Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #19
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Post pod postem ale tak... W sumie bardzo fajny mecz, końcówkę oglądałem na kolanach.
Pierwsza połowa kapitalna, jak zazwyczaj w wielkich meczach. Szkoda, że trochę siedliśmy na początku drugiej połowy i oddaliśmy w zasadzie bramkę przewagi w prezencie. Ja bym tam się upierał, że my obniżyliśmy loty a nie żaden Sturridge, żaden Liverpool lepiej grać nie zaczął, po prostu na więcej im pozwoliliśmy. W sumie to wynik mógł być dużo inny, na naszą korzyść lepszy ale i gorszy, ale na pewno zwycięstwo jest bardzo zasłużone.

Nie wiem czy znów winić De Gee za bramkę, nie wiem czy to efekt tego, że źle ją wybił czy chciał ją łapać ale nie dał rady. Wydaje mi się, że chciał ją łapać i dlatego to tak wyglądało. Nie zmienia to faktu, że obrońcy dali ciała. Skoro już przy obronie to kapitalny mecz do straty bramki właśnie, Vidic i Rio jak za dawnych lat chociaż trochę się dublowali ale Suarez w ogóle nie pograł. W pomocy bardzo dobrze Clev i Carrick, Young i Kagawa przeciętnie, bez żadnej rewelacji, napastnicy no to Welbeck zdecydowany + za mecz, chociaż jeszcze czegoś znów brakuje a Robin to klasa sama w sobie. Zmiany, Valencia mógł dać więcej, Jones przydał się do zagęszczenia, Smalling nie zrobił żadnego błędu ale w sumie nie odcisnęli piętna na spotkaniu dzisiejszym.

Szkoda znów straconej bramki, ale przynajmniej były dobre emocje w końcówce. To było naprawdę dobre spotkanie, chociaż mogliśmy zagrać lepiej. Niemniej jednak liczą się 3 pkt i bardzo realna możliwość straty punktów przez City, więc to może być dobra niedziela.
13-01-2013 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013) - Hubson - 13-01-2013 16:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości