Ankieta: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ankieta jest zamknięta.
Jose Mourinho 31.67% 38 31.67%
Martin O'Neill 2.50% 3 2.50%
David Moyes 10.83% 13 10.83%
Ole Gunnar Solskjaer 18.33% 22 18.33%
Eric Cantona 10.00% 12 10.00%
Roy Keane 2.50% 3 2.50%
Steve Bruce 0.83% 1 0.83%
Laurent Blanc 18.33% 22 18.33%
Carlos Queiroz 0.83% 1 0.83%
Żaden z wyżej wymienionych 4.17% 5 4.17%
Razem 120 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #91
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Dlatego, że to nie trener tylko asystent. A to olbrzymia różnica co pokazał Querioz w Realu chociażby. A jeśli chce zostać trenerem to niech potrenuje najpierw z 2-3 lata jakiś zespół Championship, jak będzie miał sukcesy to go wezmą może do jakiegoś zespołu Premiership i jak tam będzie osiągał wyniki to pomyślimy.

Najzwyczajniej w świecie United to nie jest klub w którym ktoś powinien zaczynać swoją przygodę z trenerką. Za dużo możemy stracić - szczególnie przy obecnych długach. Brak kwalifikacji do LM = katastrofa finansowa.

Dla mnie wciąż faworytem pozostaje Blanc. Fakt, że końcówkę sezony ma słabą z Bordeaux ale mimo wszystko pokazał przez te 2 lata, że ma pojęcie o trenerce. No i SAF go lubi Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
22-04-2010 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Blanc się nie nadaje moim zdaniem, żadnych Francuzów jako trenerzy United, to już lepiej wziąć Murinho, przynajmniej chłopak potrafi dobrze ustawić drużynę. Ale ból głowy będą mieli w momencie wyboru następcy. Faktem jest że nikt go nie zastąpi, będzie po prostu ktoś całkiem nowy. Ale coś czuję że SAF jeszcze zmieni decyzję, ale jest to kiedyś nieuniknione.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
22-04-2010 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #93
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
premislav napisał(a):Blanc się nie nadaje moim zdaniem
Blanc się nie nadaje, a Phelan tak? :|

Poczytaj sobie cały ten temat to poznasz zdanie o francuzie.
Przeczytaj świetny artykuł
Cytat:(...)był również jedynym piłkarzem, z którym Sir Alex Ferguson konsultował taktykę i ustawienie zespołu przed każdym meczem. Z głupkami Ferguson o takich rzeczach raczej nie rozmawia.(...)
Polecam też dowiedzieć się coś więcej o samym Blanc, jako piłkarzu, bo to już dużo mówi z jakim człowiekiem mamy do czynienia.


Fan United od 1992 roku
22-04-2010 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Tak jak zaznaczyłem to jest moje zdanie. Nie chciałbym żeby akurat on trenował MU. Może i jest dobry ale nie wiem czy byłby to odpowiedni wybór.Co do Phelana to rzeczywiście powinien wcześniej potrenować w jakimś innym klubie, ale jest to materiał na niezlego trenera. Ale faktycznie trenerem musi zostać ktoś z doświadczeniem, poza tym osoba która psychologicznie będzie walczyć poza boiskiem jak i na samej ławce.
A kto ostatnio z kadry United chodził na kursy trenerskie? To był Neville? (to tak na marginesie tylko) Smile
co do artykułu to bardzo zgrabnie oceniający wszystkich wymienianych kandydatów, nie wiedziałem o tym ze konsultował się z SAFem, to bardzo ciekawa i nowa dla mnie informacja, gościa wcześniej wogóle nie brałem pod uwagę, ale jedno czego mi brakuje to jakichś sukcesów na arenie europejskiej, zobaczymy jak w przyszłym sezonie zagrają w LM.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
22-04-2010 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #95
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ja byłbym za Mourinho, koleś zna się na robocie i świetni ustawił by zespół i jak dla mnie jest gwarantem sukcesów więc nawet te 3lata może byłyby krótkie ale owocne w trofea, a jak on sam mówił z chęciąwróciłby do ligi angielskiej
22-04-2010 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #96
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
pedro napisał(a):Moyes
Żaden Moyes.
Cytat:A kto ostatnio z kadry United chodził na kursy trenerskie? To był Neville?
Z tego co pamiętam, to wszyscy trzej weterani zrobili te kursy: Neville, Scholes i Giggs.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-04-2010 08:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #97
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Mimo, że nie lubię za bardzo Jose, to jednak dałbym mu szansę. Chociaż jego dwie główne wady to arogancja i częsta zmiana miejsca pracy, myślę, że gdyby zaczął wygrywać z ManUtd trofea to zastanowiłby się dwa razy, czy odejść z takiego klubu. Z całym szacunkiem dla przeciwników, ale Manchester United pod względem historii, mentalności, liczby kibiców na całym świecie to klub porównywalny chyba tylko z Realem i Barceloną, a nie z Interem czy Chelsea (oczywiście nie chodzi mi tu o aspekt czysto piłkarski, bo akurat Smerfy są przed nami w lidze, a Inter jest w 1/2 LM, gdzie nas nie ma).
Nam jest potrzebny trenerski geniusz, uznany na świecie, który nie będzie miał tremy przy każdym wyjściu na ławkę na ligowy mecz. Także Phelan wg mnie odpada (jak na razie przynajmniej). A co myślicie o Capello po MŚ? Niby Włoch, ale Anglia strzeliła tak wiele goli w eliminacjach, że głowa boli, czyli za bardzo defensywnie to on nie gra Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
23-04-2010 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #98
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Cytat:Żaden Moyes.
Czemuż?

Świetny fachowiec. Świetna praca z młodzieżą, świetne transfery, świetne wynik i styl gry Evertonu pozwalają wierzyć, że ten facet to znakomity kandydat na następce Fergusona. I to na długie, długie lata. Jak dla mnie kandydat nr 1 na chwilę obecną.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-04-2010 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #99
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
To tylko plotki- powiedział Ferguson

Nagadali się, napisali się, a Ferguson zostaje. To jest jego całe życie, więc póki zdrowie będzie pozwalało, póty sytuacja będzie się powtarzać. Wszyscy wiemy, że sir Alex najbardziej męczy się na wakacjach, to ciekawe co miałby robić po odejściu ze stanowiska.


Fan United od 1992 roku
23-04-2010 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #100
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Z Twittera Olivera Kay'a:

Cytat:Alex Ferguson on retirement reports: "Absolute rubbish. You (reporters) will be gone before I'm gone."

Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-04-2010 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
HEHE, o to właśnie chodzi, Ferguson rozwiał nasze wątpliwości Smile Ale jednak najmłodszy to on nie jest więc ktoś będzie musiał go zastąpić. Ale na razie SAF nie może żyć bez United więc jestem spokojny przynajmniej o najbliższy sezon. Jeśli wygramy z chelsea walkę o tytuł w tym sezonie, to znajdzie się motywacja na kolejny raz z rzędu, w sumie to Fergie zawsze znajduje motywacje.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
23-04-2010 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #102
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Cytat:Czemuż?
Tak sobie chciałem odpowiedzieć, w stylu pedro, który nie uzasadnił czemu Ole nie może być następnym menadżerem. Ja bym bardzo chciał, niczego nie ujmując Moyesowi, który faktycznie odwala kawał dobrej roboty w Evertonie i ma oko do talentów.

W sumie, większość wspominanych tutaj nazwisk to dobre kandydatury, między którymi nie ma większej różnicy. Największą będzie robić to, że sir Alex już nie będzie prowadził United.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-04-2010 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
M4nCh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Według mnie mourinho, niestety ale nawet gdy przyjdzie na 3 lata to ważne by przez te lata zdobył jakieś ważne trofea.
26-04-2010 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #104
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Mourinho obsysa, co ładnie pokazuje Scott The Red. Świat bez niego nie byłby taki sam Wink .

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-05-2010 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #105
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Nie kupuję tego tekstu, przynajmniej nie w całości.

Że niby wygrał LM z Porto tylko dlatego, że nie uznali gola Scholesa? Litości. Że arogancki? Ronaldo też był arogancki, a był uwielbiany na OT. Że to on będzie na okładkach gazet po zwycięstwach, a nie piłkarze? My arse! To jest naprawdę problem dla kogokolwiek?

Śmiesznie też wygląda jak Scott próbuje umniejszać sukcesy Jose, a stara się pokazać jakim to trenerem nie jest Ranieri.

Cytat:Can you imagine what kind of squad and how many trophies Ranieri could have won if he had more than one summer of spending? From a United perspective, thankfully he was never given the opportunity, otherwise it’s hard to imagine we would have won the league for the past three years.
What?

Patrzę na karierę trenerską Włocha i jakie widzę osiągnięcia? Puchar UEFA i Puchar Króla z Valencia, Puchar Włoch i Superpuchar Włoch z Fioretniną. Ten gość miałby nam niby zagrozić bardziej na ławce Chelsea niż Mou? :lol:

Jeśli chodzi o jego styl gry, to to też nie do końca jest moja bajka, ale imo niektórzy też przesadzają w drugą stronę.

Co do wychowanków to zgoda, tutaj Portugalczyk nie ma się czym pochwalić. Inna sprawa, że wygląda na to, że zdolnej młodzieży w Chelsea zbytnio nie ma. Kogo wprowadził do tej drużyny Ranieri z wychowanków? Terry'ego i kogo jeszcze? Scolari i Ancelotti też nie za bardzo ufali młodzieży z rezerw The Blues. Druga sprawa, że Romanowi mało zależało/zależy na ilości wychowanków w składzie Chelsea, tam mają być przede wszystkim sukcesy, w United natomiast zawsze przywiązywano uwagę do tego, żeby wprowadzać młodych do pierwszej drużyny. O ile mnie pamięć nie myli, to właśnie Jose wprowadził Santona do pierwszej kadry Interu. Balotelli gdyby miał mózg, to by również mógł się rozwinąć pod skrzydłami Mourinho. Jak było w Porto to nie wiem.

Ja jestem wielkim zwolennikiem Mourinho, w każdym razie na tu i teraz. O ile mi wiadomo, nigdy złego słowa nie powiedział o United czy Fergiem, więc nie mam powodu, żeby go nie lubić.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-05-2010 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości