Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Aston Villa (29.03.2008)
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Po "rozbiciu" Lfc jestem spokojny o wynik z AV, chociaż wiem, że z zespołami z górnej półki piłkarze z Birmingham radzą sobie nadspodziewanie dobrze, ale mimo to jak już wcześniej wspomniałem jestem spokojny o 3 punkty.

darko404 napisał(a):Ale wierze w MU i napewno z Aston Villą wygrają a Ronaldo strzeli bramke Big Grin

A ja wierze, że bramkę strzeli Rooney.

Pele good, Maradona better, George Best
26-03-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Donu napisał(a):Przecież wszyscy mówią żeby właśnie wystawić Edwina? Nic juz nei rozumiem.
Z twojego postu wynikało, że chciałbyś w razie dobrego wyniku po przerwie zobaczyć Tomka, więc napisałem że takie roszady są mało prawdopodobne w decydującej fazie sezonu.


Fan United od 1992 roku
26-03-2008 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
sebos_krk napisał(a):Z twojego postu wynikało, że chciałbyś w razie dobrego wyniku po przerwie zobaczyć Tomka, więc napisałem że takie roszady są mało prawdopodobne w decydującej fazie sezonu.
Aha Big Grin . Mam nadzieję, że wygra to spotkanie nawet jeśli końcowym wynikiem było by 1:0 bo nie ważne iloma bramkami się wygrywa ważne, że zyskało się te bardzo ważne 3 punkty.
27-03-2008 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Donu napisał(a):Mam nadzieję, że wygra to spotkanie nawet jeśli końcowym wynikiem było by 1:0 bo nie ważne iloma bramkami się wygrywa ważne, że zyskało się te bardzo ważne 3 punkty.
Masz rację- najważniejsze będą 3 pkt ale fajnie byłoby nastukać im parę bramek-bo bilans również może się liczyć na koniec.
Jak to powiedział Evra- czeka nas teraz 7 małych finałów. Chłopaki wiedzą, że trzeba grać po prostu cały czas swoje a będzie ok Wink Cały czas czekam na bramkę Andersona- może teraz mu wyjdzie Wink Ale jeszcze bardziej chciałbym aby Roo coś walnął Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-03-2008 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Lukas napisał(a):Cały czas czekam na bramkę Andersona- może teraz mu wyjdzie Wink Ale jeszcze bardziej chciałbym aby Roo coś walnął Big Grin

Też mam nadzieję na to żeby Rooney odblokował się i nastrzelał kilka bramek, szczególnie po tym świetnym meczu z The Reds. Anderson wciąż czeka na bramkę ale na pewno strzeli ją do końca tego sezonu bo niesprawiedliwe było ny gdyby nie trafił żadnej.
28-03-2008 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Ostatnio gra się z nimi dość łatwo co jest trochę dziwne. Aston Villa jest dobrym zespołem, pokonali CFC, a kiedy przychodzi mecz z United to grają jak zablokowani i dobrze.
W pierwszym meczu wygraliśmy, więc nie widzę problemu w ograniu ich w dzisiejszym spotkaniu na Old Trafford.
Szkoda że nie transmitują tego meczu na C+ :/, leci jakiś Ruch - Lech... bez komentarza.
29-03-2008 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Stefan1555 napisał(a):Szkoda że nie transmitują tego meczu na C+
Transmitują na Canal plus sport 2 przecież.


Fan United od 1992 roku
29-03-2008 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Za niecałe cztery godziny rozpocznie się mecz z Villą, i jak to zawsze w przypadku meczów z Villą, mecz dosyć ważny. Pamiętamy mecze z drużyną z Birmingham w trzeciej rundzie Pucharu Anglii rok temu, jak i w tym sezonie, teraz ekipa O'Neilla przyjeżdża na Old Trafford, żeby sprawić niespodziankę i uczynić tegoroczną walkę o mistrzostwo Anglii jeszcze ciekawszą. Mamy pięć punktów przewagi nad drugą w tabeli Chelsea, więc nie możemy sobie już pozwolić na straty punktów z drużynami tego typu co Villa. Mamy do rozegrania mecze z Arsenalem i Chelsea, więc nie można gubić punktów w innych potyczkach, ponieważ to skomplikowałoby sytuację United w walce o obronę tytułu.

Gramy u siebie na stadionie, gdzie przegraliśmy zaledwie jedno spotkanie, jedno zremisowaliśmy, a wygraliśmy 14. Co więcej, na Old Trafford straciliśmy tylko 5 bramek, w ogóle tracąc 15 w 31 meczach ligi angielskiej - niesamowity wynik. Mamy także najskuteczniejszy zespół na Wyspach. Z Villą wygrywamy kiedy tylko chcemy. Czego więcej potrzebujemy? Jesteśmy ogromnym faworytem tego spotkania, i ewentualna porażka czy remis znacznie pogorszą naszą sytuację. Zwycięstwo natomiast (i tym samym utrzymanie - w najgorszym wypadku - 5 punktowej przewagi) da nam niesamowitą szansę obrony tytułu, na 6 kolejek przed końcem.

Zmiany powinny być przeprowadzone tylko w pomocy, bo gdzie indziej: 1) nie są potrzebne, 2) nawet jakby były potrzebne, to nie mamy kogo wstawić - na tak decydujący okres sezonu. A więc bramka bez wątpienia van der Sar, obrona od prawej: Brown, Ferdinand, Vidic, Evra. W środku pomocy Hargreaves z Carrickiem lub Andersonem (Hargreaves nie grał z Liverpoolem, natomiast Carricka i Andersona nie możemy zmuszać na 90 minut meczu, więc niech Carrick zacznie spotkanie, bo nie grał w meczu kadry, a Anderson niech go zmieni w drugiej połowie). Na skrzydłach chętnie zobaczyłbym Ronaldo z Parkiem. Park dawno w sumie nie grał, a Giggs z Nanim brali udział w spotkaniu z LFC. W dodatku Nani ma jakiś drobny uraz, więc lepiej niech będzie gotowy na kwiecień i Ligę Mistrzów. Atak to Rooney, który dzisiaj się odblokuje i Tevez, co z LFC grał końcówkę spotkania. A więc:

Bramka: Edwin van der Sar
Obrona: Wes Brown, Rio Ferdinand, Nemanja Vidic, Patrice Evra
Pomoc: Park Ji-sung, Michael Carrick, Owen Hargreaves, Cristiano Ronaldo
Atak:Wayne Rooney, Carlos Tevez

Oszczędzamy Giggsa, Scholesa, Naniego, Andersona, a i tak jaką mamy pakę.
29-03-2008 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
peja-1991 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Myślę, że Manchester prześpi dzisiejsze spotkanie..Na początku podopieczni Martina O'Neilla będą naciskać ale szybko sie uspokoją bo dostaną bramkę od C.Ronaldo...Villa będzie momentami szarpać ale taki problem to nie problem Smile możemy śmiało dodać do naszego dorobku 3pkt a Crisowi minimum bramkę....
pozdrawiam
29-03-2008 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
29 Tomasz KUSZCZAK

6 Wesley BROWN
5 Rio FERDINAND
15 Nemanja VIDIC
3 Patrice EVRA

7 Cristiano RONALDO
16 Michael CARRICK
18 Paul SCHOLES
11 Ryan GIGGS

10 Wayne ROONEY
32 Carlos TEVEZ

Rezerwowi:
12 Ben FOSTER, 22 John O’SHEA, 8 ANDERSON, 4 Owen HARGREAVES, 13 Ji-sung PARK
29-03-2008 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
hawry Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Ronaldo na 1-0
http://rapidshare.com/files/103343193/M ... onaldo.rar

Tevez na 2-0
http://rapidshare.com/files/103345711/M ... _Tevez.rar

//edytuj posty
/muszeq
29-03-2008 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Bramka Ronaldo fantastyczna Wink Moim zdaniem ma szansę przekroczyć granicę 40 bramek w sezonie, a jeszcze to podanie na głowę Teveza Big Grin
29-03-2008 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #28
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Jest szansa na ładny wynik Big Grin Rooney się stara (miał 2 dobre szanse) i wierzę że coś dzisiaj ustrzeli. Podoba mi się gra Carricka- ładnie adresuje piłeczki Big Grin Wynik 4:0 jest bardzo realny. Kuszczak bezrobotny

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-03-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Jak na razie demolka w naszym wykonaniu, oby tak dalej. Kuszczak bezbłędnie i miejmy nadzieję, że będzie tak do końca meczu.
ROONEY ROONEY :twisted:

Pele good, Maradona better, George Best
29-03-2008 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #30
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Rywal słaby, ale mecz naprawdę ładny dla oka. Moje subiektywne oceny:
7- Kuszczak- zmęczył się zmniej niż w Krakowie siedząc na ławce w meczuz USA. Ale raz pokazał klasę.
7,25- Brown- utrzymuje w ostatnich spotkaniach solidny poziom
7- Ferdinand- raz dzisiaj przez niego piłkarz Villi był sam na sam z Kuszczakiem. Pozatym tradycyjnie dobre spotkanie.
7,5- Vidic- niewiele musiał się wysilać. Żadnego błędu.
7- Evra- lekki uraz uniemożliwił mu pełną swobodę gry. Zagrał swoje.
10- Ronaldo- bramka i asysta nie z tej planety+ trzy kolejne jakże zwykłe dla niego asysty. Nie da się tego słowami opisać.
7,5- Carrick- kilka przerzutów palce lizać.
7,5- Scholes- dla niego w środku pola rywal był po prostu za słaby.
7- Giggs- przyzwoity występ i kilka ciekawych zagrań.
8- Rooney- dwie bramki przypieczętowały świetne jego spotkanie.
7,25- Tevez- bardzo ruchliwy, gdyby bardziej skuteczny to mógłby być nawet hat-trick.
..- Anderson- wniósł sporo szybkich akcji. Dobry występ.
..- O'shea- niewiele pokazał.
..- Hargreaves- znów pokazał, że świetnie sobie radzi na prawej obronie/pomocy.


Fan United od 1992 roku
29-03-2008 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości