Ankieta: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ankieta jest zamknięta.
Jose Mourinho 31.67% 38 31.67%
Martin O'Neill 2.50% 3 2.50%
David Moyes 10.83% 13 10.83%
Ole Gunnar Solskjaer 18.33% 22 18.33%
Eric Cantona 10.00% 12 10.00%
Roy Keane 2.50% 3 2.50%
Steve Bruce 0.83% 1 0.83%
Laurent Blanc 18.33% 22 18.33%
Carlos Queiroz 0.83% 1 0.83%
Żaden z wyżej wymienionych 4.17% 5 4.17%
Razem 120 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #289
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Hubson, po pierwsze - straszną aferę robisz z tego Ole. A z tego co ja widzę, niemal każdy ( w tym ja) traktuje go jako sprowadzenie słabszego managera, ale za to związanego z United. U nikogo Ole nie znajduje się na pierwszym miejscu i broń Boże nikt nie mówi, że umiejętności ma większe od Moyesa. Po prostu dla wielu bardzo ważne jest to, że przez lata grał na OT.

Po drugie, dużo już zostało powiedziane na temat Moyesa, dużo znaleziono przeciwko niemu. Ja z tym wszystkim co tu piszecie się zgadzam, tak samo widzę argumenty przeciw niemu. Ale też jest jeszcze jeden ważny. Hubson mówi, że nie miał kasy w Eve a tak dobrze im idzie. Z tym, że u nas nie będzie musiał zrobić czegoś z niczego. Tu będzie miał pieniądze, kadrę, wszystko. Zupełnie inny charakter pracy, którego kompletnie nie zna.

Po trzecie, co do tej mojej opinii sprzed 4 lat, to chłopaki niemal wszystko powiedzieli, ja tylko dodam, że cztery lata temu myślałem, że dziś Eve będzie miało więcej sukcesów na swoim koncie. Wygra choćby raz jakiś Puchar Anglii, albo Puchar Ligi, będzie łączyło grę w Lidze Europejskie z występami w lidze, a tu nic z tych rzeczy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-05-2013 07:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona? - RedLucas - 09-05-2013 07:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości