Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 2-3 Manchester United (9.12.2012)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #12
RE: PL: Manchester City - Manchester United (9.12.2012; 14:30)
Valencia raczej nie zdąży wrócić na ten mecz, chyba że Ferguson robi zasłonę dymną na okazję jego powrotu. Jakoś nie widzi mi się ustawienie Fostera... jeszcze Jonesa nie było tylko na boku pomocy! Scholes już chyba nie nadaje się na takie mecze, w ofensywie owszem nadal może zaprezentować jakość, ale w tym meczu nie będzie miejsca na odpuszczanie krycia, kiedy rywal przyspieszy grę, ale kto wie może, jak Carrick ograniczy się do sprzątania po Rudzielcu to coś z tego będzie? Ogólnie z prognozowaniem składów raczej warto poczekać do meczu LM, po którym może coś się wyjaśni.

Mimo wszystko ja widziałbym na ten mecz skrzydła Young - Welbeck. Wcześniej Welbs grał co najmniej przyzwoicie na skrzydle i nie wiem dlaczego Ferguson zrezygnował z tego wariantu. Danny jest bardzo szybkim zawodnikiem i można przydzielić mu zadanie asekurowania boku obrony w grze defensywnej. Poza tym z Welbeckiem na boisku można coś zmienić, w ustawieniu jeżeli przyjdzie gonić wynik bez konieczności zmian... lub stosując tylko jedną zmianę. Co do reszty zestawienia, jak wspomniałem poczekam co Gaffer wymyśli na środowy wieczór.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2012 11:36 przez Silvan.)
04-12-2012 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City - Manchester United (9.12.2012; 14:30) - Silvan - 04-12-2012 11:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości