Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-2 Stoke City (20.10.2012)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #22
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
Tak tak, nasz kraj jest tak piękny, że logicznym jest, że wszędzie występować musi jakiś przekręt.

To już prędzej widzę opcję, że kibice Liverpoolu i Arsenalu po prostu głosowali przeciw United albo postronni obserwatorzy ligi (to nie tylko kibice najlepszych drużyn) po prostu uznali mecz WBA City za ciekawszy niż mecz United ze Stoke. Swoją drogą wina jest raczej w naszym rywalu niż w braku aktywności naszych kibiców. To chyba najgorzej grający zespół w lidze jeżeli chodzi o styl.

Co do Twoich dywagacji Krzysiu na temat głosowań to co jak co, ale przy tych głosowaniach United wychodziło na prowadzenie w ostatnich kilku dniach głosowań. Niektórzy wolą wstrzymać się z głosowaniem do ostatniej chwili bo myślą, że głosująć pod koniec ankiety będą mogli zmienić jej wynik.

Co do kantowania, to wydaje mi się, że mieszanie w wynikach ankiet nie było by zbyt opłacalne dla tej stacji, która i bez tego ma świetne dochody z tej ligi dlatego mieszanie się w to jaki mecz się pokaże jest doszukiwaniem się absurdu. To to co ty Krzysiu zawsze szukasz w moich postach i w tym pewnie też znajdziesz coś co Ci się nie spodoba.

Chociaż... Serie A zniknęło z oferty C+, może to ma związek i faktycznie jakaś grubsza afera się szykuje ;>?? Zapytam Berbatova Smile

Mam tylko nadzieję, że nie za dużo ironii dołożyłem Sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2012 16:36 przez Hubson.)
16-10-2012 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00) - Hubson - 16-10-2012 16:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości