Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 2-3 Manchester United (28.10.2012)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Trochę zmieniłem swoje oczekiwania, że tak powiem składowe. Nie chce diamentu, bo jest zbyt duże ryzyko, że nie wyjdzie, a poza tym jak już pisałem gdzie indziej, nie jestem jego zwolennikiem.


DDG
Rafael - Rio - Evans - Evra
Carrick
Cleverley - Anderson
Valencia - Rooney - Welbeck

Trudno, ktoś musi usiąść, wyniki jest najważniejszy. Tylko błagam! Przy całym szacunku i ogromnej sympatii, nie dla Scholesa w pierwszym składzie. Jeśli będzie potrzeba to niech wejdzie, ale nie w pierwszym składzie. Ewentualnie jeszcze Persie za Welbecka i wtedy Roo i Robin wymienialiby się pozycjami.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2012 14:20 przez Foster.)
24-10-2012 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #17
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Ja skład bym widział taki

DDG
Rafcio - Rio - Evans - Evra
Carrick - Clev
Valencia - Rooney - Welbeck
Van Persie
24-10-2012 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #18
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Skład podany przez Huberta najpewniej ujżymy.

Po ostatnich meczach w Europie widać że gdy zagra się coś bardziej ciekawego, europejskiego to ta Chelsea już tak świetnie nie gra. Stać nas na taką grę.
25-10-2012 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #19
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Cepilek napisał(a):Skład podany przez Huberta najpewniej ujżymy.

Taki sam skład podawałem na początku tego wątku, później dałem się przekonać do diamentu, by po meczu LM na powrót zmienić zdanie... Dobrze, że nie jestem trenerem... Tongue

W każdym razie, oglądał ktoś mecz CFC w LM? Górnicy z Doniecka pokazali jak trzeba grać z Chelsea. Widziałem tylko skrót (polecam!), ale Chelsea zagrała bardzo słabo i miała farta, że straciła tylko dwa gole. Pierwszego stracili na samym początku tak jak United, potem Szachtar miał jeszcze kilka świetnych okazji. Drugi gol padł po tym jak Hazard stracił piłkę na linii środkowej i poszła szybka kontra. Myślę, że ten mecz to dobry materiał dla sztabu United Smile

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2012 08:05 przez Silvan.)
25-10-2012 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #20
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Silvan napisał(a):Taki sam skład podawałem na początku tego wątku, później dałem się przekonać do diamentu, by po meczu LM na powrót zmienić zdanie

Ten nie robi błędów kto nikt nie robi, więc nie przejmuj się, poza tym jeden mecz bardzo dużo potrafi zmienić.

Co do Chelsea to ja bym nie robił sensacji z jej słabej gry. Gra w LM a gra w lidze to zupełnie co innego. To mogą być bardzo różne mecze, poza tym w LM Chelsea grała na Ukrainie, teraz będzie grała na własnym stadionie a to też nie jest bez znaczenia. Myślę, że kluczem do meczu będzie postawa Rooneya. Jeżeli będzie mu się chciało biegać w tyłach to będzie to bardzo pożyteczne, ale także Rafael i Evra muszą zagrać na dobrym poziomie. Ogólnie to sam nie wiem czego się spodziewać, ale mam nadzieję, że zaprezentujemy coś na tyle skutecznego, że da nam to jakiekolwiek punkty. Ogólnie przy porażce będziemy mieć 7 pkt straty czyli w sumie nic strasznego, ale jednak dobrze było by ten dystans zmniejszyć do 1 pkt, lub chociaż zachować status quo.
25-10-2012 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #21
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Pewnie, że LM i EPL to dwie różne sprawy, ale fajnie było zobaczyć w końcu jak Chelsea, będąca ponoć w gazie od początku sezonu dostaje łomot i jest wręcz zdominowana na boisku przez drużynę z Doniecka na kilka dni przed meczem z United. To może być dobry bodziec dla Diabłów przed tym meczem, a szczypta frustracji u rywali i naświetlenie słabych punktów ich obrony, też nie zaszkodzi, trochę za dobrze im szło do tej pory i Szachtar sprowadził ich na ziemię. W dalszym ciągu czuję pewne obawy przed nadchodzącym meczem, ale jestem w zdecydowanie lepszym humorze po ostatniej kolejce LM i myślę, że cała drużyna United z Fergusonem na czele również, chociaż otwarcie nikt tego nie przyzna Smile

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
26-10-2012 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #22
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Myślę, że Chelsea patrząc na nasz mecz też mogła by popaść w lepsze humory, więc nie przesadzajmy ;]
26-10-2012 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #23
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Obok spotkania z Manchesterem City, niedzielny mecz będzie najtrudniejszym w sezonie. Gramy z drużyną, która prezentuje się świetnie, gra piłkę widowiskową i efektywną. To Chelsea jest faworytem tego meczu. Ich gra przypomina mi tą naszą z poprzedniego sezonu, tyle tylko, że my już w październiku obniżyliśmy loty, a Chelsea cały czas prezentuje równy, wysoki poziom.

Przed sezonem Romek sypnął kasą i są efekty. Świetnie do drużyny wprowadził się Hazard( to było z góry wiadome) oraz ten Oscar, który jest wielkim odkryciem tego sezonu. Na jego grę patrzy się z wielkim uznaniem.

My natomiast znów zagramy osłabieni. Shinji Kagawa wypada na ok. miesiąc, co osłabia nas przed jakże ważnymi meczami z Chelsea i Arsenalem. Obecnie do Chelsea tracimy 4 punkty, więc ewentualna porażka ze Smerfami może spowodować, że rywale odjadą nam już na 7 oczek. Znów mam to głupie przeczucie, że przegramy ten mecz. Nasza obrona w tym sezonie jest tragiczna, nie potrafimy bronić dostępu do własnej bramki, a Chelsea ma tak wielką siłę rażenia, że na pewno to wykorzysta. Znając życie pewnie znów po kilku minutach meczu będziemy musieli już odrabiać straty, bo po raz kolejny źle wejdziemy w mecz.

Co do składu, to po informacji, że Kagawa nie będzie dostępny przez najbliższy czas, można byłoby tak zagrać:

DDG
Rafael- Rio- Evans- Evra
Carrick- Cleverley
Valencia- Rooney- Nani
van Persie

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2012 12:10 przez Jaroldz.)
26-10-2012 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #24
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Przewidywany skład Chelsea:
Cytat:Cech, Ivanović, Luiz, Cahill, Cole, Hazard, Ramires, Oscar, Mikel, Mata, Torres

Oby tylko Torres nie strzelił ;x

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
26-10-2012 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #25
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Jaroldz napisał(a):Nasza obrona w tym sezonie jest tragiczna, nie potrafimy bronić dostępu do własnej bramki, a Chelsea ma tak wielką siłę rażenia, że na pewno to wykorzysta.
Chelsea również ma problemy w defensywie, może nie takie jak my, ale postawa ich defensorów również pozostawia wiele do życzenia. Co do siły rażenia, również posiadamy niemałą i jestem pewien, że coś strzelimy. Pytanie tylko, ile stracimy...



Mój Blog: Pod presją czasu
26-10-2012 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #26
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Myślę, że jak na złość nie stracimy nic. Coś czuję, że to będzie bardzo dziwny mecz i w zasadzie nic co tam się wydarzy mnie nie zdziwi.
27-10-2012 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #27
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Ja jestem dalej za diamentem i mam nadzieję, że w takim ustawieniu wyjdziemy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-10-2012 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #28
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Cytat:Myślę, że jak na złość nie stracimy nic
Ja tam bym się nie psioczył jeśli byśmy nie stracili żadnej bramki Tongue

Cholernie ciężkie spotkanie przed nami. Chelsea od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze, zarówno jeśli chodzi o uzyskiwane wyniki jak i samą grę. Nowe twarze sprowadzone przed sezonem nadały grze smerfom większej szybkości i możliwości kombinacyjnej gry.
Ostatnio przegrali, chyba dość nieoczekiwanie, z Szachtarem w ramach LM i teraz jeszcze bardziej będzie im zależało żeby uzyskać dobry wynik w meczu z nami. Dodatkowo grać będziemy na Stamford Bridge a tam nigdy nam łatwo nie jest, bez względu na naszą dyspozycję.

Dosyć o gospodarzach, pora powiedzieć słówko o naszej drużynie. Od początku sezonu prezentujemy się wysoki poziom, jeśli chodzi o napad i strzelanie bramek (rzekłbym, że w ostatnim czasie jest z tym jeszcze lepiej) a gorzej wychodzi nam gra w obronie. Chciałbym i wierzę w to głęboko, że jutro będziemy mogli wreszcie pochwalić cały zespół od bramkarza, przez obronę, pomoc i na ataku kończąc. Do składu po odpoczynku wraca Rio i Patrice, mam nadzieję, że ta krótka przerwa dobrze im zrobiła i z nowymi siłami ruszą do gry. Obok nich standardowo Evans i Rafael.

Mam dylemat jeśli chodzi o formację w jakiej powinniśmy wyjść. Z jednej strony diament daje duże możliwości jeśli chodzi o zdominowanie środka pola a z drugiej strony zostawiamy sporo miejsca na skrzydłach a trzeba pamiętać, że Rafael i Evra będą potrzebować wsparcia.
Wydaje mi się, że takie zestawienie możemy zobaczyć
Cleverley-Carrick-Anderson
Valencia-RVP-Rooney

Wprawdzie Chicha zaliczył świetny mecz z Bragą ale ciężko mi go tutaj wpasować,chyba bardziej produktywny będzie RVP i Rooney. Nani również zasłużył sobie, by zagrać od pierwszych minut... ale niestety nie widzę dla niego miejsca.

Po pierwsze nie przegrać. Remis nie będzie zły, ale walczymy przecież o zwycięstwo i to chcę jutro zobaczyć.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-10-2012 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #29
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
Ewentualnie przód w sposób Rooney - RVP - Welbeck
27-10-2012 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #30
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (28.10.2012; 17:00)
WoooooooooooooooooW What a fan
Fergie gets hairdryer from Margaret,
80
AN 80-year-old gran from Rochdale
has forced Alex Ferguson to rethink his
tactics.
The Manchester United manager will
scrap his diamond formation at Chelsea
after she rang the club.
Fergie said: “I’d better not upset her.
Did you hear her on MUTV?
“She’s 80, phoned up and said ‘I’m fed
up watching this diamond’.
“She said ‘Tell that manager to stop
playing that diamond’. So I better not
play it.”
Lifelong United fan Margaret rang the
club’s in-house TV channel to brand
Fergie’s latest formation “stupid”.
She pleaded: “Please don’t play the
diamond at Chelsea. If you want me to
have a word with the manager, I will.
“I’ve supported United longer than he
has!”
Margaret rang in to the station’s
Thursday Focus show and spoke with
former players David May and Quinton
Fortune.
During the hilarious call she said: “Have
you not noticed all the goals you’re
giving away when you’re playing that
stupid diamond position? We have to go
back to playing normally and catch up.
“It isn’t entertaining when you’re 80
years old to watch goals going in from
the other side.
“I don’t like it. It’s going to give me a
heart attack and I’m 80.
“You wouldn’t like to give me a heart
attack.
“I have an opinion and it’s certainly not
the diamond. They don’t know what to
do — they run around like lost sheep.”
Margaret was also not happy about the
early goals going in against United at
the moment.
She added: “I’m telling you how long I’ve
been watching United — I’ve seen every
good player you’ve ever had.
“And they weren’t that stupid, and
giving goals away, at the beginning.”

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
28-10-2012 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości