Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #23
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
Tylko Twaro moi drodzy Wink

Co do meczu, perfekcyjna pierwsza połowa. A druga IMO nie wynikała tylko z tego, że wszedł Sturridge. Myślę, że SAF zalecił naszym oszczędzanie sił i pozwolił trochę pograć Live. To było widać, też po zachowaniu SAFa. Dopiero koło 70 minuty (wtedy chyba przez dłuższy czas nie mogliśmy opuścić własnej połowy) wstał, bo pozwoliliśmy na za dużo. Zaś wcześniej raczej mieliśmy wszystko pod kontrolą i szukaliśmy swoich szans w kontrze.

Co do poszczególnych grajków to - średni Kagawa (ale kiedy on zacznie grać na środku?) bardzo słaby Young, jeszcze gorszy Valencia, za to świetny RVP, Clev, Vida i Carrick, reszta dobra, albo bardzo dobra. No i Welbeck, którego można oceniać na dwa sposoby. Oceniając samą grę w polu karnym trzeba powiedzieć najgorszy na boisku, oceniając grę poza jedenastką, trzeba powiedzieć blisko MOTM Wink

Oby Vida nie wypadł, widać, że coraz bliżej jest tej optymalnej formy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-01-2013 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013) - RedLucas - 13-01-2013 17:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości