Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-3 Newcastle United (26.12.2012)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
PL: Manchester United 4-3 Newcastle United (26.12.2012)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: necastleso5.png]


Manchester United vs Newcastle United
Barclays Premier League
26.12.2012; 16:00
Old Trafford, Manchester


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2012 18:01 przez sebos_krk.)
25-12-2012 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Newcastle United (26.12.2012; 16:00)
DDG
Jones- Rio- Evans- Evra
Carrick- Cleverley
Young- Rooney- Welbeck
van Persie


Takie zestawienie wydaje mi się odpowiednie na jutrzejsze spotkanie. Chyba jednak trzeba dać odpocząć Antkowi, bo to co on wyprawia po tym, jak wyleczył kontuzję, budzi niepokój. Może rację miały angielskie brukowce, które po meczu z Manchesterem City podawały, że Valencia narzeka na ból pleców i wkrótce może wypaść na ok. 6 tygodni? Przecież to niemożliwe, aby nagle Antek zapomniał jak się gra, jak celnie się dośrodkowuje, nawet ten zwód na prawą nogę już mu nie wychodzi.

Na RB wpisałem Jonesa, ale jeśli zdrowy będzie Rafael, to niech zagra Brazylijczyk.

Trzeba też coś zrobić z Roo i RVP. Anglik i Holender znajdują się w powyższym zestawieniu, ale obaj mają już po 4 żółte kartki i jeśli jutro dostaną kolejne, to na WBA będziemy musieli wyjść z Welbeck'iem i Chicharito. Może jutro dać odpocząć jednemu z nich?

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2012 20:35 przez Jaroldz.)
25-12-2012 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Newcastle United (26.12.2012; 16:00)
Może by tak Kagawa w miejsce Rooneya? Myślę, że już powoli czas na Japończyka.
Mam nadzieję, że Ferguson nie wpadnie na pomysł by Vidić znów wyszedł w pierwszym składzie. Uwielbiam Serba, ale na chwile obecną ławka rezerwowych to wszystko na co może liczyć. Chętnie bym ze składu wywalił Evre, no ale... nie ma kogo za niego dać.

Giggs dał dobrą zmianę w niedzielę, więc może z braku laku jego spróbować na skrzydle? Trójka Kagawa, Giggs i Young jest bardzo elastyczna i mogłaby się fajnie zmieniać pozycjami.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-12-2012 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #4
RE: PL: Manchester United - Newcastle United (26.12.2012; 16:00)
Rooney niech gra, Kagawa po przerwie i tak wiele więcej nie zdziała. No i jeśli chcemy Newcastle przestraszyć, to lepiej rzucić na nich Anglika z podrażnioną ambicją a Japończyka można zachować na WBA.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
25-12-2012 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Newcastle United (26.12.2012; 16:00)
Foster napisał(a):Może by tak Kagawa w miejsce Rooneya? Myślę, że już powoli czas na Japończyka.

Ponoć dopiero wczoraj rozpoczął treningi z drużyną, tak więc jutro nie zagra.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
25-12-2012 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
RE: PL: Manchester United - Newcastle United (26.12.2012; 16:00)
Ja bym mimo wszystko nie wykluczał jego występu.

Newcastle bez Tiote, Cabaye i Arfy. Cisse jest pod formą, pozostaje Ba, który zresztą też nie jest w takiej dyspozycji jak w zeszłym sezonie. Oczywiście nie można ich dzisiaj zlekceważyć, ale wyobrażam sobie byśmy mogli tego spotkania nie wygrać. Już jedną wtopę zaliczyliśmy w zeszłym tygodniu, nie może być kolejnej. Nie po to wygrywaliśmy derby, żeby teraz roztrwonić tą przewagę.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2012 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #7
RE: PL: Manchester United - Newcastle United (26.12.2012; 16:00)
Ja mam jednak wrażenie, że Ferguson bardziej namiesza w składzie. Chicharito i Welbeck w podstawie. Może Fletcher zamiast Carricka? W każdym razie szykuje się ekscytujący mecz.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
26-12-2012 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #8
RE: PL: Manchester United - Newcastle United (26.12.2012; 16:00)
Remisem ze Swansea u nich bym nie nazwał wtopą, nawet biorąc pod uwagę fakt, że mogliśmy spokojnie tamten mecz wygrać.
O ile Newcastle w tamtym sezonie mocno nam się dało we znaki to w tym wyraźnie dołuje. Problemem może być fakt, że każdy na nas bardzo lubi się motywować i pewnie zagrają o wiele lepiej niż w ostatnich pojedynkach. Mimo wszystko zwłaszcza bez Tiote i Cabaya nie może z nami wygrać zwłaszcza, że gramy u siebie, więc oczekuję zwycięstwa i to takiego przynajmniej dwoma bramkami. Mecz dzisiejszy i najbliższy z West Bromem to dobre mecze, żeby odskoczyć od City które może potracić punkty w 2 najbliższych meczach i liczę, że w Nowy Rok wejdziemy znowu z 6 albo nawet z 8 pkt przewagą. Ale aby to zrobić kluczowe są nasze tryumfy i nie możemy się oglądać na City tylko po prostu robić swoje.
26-12-2012 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
RE: PL: Manchester United - Newcastle United (26.12.2012; 16:00)
Hubercik napisał(a):Remisem ze Swansea u nich bym nie nazwał wtopą, nawet biorąc pod uwagę fakt, że mogliśmy spokojnie tamten mecz wygrać.
Właśnie biorąc pod uwagę naszą przewagę i ilość stworzonych sytuacji, należy to traktować jako wtopę i stratę punktów. Przed meczem remis brałbym w ciemno, jednak po takim występie nie można być zadowolonym.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2012 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
RE: PL: Manchester United 4-3 Newcastle United (26.12.2012)
Oh Javier Hernandez, oh Robin van Persie! OH MICHAEL CARRICK!

Szalony mecz. Katastrofalna gra w defensywie, z Evrą na czele. Po raz kolejny mieliśmy mnóstwo sytuacji, których nie potrafiliśmy wykorzystać. Ostatecznie ten na którego zawsze można liczyć zrobił co do niego należało.

Mamy 7 punktów przewagi i to w tej chwili jest jedyna dobra informacja. Na chwile obecną jesteśmy pod formą i nasza gra nie wygląda najlepiej.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2012 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #11
RE: PL: Manchester United 4-3 Newcastle United (26.12.2012)
Ja pierdole co za sezon!!!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-12-2012 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #12
RE: PL: Manchester United 4-3 Newcastle United (26.12.2012)
W następnym meczu Evrę na skrzydło, niech se hasa i strzela te gole. A w obronie kogoś lepszego ustawić.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
26-12-2012 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #13
RE: PL: Manchester United 4-3 Newcastle United (26.12.2012)
Takim składem strzelamy 4 bramki. Tracimy 3 ale strzelamy 4. I do tego Evans i Evra znów trafiają. To jest coś niesamowitego. No i nasi napastnicy. Ja w szoku jeszcze jestem.
26-12-2012 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #14
RE: PL: Manchester United 4-3 Newcastle United (26.12.2012)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UmzbW8UcD80[/youtube]
26-12-2012 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #15
RE: PL: Manchester United 4-3 Newcastle United (26.12.2012)
Mam mieszane uczucia po tym meczu. Z jednej strony 3 punkty, ale z drugiej strony nie może być tak, że przyjeżdża Newcastle z plagą kontuzji, eksperymentalną linią pomocy, drużyna w dołku i kryzysie, a na Old Trafford wożą United jak chcą(dla mnie nie licząc ostatnich 20 minut Sroki były dużo lepszym zespołem).

Jedyni zawodnicy którym nic nie można zarzucić to RvP, De Gea(nie winię go za bramkę), Evra i Giggs.
Obrona totalna padaka, Smalling wolny i statyczny, Ferdinand często spóźniony, Evans lipa... Jak sobie pomyślę, że teraz w Barcelonie hasa sobie Pique, w Stoke Shawcross a w tym Newcastle Simpson to kurwica człowieka bierze.

Hernandez nieźle, brakuje mu rytmu meczowego ale jak dla mnie na plus - aktywny, dochodził do sytuacji. Giggs naprawdę dobrze(w meczu z Sunderlandem dramat ale ze Swansea i dzisiaj pozytywnie), Schoels poprawnie ale wolę Cleva. Carrick dzisiaj średnio/słabo ale gość w tym sezonie gra bardzo dobrze więc można mu jeden błąd wybaczyć. Valencia standardowy poziom błota i trawy(naliczyłem 2 udane zagrania w meczu). Specjalny karny kutas dla Fergusona, Rooney grał źle ze Swansea ale w kadrze meczowej powinien się znaleźć(a konkretnie na ławce). Co z Dannym, kontuzja? Zaczyna mnie powoli wk*rwiać to, jak mało daje szans Welbeckowi SAF. Jeszcze w przyszłym roku zmieni klub i będzie wielkie zaskoczenie.
26-12-2012 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości