Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #31
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Zupełnie nie rozumiem krytyki pod adresem Japończyka. Po raz kolejny zmuszony był grać na nie swojej pozycji, a mimo to poradził sobie przyzwoicie. Jednak póki SAF nie zrozumie, że Kagawa to środek, a nie żadne skrzydło to będziemy oglądali co najwyżej przeciętne występy w jego wykonaniu. Ferguson chwalił się, że potrafimy świetnie wykorzystać umiejętności van Persiego, szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o Shinjim.
Mam nadzieję, że SAF zrozumie, że miejsce dla Kagawy jest za napastnikiem i będziemy mogli cieszyć oczy jego bardzo fajną grą, jaką prezentował za czasów BVB.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-01-2013 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #32
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Wczoraj był potrzebny bardziej na skrzydle. Dobro drużyny > dobro zawodnika Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-01-2013 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Z tym, że był bardziej potrzebny na skrzydle to bym dyskutował. Jednak to nie był pierwszy raz gdy, Japończyk musiał grać nie na swojej pozycji. Dla dobra drużyny lepiej jest, gdy zawodnik pokazuje pełnie swego talentu i umiejętności, póki co Shinji nie ma takiej możliwości.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-01-2013 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #34
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Jak dla mnie Shinji zagrał wczoraj niezłe spotkanie. Może nie porywające, ale niezłe. Od niego zaczęła się bramka na 1:0. Kilka razy dosyć przytomnie zagrywał do kolegów, przydawała się jego boiskowa inteligencja. Ale faktycznie na skrzydle nie może pokazać pełni umiejętności.
14-01-2013 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #35
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Ja będę się upierał jednak, że słaby mecz Younga. Możliwe, że podkurwił mnie początek meczu, gdzie dobre 5, 10 minut byliśmy na naszej prawej stronie i Ash co chwilę tracił piłkę, za daleko miał ją od nogi, nie umiał podać, zastawić się. A potem poza tymi dwoma akcjami, o których pisał Silvan był niewidoczny. Więc dla mnie co najwyżej niezły/solidny występ.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-01-2013 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #36
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
To ja mogę też pobronić Asha. Miałem wrażenie, że był wczoraj na jakimś koksie, bo strasznie był jakiś taki ruchliwy. A przez to mogło się wydawać, że chaotyczny. Co chwilę odzyskiwał piłkę i ją tracił. Kontuzja też była przyczyną tej nadpobudliwości czytaj złego przyjęcia piłki. Ale za każdym razem włączał tryb walki i biegał jak oszalały.
14-01-2013 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości