Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Queens Park Rangers (24.11.2012)
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #17
RE: PL: Manchester United 3-1 Queens Park Rangers (24.11.2012)
To że był jedynym plusem z zawodników pomocy i ataku? Miał najwięcej kluczowych podań i też najwięcej zwykłych podań z ofensywnych zawodników(Rooney który grał pełny mecz zaliczył mniej) nie chce mi się teraz sprawdzać statystyk jak pracował w defensywie ale tam też jest pewnie ciekawie. Skończył z bardzo inteligentom asystą i paroma ciekawymi próbami strzałów.


Welbz zagrał lepsze spotkanie od Roo, RvP i Younga. Gdyby na boisku nie pojawił się pewien Brazylijczyk to jego wybrałbym takim swoim MOTM. Fajne zmiany Chichy i Ando, Javier strzelił gola a od niego tego się wymaga a Ando pokazał Fergiemu że mimo wszystko trochę tego ruchu w środku potrzebne jest. Gdy go nie ma nie da się wymienić piłki przed polem karnym


ale jestem fanbojem Danielka Big Grin

Ruuuuuuuuuud napisał(a):W drugiej połowie to Welbz grał tragicznie, raz tylko odbił piłkę głową i Evans z tego strzelił gola.

Nie mam pytań, generalnie ja się nie wypowiadam na temat zawodników których nie lubie. Przyjrzyj się czasem grze poszczególnych zawodników dokładniej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2012 18:14 przez Cepilek.)
24-11-2012 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Queens Park Rangers (24.11.2012) - Cepilek - 24-11-2012 18:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości