Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strony związane z Manchesterem United
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #16
Re: Strony związane z Manchesterem United
Jako były redaktor jednej ze stron o United i nie tylko wiem jedno. Komentarze na tego typu serwisach to dno i metr mułu. Lepiej w ogóle ich nie czytać, bo człowiek zaczyna wątpić w przyszłość tego kraju. Dyskusja ma jak dla mnie sens tylko tutaj.

Ostatnio przerzuciłem się z mufc na devilpage, bo z newsami na tym pierwszym od kilku tygodni jest taka bryndza, że dajmy spokój. A z poziomem newsów to z reguły nie jest ona powalająca z jedną zależnością. Ilość odwrotnie proporcjonalna do jakości. Tak było na manusite jak jeszcze tam wchodziłem.

Co do nowego wyglądu mufc to ciężko cokolwiek tam odnaleźć. Jak dla mnie zbyt "nowocześnie". Tongue
06-09-2012 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #17
Re: Strony związane z Manchesterem United
Na manusite zawsze po meczach szukam komenatarzy jednego człowieka - ostmana. Jak czytam fora o United, tak nigdy nie spotkałem osoby, o takiej wiedzy o United. Od akademii po transferowe niewypały. Do tego rzuca świetnymi statystykami i prowadzi 'Wszystko co chcielibyście wiedzieć o..., ale bocie się zapytać'. Polecam, bo ciekawe rzeczy gościu pisze.

Ale ogóle nie jestem zarejestrowany i nie udzielam sie na żadnej stronie tego typu.
06-09-2012 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #18
Re: Strony związane z Manchesterem United
Dawno dałem sobie spokój z nadzieją na znalezienie dyskusji na jakimkolwiek poziomie na stronach newsowych. Tam wchodzę po newsy, które i tak coraz częściej sprawdzam w oryginałach. A dyskusję - poza forum czy Redlogiem (teraz wiadomo: serwer się spieprzył w najmniej pożądanym momencie) truuudno o coś konkretnego.

Gdzie jest Groszek?
06-09-2012 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #19
Re: Strony związane z Manchesterem United
Cytat:Dawno dałem sobie spokój z nadzieją na znalezienie dyskusji na jakimkolwiek poziomie na stronach newsowych. Tam wchodzę po newsy, które i tak coraz częściej sprawdzam w oryginałach

No właśnie, macie jakiś angielskojęzyczny serwis o United, godny polecenia? Chodzi mi o coś w deseń polskich serwisów z aktualnościami Wiadomo mi tylko o forach, newsy w oryginale sprawdzam tylko na skysports.com Zaglądam też na therepublicofmancunia.com, ale nic poza tym. Jakieś sugestie?

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
07-09-2012 08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #20
Re: Strony związane z Manchesterem United
Mi tam bardzo się podoba coś takiego:

http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Footba ... ter+United

Masz newsy ze wszystkich stron anglojęzycznych Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-09-2012 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
RE: Strony związane z Manchesterem United
http://www.diably.com/

A takie tam - zapraszam Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-06-2013 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #22
RE: Strony związane z Manchesterem United
Widzę, że stronka odświeżona. Wszystko ładnie się prezentuje.
Całość serwisu to twoje dzieło Michał?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-06-2013 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #23
RE: Strony związane z Manchesterem United
Moje dzieło to silnik, grafika jest od kolegi, z którym współpracuję Smile Ogólnie to jeszcze trochę jest do poprawy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2013 19:14 przez michal85.)
11-06-2013 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #24
RE: Strony związane z Manchesterem United
Czy dobrze pamiętam, że kiedyś na tej stronce pojawiały się informacje dotyczące tylko naszych młodych piłkarzy?

Co mi się nie podoba:

- przeciętny design strony
- układ newsów
- typografia
- słabo rozbudowane działy
- brak wyjustowania tekstu w newsach:

Co mi się podoba:

- zawsze podobają mi się inicjatywy związane z promocją Manchesteru United w internecie
- fajnie, że powstaje kolejny serwis o United
- adres strony: prosty, konkretny, łatwy do zapamiętania
- stopka.

Mam nadzieję, że serwis będzie się szybko rozwijał i stawał się coraz popularniejszySmile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-06-2013 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
RE: Strony związane z Manchesterem United
Owszem, kiedyś to była stronka tylko o młodzieży i za zawartość merytoryczną odpowiadałem tylko i wyłącznie ja. Teraz jest zupełnie inaczej, moja aktywność będzie znikoma i ewentualnie będę chciał raz na jakiś czas przypomnieć czytelnikom, że warto śledzić poczynania młodych diabłów Wink

Dzięki za uwagi. Lay to kwestia gustu, osobiście jestem zadowolony z efektu, ale jak najbardziej akceptuje, że ktoś może mieć inne zdanie - sporo wykonanych projektów nauczyło nas tegoSmile

Działy powinny być systematycznie uzupełniane, ale nie ukrywam, że stawiamy na niusy i ciekawostki statystyczne Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-06-2013 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #26
RE: Strony związane z Manchesterem United
Teraz trochę ode mnie:
+ Po pierwsze to nazwa! Faktycznie, łatwo zapamiętać i szybko się wpisuje... Big Grin
+ Layout - akurat mi się podoba. Newsy są przejrzyste, komentarze zapewne też tak będą wyglądać.
+ Statystyka - bardzo przydatna rzecz, a w dodatku tutaj jest dokładna, jeżeli chodzi o United!
+ Wywiady/felietony - mam nadzieję, że te dwa działy będą uzupełniane? Wink
+ Rejestracja - niby nic, bo rejestrujemy się tylko raz, ale tutaj jest wszystko to co niezbędne. Nie ma żadnych głupich pytań, przez które tylko tracimy czas.

- Tak szczerze to na razie brak. Bo działy mają być uzupełnione, a to na razie największa luka strony.
- Brak panelu logowania na stronie głównej.

To tyle, ogólnie to cieszy, że powstaje kolejny serwis o "Diabłach", mam nadzieję, że wszystko się szybko rozwinie i komentatorzy będą na poziomie. Dużo macie modów/adminów?

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2013 22:30 przez KARTONick.)
11-06-2013 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #27
RE: Strony związane z Manchesterem United
Mnie się układ newsów akurat podoba, w ogóle podoba mi się design, bo jest przejrzysty. Aczkolwiek fakt, mało rozbudowane działy i brak wyjustowania trochę grają na minus Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
12-06-2013 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #28
RE: Strony związane z Manchesterem United
michal85 napisał(a):http://www.diably.com/

A takie tam - zapraszam

Stronka wizualnie bardzo mi się podoba, z powyższymi opiniami generalnie się zgadzam, dodam jedynie, że stronkę wygodnie przegląda się na urządzeniach mobilnych, co dla mnie jest dużym plusem.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
12-06-2013 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #29
RE: Strony związane z Manchesterem United
Dzięki raz jeszcze Smile

Na razie wersja beta, ale zapraszam do testów porównywarki statystyk grajków w ostatnich sezonach http://www.diably.com/stats/compare

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2013 08:59 przez michal85.)
13-06-2013 07:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #30
RE: Strony związane z Manchesterem United
Dawno tu nikt nic nie wrzucał, więc zrobię to ja: http://futbolbladihel.blogspot.co.uk/ Zapraszam!

E: Jeszcze pytanie. Czy ktoś orientuje się czy tworzona jest internetowa gazeta o United w stylu RedDevil.net.pl? Pytam, bo mam trochę wolnego czasu poza pracą i byłbym zainteresowany współtworzeniem tego typu tworu, ewentualnie rozpoczęcia takiego projektu. Big Grin

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2015 18:18 przez CyberMU.)
15-10-2015 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości