Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-2 Stoke City (20.10.2012)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #27
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00)
(17-10-2012 12:25)Foster napisał(a):  Jakby nie chcieli puszczać United to by po prostu ogłosili, że puszczają mecz City, a nie robili ankietę. Wygrali ci, którzy się bardziej zmobilizowali i zebrali więcej "przyjaciół".

Tak i odpuścili sobie darmową reklamę na dziesiątkach portali, stron i na FB i miliony odsłon strony za które maja płacone też przez reklamodawców. Co jak co, ale tak głupi to oni nie są Wink

Dla mnie teoria Krixa jest całkiem sensowna. Czy prawdziwa to nie wiem, ale nie zdziwiłbym się - takie są teraz normalne praktyki marketingowe i nie wiem co Was w tym szokuje. Funkcją tej sondy nie jest to żeby widzowie wybierali co ma lecieć bo to to oni dobrze wiedzą z badań marketingowych, które są znacznie dokładniejsze niż wynik głosowania w internecie (wcale nieduży % abonentów C+ głosuje w takich sondach, natomiast duży jest odsetek osób którzy głosują mimo, że meczu na C+ i tak oglądać nie będą). Funkcją tej sondy jest promocja strony i stacji i z niej wywiązuje się doskonale.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-10-2012 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Stoke City (20.10.2012; 16:00) - Lasq - 17-10-2012 15:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości