Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszykówka
ArturZ Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Koszykówka
I Polska przegrała mecz ostatniej szansy.Tak prawdę mówiąc w cuda nie wierzyłem.Szkoda że nie podjęliśmy równej walki i przegraliśmy tak wysoko.

Artur Żmijewski
17-09-2009 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Koszykówka
Mata napisał(a):Niezły wpierdol od Hiszpanów. Nie wiem czy wygraliśmy choć jedną kwartę. Po pierwszej połowie tak naprawdę było po wszystkim Sad W sumie, nie można było spodziewać się cudów w meczu z MŚ :roll:

livescore napisał(a):Poland 68 (14 12 20 22)
Spain 90 (23 19 29 19)

Wygraliśmy ostatnią. Mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu, jak zresztą każdy w drugiej rundzie. Nie podjęliśmy równorzędnej walki. Zero punktów Szewczyka i Ignerskiego, do tego słaba gra w obronie. Navarro rzucał nam wszystko praktycznie. Awans przegraliśmy meczem z Serbią i Słowenią, bo wtedy mogliśmy wygrać, a nie z Hiszpanią, która prezentuje po prostu o wiele wyższy poziom.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-09-2009 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Koszykówka
Eurobasket wkracza w decydującą fazę. Wczoraj zakończyły się mecze ćwierćfinałowe:

Rosja 68-79 Serbia

Rosjanie w tegorocznym Eurobaskecie nie grali czegoś nadzwyczajnego i ich porażki się spodziewałem. 5 Serbów rzuciło ponad 10 punktów. Wspaniała partia Tripkovica, który zdobył 18 pkt. Trafił 4/6 rzutów za trzy i poprowadził Serbię do półfinałów.

Hiszpania 86-66 Francja

Hiszpania rozpędza się z meczu na mecz i po dosyć niemrawym początku tego turniej zaczyna grać swoje. Parker i jego dotychczas niepokonana Francja, zostali rozbici, przez wspaniałego Gasola. Rzucił 28 punktów ze skutecznością 85%, do tego 8 zbiórek. Bardzo ładnie zagrał również Rudy Fernandez. Tylko jeden z francuzów przekroczył barierę 10 pkt. Lider zespołu Parker, przez 32 minuty gry trafił tylko 1 z 8 rzutów z gry.

Turcja 74-76 Grecja

Bardzo zacięty mecz. Było w nim bardzo dużo walki. Wspaniała dogrywka. W samej końcówce Turcy mieli 2 rzuty. Pierwszy na wyjście na prowadzenie, ale Turkoglu nie trafił z półdystansu, a drugi w końcowej akcji. Mogli zagrać akcję za 2 pkt, ale nie było ruchu skrzydłowych i rozgrywający nie miał z kim rozegrać piłki, dlatego zupełnie bez pomysłu rzucił za 3 i nie trafił. Greków do zwycięstwa poprowadził Spanoulis (23 pkt) i Zisis (14 pkt)

Słowenia 67-65 Chorwacja

Ostatniego meczu nie oglądałem. Wiem tylko, że znów popisową partię zagrał Lorbek, który rzucił aż 27 pkt (za 2: 8/11, za 3: 2/2 i rzuty wolne: 5/7, do tego 8 zbiórek. Chorwatom nie pomógł nawet Ukić, który zdobył 22 pkt.

W dzisiejszych półfinałach zmierzą się:

Grecja z Hiszpanią i Słowenia z Serbią

Dwa bardzo ciekawe mecze. Jak dla mnie to skład finału będzie wyglądać: Hiszpania vs Serbia

Trzy z czterech zespołów, które wyszły z naszej grupy gra w półfinale. To świadczy o tym, że nasza grupa była ciężka i nie ma się co dziwić, że Polska nie weszła do fazy play-off.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-09-2009 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Koszykówka
No i po zawodach. We wczorajszym finale Hiszpania nie dała żadnych szans Serbom. Już od pierwszych minut Hiszpanie mocno przycisnęli drużynę z Bałkanów, nie pozwalając na zdobywanie punktów z czystych pozycji. Agresywna obrona spowodowała, że szybko przewaga osiągnęła 20 punktów, a momentami dochodziła do 29. Serbowie ustępowali graczom Sergio Scariolo w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła. Pod koszem dominowali bracia Gasol, spustoszenie siali Rudy Fernandez i Juan Carlos Navarro, dobre zawody rozegrał Ricky Rubio. Hiszpanie grali szybko i efektownie. Ich dominacja na parkiecie nie podlegała dyskusji. Najmłodsza drużyna na tym turnieju nie była w stanie dotrzymać im kroku. Zapewne miał na to wpływ fakt, że dzień wcześniej zwycięstwo w półfinale nad Słowenią kosztowało ich wiele sił. Finał zakończył się wynikiem 85:63(24:14, 28:15, 15:15, 18:19). Walka o brązowy medal pomiędzy Grecją i Słowenią zakończyła się wynikiem 57:56 (16:13, 15:11, 11:13, 15:19). MVP turnieju został Paul Gasol, a najlepsza piątka wygląda następująco: Pau Gasol, Rudy Fernandez, Vasileios Spanoulis, Milos Teodosic oraz Erazem Lorbek.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
21-09-2009 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #95
Re: Koszykówka
Były półfinały, był finał a tu cicho :shock:

Muszę się pochwalić iż byłem na dwóch półfinałowych spotkaniach i na dodatek siedziałem w loży VIP-ów Big Grin
Hiszpanie bez większych problemów poradzili sobie z Grekami. Jeszcze na początku Grecy byli w stanie nawiązać walkę, jednak z każdą minutą grali coraz słabiej, a raczej to Hiszpania podkręcała tempo. Wyraźnie widać był że trener Espanioli oszczędzał w tym meczu P. Gasola, mimo to i tak był najskuteczniejszym zawodnikiem w meczu.
Mecz Serbia - Słowenia był wspaniałym widowiskiem. Może i mecz nie był na najwyższym poziomie, ale emocji było sporo. Kibice Słoweńców mieli 3 sektory i w czasie meczu było słychać tylko ich. Świetny doping z ich strony. Na meczu było ok 8-9 tys, z czego może 2-3% było za Serba, w tym ja i mój kolega Smile

Podobało mi się bardzo zachowanie kibiców Hiszpańskich i Greckich, którzy po meczu zebrali się w jednym miejscu i wyśpiewując piosenki o swoich reprezentacjach.

http://i34.tinypic.com/jzd0ep.jpg
Ja i 3 piękne kobity Big Grin

Niesamowite przeżycie, szkoda tylko, że nie byłem na meczu Polaków, tam to dopiero musiała być atmosfera Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
21-09-2009 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #96
Re: Koszykówka
Foster26 napisał(a):Były półfinały, był finał a tu cicho :shock:

Bo Polska nie grała. Wyjazdu gratuluje i zazdroszczę Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-09-2009 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #97
Re: Koszykówka
Cytat:Tylko 783 tys. ludzi oglądało w TVP 1 niedzielny finał mistrzostw Europy koszykarzy.
kompromitacja po prostu :roll:


Fan United od 1992 roku
22-09-2009 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #98
Re: Koszykówka
Liczba widzów po prostu odzwierciedla jak popularna jest koszykówka w Polsce. Ustępuje piłce nożnej, siatkówce i piłce ręcznej (tej ostatniej ze względu na sukcesy w minionych latach rzecz jasna). Ale żeby "kompromitacja"?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
22-09-2009 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #99
Re: Koszykówka
Tyle ludzi to może oglądać Makłowicza, a nie największą sportową imprezę ostatnich lat w Polsce. Dobrze, że chociaż fani na trybunach pokazali, że czasem warto u nas coś zorganizować.
Cytat:PRZEGLĄD PRASY: Pod względem organizacyjnym to były najgorsze mistrzostwa Europy, na jakich grałem - cytuje chorwackiego koszykarza "Dziennik".

A takich opinii jest znacznie więcej. Czy więc EuroBasket był organizacyjną klapą? Według prezesa PZKosz Romana Ludwiczuka mistrzostwa były sukcesem. - Wykonaliśmy kawał dobrej roboty - przekonuje.

Jednak innego zdania są eksperci. - Organizacyjnie mistrzostwa były trochę nijakie - uważa były trener koszykarskiej kadry Andrej Urlep.

Jego pogląd podzielają eksperci zajmujący się marketingiem sportowym. - Potencjał tej imprezy został wykorzystany w 30 proc. - uważa Grzegorz Kita, dyrektor firmy Sport Management.

Szwankowała przede wszystkim promocja, wiele do życzenia pozostawiał też stan hal i brak opieki nad kibicami. - Bez Gortata te mistrzostwa nie istniałyby w świadomości przeciętnego polskiego kibica - twierdzi Kita. - Niektórzy działacze PZKosz zawdzięczają Gortatowi to, że wciąż mają pracę. Oni od dawna marnują dobre okazje. W porównaniu z PZPS PZKosz to archaiczna instytucja.


Fan United od 1992 roku
22-09-2009 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Koszykówka
[flash=425,355]http://www.youtube.com/watch/v/NqIJFRQbE2I[/flash]

Chyba nic nie muszę dodawać, ale jakby co to więcej info tutaj.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
22-02-2010 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #101
Re: Koszykówka
Good Job Celtics. Jeszcze tylko 3 zwycięstwa 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-05-2010 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Koszykówka
Dadzą radę! Muszą.

Wczoraj ciężka walka, to samo z Cavsami. Liczę na tytuł!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-05-2010 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #103
Re: Koszykówka
A najlepsze jest to, że wszyscy skazywali ich na pożarcie w potyczce z Cavs a tutaj proszę Smile
W konfrontacji z Magic też nie są faworytami, ale liczę że i tym razem sprawią co niektórym niespodziankę i będą w finale. Swoją drogą Howard nie taki Superman jak go malują Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-05-2010 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Koszykówka
Bardzo się cieszę, że utarli nosa szczególnie Jamesowi, który już chyba się trochę niecierpliwi i niedługo może zmienić klub.

Swoją drogą w PO na razie zawiodły drużyny Atlanty i SAS, które zbyt łatwo oddały swoje mecze w półfinałach konferencji.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-05-2010 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #105
Re: Koszykówka
Co tam Celtics! Co tam Gortat i spóła! Lakers idą po króla 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-05-2010 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości