Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 2-3 Manchester United (9.12.2012)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #29
RE: PL: Manchester City - Manchester United (9.12.2012; 14:30)
Mecz już dzisiaj, za parę godzin, więc warto coś skrobnąć.

Tak jak napisał Kojot, ten mecz to wielka zagadka. W sumie wiadomo, jakim składem zagra Shitty, ale o nas tego powiedzieć nie można. Kompletnie nie wiem, na kogo postawi Ferguson. Mam nadzieję, że nie na Scholes'a( Rudego jednak jeszcze mógłbym ewentualnie znieść) i Giggs'a. Dzisiaj nie zagra Vidić, Nani, Kagawa, Anderson, Cleverley czy też Valencia( niby Goal.com wczoraj doniosło, że dwaj ostatni brali udział w treningach i będą brani pod uwagę na dzisiejsze derby, ale jakoś w to nie wierzę), co sprawia, że jesteśmy w niezwykle ciężkiej sytuacji przed tym spotkaniem. Dzisiaj nie może zagrać 4 czy 5 piłkarzy podstawowego składu. W dodatku gra defensywna naszej drużyny nie nastraja optymistycznie. W tym sezonie byle frajer może nam strzelić 1 czy nawet 3 bramki, a co dopiero takie City, które ma fantastyczny w składzie takich piłkarzy jak Aguero, Tevez, Silva czy odpowiednik naszego Chicharito- Edina Dżeko.

Najgorsze jest to, że na ten mecz wypadł Anderson, który ostatnio prezentował świetną formę i naprawdę mógłby pomóc nam zniwelować nasze braki w środku pola. Scholes czy tym bardziej Fletcher tego nie uczynią. Skrzydeł na ten mecz także nie mamy, Welbeck czy Young to za mało, aby wystarczyło na City. Tak się wydaje na papierze, jak będzie w rzeczywistości- mam nadzieję, że jednak inaczej.

Ogólnie, nie nastawiam się na jakieś fajerwerki z naszej strony. Rozsądek podpowiada, że niestety, ale znów przegramy derby. Oby tylko nie skończyło się jak rok temu, kiedy u siebie dostaliśmy aż 1-6 od rywali.

Jaki skład dzisiaj może wyjść? Kompletnie nie mam pomysłu. Może coś takiego:

DDG
Rafael- Rio- Evans- Evra
Carrick- Scholes
Young- Rooney- Welbeck
van Persie


Lub coś takiego, bardziej defensywnego, ale i bardziej ryzykownego:

DDG
Smalling- Rio- Evans- Evra
Carrick- Jones
Rafael- Rooney- Young
van Persie


Chyba nic lepszego niż te dwa rozwiązania, nie da się przy obecnej sytuacji kadrowej wymyślić.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-12-2012 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City - Manchester United (9.12.2012; 14:30) - Jaroldz - 09-12-2012 12:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości