Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Queens Park Rangers (24.11.2012)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #19
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (24.11.2012; 16:00)
13ty mecz w tym sezonie, w którym United pierwsi tracą gola... ale 9ty jaki w takiej sytuacji udaje im się wygrać. To straszne, jak łatwo ta drużyna pozwala sobie wbijać gole, ale jeszcze gorsza jest nieporadność w ataku. Ogólnie był to mecz do zapomnienia. Linia pomocy Fletcher - Scholes, to chyba jedna z najgorszych opcji w środku pola, nie budziło to wątpliwości jeszcze przed meczem, ale cóż Ferguson nadal próbuje wskrzesić Rudzielca, jak dotąd z dość marnym skutkiem. Ostatnio miałem szczerą nadzieję, że ustawienie Younga na prawej stronie pozwoli mu jakoś odnaleźć formę, ba! uważałem nawet, że to dla niego tak naprawdę jedyna dobra pozycja. Teoria na razie jest całkowicie niezgoda z rzeczywistością. Young ponownie zagrał bardzo słabo i słusznie zszedł z boiska. Wychodzi na to, (jak pisałem wcześniej) że najwyższą formę na skrzydle w chwili obecnej prezentuje Welbeck. Danny nie ustrzegł się błędów, ale zagrał całkiem nieźle i nawet szarpał po tym skrzydle. Rooney też nie zaliczy tego meczu do udanych, chociaż w końcówce wyraźnie się przebudził. Świetnie spisał się Anderson, szybki i dynamiczny, a rajd i asysta przy golu Chicharito to była prawdziwa klasa. Widać że Ando jest głodny gry i chyba zasłużył sobie na kolejne występy.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2012 18:28 przez Silvan.)
24-11-2012 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Queens Park Rangers (24.11.2012; 16:00) - Silvan - 24-11-2012 18:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości