Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncerty
Wojtas666 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Koncerty
A właśnie mam pytanie czy wybiera się ktoś może na ten koncert Metallici Tongue który odbędzie się:

28 Maja 2008 roku na stadionie w Chorzowie?

ja się wybieram Tongue zakupiłem już miesiąc temu bilet na Płytę Tongue bo był najtańszy Big Grin a po za tym na płycie najlepiej się człowiek bawi Smile

// Zmieniłem nazwę tematu na bardziej ogólny, temat ten jest do wszelakich dyskusji o koncertach i wszystkim innym związanym z występami na żywo. // ring0
11-03-2008 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Koncerty
Też chciałem jechać na metallicę, ale jakoś nie wyszły mi całe te starania o bilet ;] Zrezygnowałem początkowo ze względu na występ KoRna w Warszawie, by potem dać sobie spokój z wybieraniem się na ekipę Davisa i zdecydować się na koncert Linkin Park w czerwcu Wink I jak dla mnie to najlepsze wyjście...
11-03-2008 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3
Re: Koncerty
No to ja jeszcze raz się pochwalę :oops: , że już jutro jadę na happysad, następnie (planuję) 29.03 Indios Bravos i 20.04 Punky Reggae Live (Farben, Leniwiec, Koniec Świata i De Łindołs). Wszystko w Rzeszowie pod Palmą. Jak ktoś też będzie, to pisać Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
12-03-2008 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Koncerty
Ja prawdopodobnie jadę na Metallike. Bilet leży w domu, ale nie wiem jak z urlopem będzie. ALe supporty to przyjebali konkretne w tym roku.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
12-03-2008 03:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yarson Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Koncerty
chodzą plotki że na juwenaliach Uniwerku Łódzkiego ma zagrać The Offspring Big Grin bo Cypress Hill już raczej potwierdzony Tongue jak ktoś ma blisko to niech się cieszy bo moze być git imprezka Big Grin
12-03-2008 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtas666 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Koncerty
Jakie to są zespoły suportowe przed Metallicą? Big Grin bo nie wiem xD lol Tongue
12-03-2008 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Koncerty
Z tego co wiem to Machine Head.
12-03-2008 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #8
Re: Koncerty
No jo wczoraj byłem na happysad w Rzeszowie i było zajebiście po prostu. Support, Stan Miłości i Zaufania - bardzo dobry zespół, muszę załatwić ich płytę. Panowie z happysad grali w sumie prawie 3 godziny. Naprawdę podziwiam, że jeszcze mieli siłę czwarty raz wyjść na scenę i znowu grać, tym bardziej, że koncerty grają codziennie. Na bis grali tylko Łydkę. Zabawa też spoko, tylko w pogo trochę ciasno... 8-) Szkoda tylko, że nie udało się załatwić wejścia za scenę i że nie kupiłem plakatu, bo kolejka była jak cholera Big Grin Ogólnie rzecz ujmując, za 22 zł naprawdę było warto! Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-03-2008 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #9
Re: Koncerty
A przy okazji się pochwalę http://i29.tinypic.com/hs15c6.jpg Smile Już nie mogę się doczekać Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-03-2008 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Guest
Unregistered

 
Post: #10
Re: Koncerty
Ja o podobnych imprezach w moim mieście mogę jedynie pomarzyć. Ale o użalaniu się nad sobą kiedy indziej.
Ktoś z forum wybiera się na największy, najgorętszy i w ogóle naj, naj, naj festiwal reggae w Polsce (Ostróda 2008)? Zespoły klasowe, nie trzy, a cztery dni festu, dobra organizacja. Czego chcieć więcej (no może tylko darmowych wejściówek)? Naprawdę polecam, bo wrażenia są prześwietne. <!-- w -->http://www.positive.pl<!-- w -->
Oprócz tego za chwilę rozpoczynają się Juwenalia, Kortowiady i inne takie nieoficjalne wstępy do wakacyjnych koncertów. Nic, tylko korzystać.
28-04-2008 15:35
Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #11
Re: Koncerty
Niestety Sad Nie puszczą mnie bankowo, bo z kim miałbym jechać? Ale w przyszłym roku kto wie Wink Żałuję tamtego roku, bo grał mój ukochany Izrael Sad Ale cóż, trudno... Na razie się musiałem zadowolić Indiosami w ubiegły czwartek. Zaczęli grać godzinę później, niż planowano. Ludzie wzięli mnie trzy razy na falę, za trzecim razem jak leżałem na nich tak rypnąłem na beton, bo kobietki się rozpierzchły Big Grin Ale było dobrze, gdyby nie ten poślizg i gdyby sprzedawali koszulki, to byłoby super Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
28-04-2008 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Griever Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Koncerty
A propo podpisu Tomassena - "Cree".
Byłem na ich koncercie pod Poznaniem niedawno. I teraz powaznie - albo w ogole nie pasuje mi taka muzyka, albo cos z nimi nie tak. Wg. mnie są kiepscy. Ale tez naglosnienie bylo srednio-dobre, wiec nie mieli mozliwosci zaprezentowania sie z najlepszej strony.
E, tam.
07-05-2008 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #13
Re: Koncerty
Heh, być może...

A ja chyba wybiorę się na Juwenalia Rzeszowskie. 14.05 grają Anty Apartheid, Koniec Świata, Paprika Korps, Akurat i Vavamuffin! Wsjo za dyche. Tylko muszę sobie dojazd skołować... A 15.05 Hey, Coma i Haratacze (w tym ostatnim grało kiedyś 2 gitarzystów z Kańczugi Wink ), też za dyche i na to bym dojazd miał.
Później jeszcze na Juwenalia gra KSU i Piersi, też by się trza wybrać...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-05-2008 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szaszlyk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Koncerty
Cytat:A właśnie mam pytanie czy wybiera się ktoś może na ten koncert Metallici Tongue który odbędzie się:

28 Maja 2008 roku na stadionie w Chorzowie?
Ja się wybieram Smile Niestety w wyniku pomyłki organizatorów mój bilet został zamieniony z płyty na sektor :cry: Mimo to mam nadzieję, żę będzie czadowo, choć w sumie lepiej dla mnie zapowiada się Iron Maiden w Warszawie.
08-05-2008 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Guest
Unregistered

 
Post: #15
Re: Koncerty
No i się zaczęło. Juwenalia, kortowiady.... Ja w poprzedni weekend byłam na warszawskich ursynaliach. Ludzi jak na taką imprezę mało, ale było to spowodowane pewnie trwającymi równolegle medykaliami czy czymś tam na Stadionie Syrenki. Ostatecznie tłumy pojawiły się wieczorkiem na Hey. A że life is brutal to w najbliższy weekend trzeba zebrać tyłek i wybrać się na kortowiade w Olsztynie, bo zabawa - jak co roku - szykuję się świetna. Kto może, to przyjeżdżać, bo skład naprawdę dobry (Farben Lehre, Strachy na Lachy, HAPPYSAD, Power of Trinity, Vavamuffin, KULT) i za wejście - jak przystało na imprezę studencką - nie trzeba oczywiście płacić.

Aha, wstęp za okazaniem dokumentu potwierdzającego ukończenie 16 roku życia.
14-05-2008 14:11
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości