Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 West Ham United (28.11.2012)
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #16
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Bardzo szkoda, że nie pokażą tego meczu. Sam oddałem kilka głosów, rozesłałem wici itd. Ale tak jak wyżej napisane coś śmierdzi mi tu manipulacją. Mieliśmy dużą przewagę. No ale nic. W ogóle nie mam nic przeciwko żeby C+ pokazywali całą ligę angielską.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
26-11-2012 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #17
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
To są derby Londynu, więc bądź co bądź transmisje mają z góry praktycznie pewną. A Arsenal - Everton to jeden z najciekawszych meczów, więc nie można mieć pretensji o małą aktywność. Ludzie nie są głupi i to, że wybrali "ciekawszy mecz" nie znaczy, że to musi być zmanipulowane. Chociaż oczywiście mamy najwięcej kibiców więc nasza porażka z innymi klubami to już na bank efektem nieczystych działań ludzi z C+. Mi się wydaje, że jak ludzie się ogarną to będą chcieli, żeby ankiety wróciły, ale teraz pewnie będzie to na innej zasadzie i możliwe, że abonenci tylko będą mieli prawo do głosowania.
26-11-2012 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #18
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Krótka piłka: sondy nadały rozgłos C+, mieli nabite liczniki wejść, pokazali, jacy są fajni, że dają widzom wybierać, co chcą oglądać, a jak skala hejtów ze wszystkich stron przekroczyła granicę opłacalności przedsięwzięcia, zwinęli manatki. I słusznie.

Gdzie jest Groszek?
26-11-2012 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #19
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Dla mnie to dobrze, że anulowali te ankiety. Koniec ze spamowaniem, z głosowaniem z różnych przeglądarek itd. Ta sprawa powinna się odnosić wyłącznie do abonentów Cyfry a tu robi się zabawa w to kto ma aktywniejszych kibiców.
26-11-2012 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #20
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Krix napisał(a):No nie powiedziałbym, że Chelsea-Fulham (ze względu na rozgrywanie spotkania na SB) jest potencjalnie ciekawsze.
A liczba comebacków United w tym sezonie raczej działa na naszą "korzyść"...

Derby Londynu, mimo że odbywają się średnio co 2-3 kolejki zawsze są solą tej ligi, a jeszcze jak bierze w nich udział kandydat do mistrzostwa, albo Arsenal Tongue to już w ogóle jest to swego rodzaju wydarzenie.

Co zaś tyczy się tych naszych comebacków jest też druga strona medalu. Żeby doczekać owego comebacku najpierw trzeba przegryźć się przez mniej więcej godzinę(!) kiszenia kapusty... Dla prawdziwych kibiców jest to do zniesienia, ale jako neutralny fan piłki nożnej przełączyłbym program po 30min, albo góra po pierwszej połowie tak marnego widowiska. Nie oszukujmy się styl też będzie brany pod uwagę przez redakcję C+ przy wyborze meczów.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2012 10:13 przez Silvan.)
27-11-2012 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #21
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Przecież wcześniej nie było ankiet, a i tak nasze mecze były najczęściej pokazywane. Rzadko się zdarzało, że nas nie transmitowali, najczęściej miało to miejsce gdy graliśmy z drużynami z dołu tabeli.Dla nas może to i dobrze, bo ostatnio te ankiety zaczęliśmy przegrywać ;p

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
27-11-2012 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #22
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Chciałbym, żeby w końcu ta gra wyglądała, wynik może być nawet 1-0, ale chce widzieć, że się nam chce. Mam nadzieje, że zobaczymy zmiany w ustawieniu, oraz w piłkarzach.

Dejwid
Jones - Rio - Evans - Evra
Clev - Fletcher/Carrick - Ando
Welbeck - RVP - Rooney

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
28-11-2012 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #23
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Gramy dzisiaj na Old Trafford i nie wyobrażam sobie, abyśmy nie wygrali z West Hamem. Niedawna porażka z Norwich sprawiła, że nie odskoczyliśmy Shitty i Chelsea za daleko, więc kolejnej straty puntów być nie może.

Liczę, że nasi piłkarze dzisiaj z wrzuceniem odpowiedniego tempa nie będą czekać do drugiej połowy i że pograją na poważnie dłużej niż kilkanaście minut, jak to było chociażby w spotkaniu z QPR.

Jaki skład? Może coś takiego:

DDG
Rafael- Rio- Evans- Evra
Carrick
Anderson- Cleverley
Rooney
van Persie- Welbeck


Ewentualnie można byłoby dać kogoś innego za Rafaela, aby Brazylijczyk odpoczął, ale z drugiej strony nie chcę, aby Smalling czy Jones grali na tej pozycji, bo najzwyczajniej w świecie ich miejsce jest gdzieś indziej.

Nie chcę też dzisiaj oglądać Giggsa. Ani od pierwszych minut, ani w drugiej połowie. Przy całym szacunku do Walijczyka i Scholes'a, ale ich czas już minął i powinni grać tylko sporadycznie. Czas na kogoś młodszego i po prostu lepszego.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
28-11-2012 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #24
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Silvan napisał(a):Dla prawdziwych kibiców jest to do zniesienia, ale jako neutralny fan piłki nożnej przełączyłbym program po 30min, albo góra po pierwszej połowie tak marnego widowiska. Nie oszukujmy się styl też będzie brany pod uwagę przez redakcję C+ przy wyborze meczów.

Tak bo City, Chelsea, Live, Tottki prezentują w tym momencie coś ciekawszego Big Grin
28-11-2012 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #25
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Jaroldz napisał(a):Ewentualnie można byłoby dać kogoś innego za Rafaela, aby Brazylijczyk odpoczął, ale z drugiej strony nie chcę, aby Smalling czy Jones grali na tej pozycji, bo najzwyczajniej w świecie ich miejsce jest gdzieś indziej.

Co do Smallinga się zgodzę, ale Jones? Przecież on najlepszy występy notował właśnie jako prawy obrońca i mam nadzieję, że to on dzisiaj wyjdzie w pierwszym składzie w miejsce Rafaela.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-11-2012 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #26
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Ten Jones to nawet na styl West Hamu fajniej by pasował od Rafaela, w końcu tam to polega na "dzida na Karola i heja z nimi"
28-11-2012 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #27
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
Cepilek napisał(a):Tak bo City, Chelsea, Live, Tottki prezentują w tym momencie coś ciekawszego

United pod względem liczby straconych goli jest w okolicach 15-16 miejsca w lidze... inna sprawa, że po 60 min potrafią odwracać mecze na swoją korzyść, jednak zanim do tego dojdzie często nie da się na to patrzeć, w Chelsea czy City jest więcej ruchu i kreatywności, nie jest o wiele lepiej, ale mimo wszystko i jest to moje subiektywne uczucie, które w każdej chwili może się zmienić Smile Tak w ogóle, po co wymieniałeś Liverpool bo nie kapuję? Ogólnie wszyscy bardziej gniotą wyniki, niż grają fajną piłkę co mocno cechuje sezony po imprezach międzynarodowych jak ME czy MŚ, ale o tym już wspominałem.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:15 przez Silvan.)
28-11-2012 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #28
RE: PL: Manchester United - West Ham United (28.11.2012; 21:00)
(26-11-2012 16:03)Janczar napisał(a):  Bardzo szkoda, że nie pokażą tego meczu. Sam oddałem kilka głosów, rozesłałem wici itd. Ale tak jak wyżej napisane coś śmierdzi mi tu manipulacją. Mieliśmy dużą przewagę. No ale nic. W ogóle nie mam nic przeciwko żeby C+ pokazywali całą ligę angielską.

Skoro sam oddałeś kilka głosów to nie dziwota, że Ci śmierdziało manipulacją. Wink
Przy stawkach jakie sobie życzą za C+ oczekiwałbym wszystkich meczów, nawet bez komentarza lepsze to niż ich brak.

Co do meczu:
Niczego poza zwycięstwem nie oczekuję. Boję się jedynie, żeby jak to ktoś nazwał wyżej "drwale" nie zafundowali nam kontuzji w zespole. Liczę na grę skrzydłami i, o dziwo, na Andersona, chłopak w tym sezonie się przebudził i mam nadzieję, że na dobre.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:59 przez Breakthru.)
28-11-2012 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #29
RE: PL: Manchester United 1-0 West Ham United (28.11.2012)
Pomimo, że tylko 1:0 z drewnianym West Hamem to jestem zadowolony z meczu. Z postawy chłopaków, bo zaczęli grać od początku i było jakoś tak żwawo. Nawet Evra mi się podobał a Anderson i Rafael to jakby na speedzie jechali. Ważne 3 punkty.
28-11-2012 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #30
RE: PL: Manchester United 1-0 West Ham United (28.11.2012)
Kolejny mało przekonujący mecz w Wykonaniu United. Takie bogactwo w ataku, ale wypracowywanie okazji przychodziło im z ogromnym trudem. Diament po raz kolejny nie funkcjonował zbyt dobrze, ale duży wpływ na to mogła mieć słaba dyspozycja Rooneya i Cleverleya. Szczególnie martwi to co dzieje się obecnie z Wazzą... powiedzieć, że jest bez formy zdecydowanie nie wystarczy, podania do nikogo, strzelanie w trybuny i ogólna niepewność co do swoich zadań na boisku. Poza tym mieliśmy komiczną zmianę Younga, który miał trochę rozciągnąć szyki WHU. Biorąc po uwagę sytuację na boisku i nieudolność w kreowaniu akcji pod bramką rywali, aż się prosiło żeby Young poszarpał trochę na skrzydle, a co zrobił Ash?... jak tylko dostał piłkę to przerzucał na prawą nogę i schodził do środka, normalnie krew człowieka zalewa... Ostatnie 20-25 min to istne męczarnie i drżenie o wynik do samego końca, co by się stało gdyby ten kiks Every z 90 min nie został rzutem na taśmę naprawiony przez Evansa?... Trzeba docenić Andersona za kolejny dobry mecz, gdyby nie on wyglądałoby to bardzo marnie. Na szczęście udało się jakoś i momentami desperacko wyszarpać te 3 pkt, ale Ferguson musi jakoś poukładać ten bałagan bo będzie źle.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 23:13 przez Silvan.)
28-11-2012 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości