadzieję, że ostatni mecz z Newcastle to dobra przesłanka i zagramy na dobrym poziomie. Chelsea gra z Kogutami i mogą stracić punkty, więc dobrze było by wygrać to spotkanie, żeby móc się do nich zbliżyć.
17-10-2012 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #30
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
(17-10-2012 20:11)BeBaD napisał(a):  Nie ma co się dziwić a jedynie cieszyć że i tak pokazują dość sporo meczów MU. Prawda jest taka że w tym sezonie nie gramy porywająco i większość meczy w naszym wykonaniu była nudna jak flaki z olejem.

Tzn. który transmitowany mecz z naszym udział był nudny jak flaki z olejem?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-10-2012 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości