Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 2-3 Manchester United (9.12.2012)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #20
RE: PL: Manchester City - Manchester United (9.12.2012; 14:30)
Skoro daniel na shoutboxie napisał swoją taktykę to myślę, że Phelan zagrałby dużo lepiej w ataku niż ostatnio Rooney. Kto ogląda Ligę+ Extra i widział turbokozaka z Razackiem Traore ten wie o czym mowa Smile
To tak widzę dwa składy. Jeden który opisałem na shoutboxie wyglądałby tak
DDG
Smalling - Rio - Evans - Evra
Rafael - Jones - Carrick - Buttner
Young
Rooney
Young i Rooney grali to w reprezentacji Anglii więc wiedzą o co be.
Można Rooneya cofnąć przed 8 obrońców a przed nim ustawić ven Persiego.

Jest jeszcze inna taktyka, którą możemy się bronić.
DDG
Smalling - Rio - Evans
Rafael - Jones - Carrick - Evra
Kagawa
Rooney - van Persie.

Natomiast jeżeli Kagawa wciąz choruje to można postawić Lindegaarda obok De Gei. Myślę, że przez takie zasieki się nie przebiją, pod warunkiem, że Rooney będzie biegał po obwodzie bo tylko tam City będzie grać jeżeli zagęścimy środek na maxa. Chyba, że zamiast 2 bramkarzy to faktycznie Phelan zagra za napastnikami. Szkoda, że asystentem nie jest już Solskjear, ale od czego jest Chicharito.

Post miał mieć charakter żarobliwy, pomysł podał mi użytkownik daniel. Jego skład wydaje się dobry, ale myślę, że parę modyfikacji można było wprowadzić. Myślę, że takiej taktyki nie powstydził by się nawet Alex McLeish. Niestety nie próbowałem takiego ustawienia na fmie, nie gwarantuje, ze zadziałało by. Wszakże wystarczyła by jedna bramka stracona i było by po meczu bo ustawienie jest hiper defensywne i było by mało okazji na szybkie kontry.
06-12-2012 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City - Manchester United (9.12.2012; 14:30) - Hubson - 06-12-2012 11:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości