Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 2-3 Manchester United (9.12.2012)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #33
RE: PL: Manchester City 2-3 Manchester United (9.12.2012)
Niesamowity mecz.Nie dość, że poziom gry na bardzo wysokim poziomie, to do tego jeszcze genialny doping kibiców i obie drużyny włożyły w to spotkanie 100% zaangażowania.Takie United chciałbym widzieć w każdym meczu.Pressing, wspomniane zaangażowanie, walka o każdą piłkę.Zawodnicy też świetnie wykonywali założenia taktyczne, chociaż z tym było trochę gorzej w drugiej połowie, a to środkowi pomocnicy za późno wracali, a to Zabaleta zostawiony sam przed polem karnym (przypomina się Bayern). Ja w każdym razie jestem pod wrażeniem naszej gry, widać, że ten zespół jeśli chce może wiele osiągnąć.Najbardziej mnie zachwycił RvP. Oczywiście Rooney dwie bramki i także świetny mecz Smile Robin z każdej pozycji, z każdej sytuacji potrafi wyjść zwycięsko, oddać strzał, który zakończy się bramką.

Ferguson też zaskoczył, nieoczekiwanymi powrotami Cleva i Valencii.Pierwszy zrobił swoje w defensywie, mnóstwo biegał, przyniósł dużo pożytku w ofensywie.Za to drugi, coś tam szarpał, przepychał się, ale dalej jest w słabej formie.Niech tylko Valencia wróci do formy, Nani i Anderson do zdrowia i jedziemy po puchary :>

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
09-12-2012 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City 2-3 Manchester United (9.12.2012) - Ruuuuuuuuuud - 09-12-2012 18:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości