Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Reading FC (16.03.2013)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
PL: Manchester United 1-0 Reading FC (16.03.2013)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 95n1h1.png]


Manchester United vs Reading FC
Barclays Premier League
16.03.2013; 18:30
Old Trafford, Manchester


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 07:38 przez sebos_krk.)
11-03-2013 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Reading FC (16.03.2013; 18:30)
Takie coś chciałbym zobaczyć dzisiaj. Z gry wypadł Nani, co sprawia, że nie mamy obecnie żadnego dobrego piłkarza w formie na prawą flankę, a przecież jak SAF wystawi Valencię, to znów będziemy grać w "10", a nasze akcje będą stopowane przez Ekwadorczyka.

DDG
Rafael- Rio- Vidić- Evra
Carrick
Cleverley- Anderson
Kagawa
Rooney- van Persie


Od biedy można byłoby zastosować ustawienie nr 2, z Welbeck'iem na prawym skrzydle oraz Youngiem na lewym:

DDG
Rafael- Rio- Vidić- Evra
Carrick- Cleverley
Welbeck- Kagawa- Young
Rooney

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2013 14:14 przez Jaroldz.)
16-03-2013 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Reading FC (16.03.2013; 18:30)
Bardziej wersja numer 2. Tylko, że pewnie znowu zobaczymy w pierwszym składzie Robina i będziemy czekać aż się odblokuje. Tongue
16-03-2013 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
RE: PL: Manchester United - Reading FC (16.03.2013; 18:30)
Giggs myślę, że jest już gotowy do gry. Przy obecnej formie innych naszych skrzydłowych musimy z niego korzystać. Giggs na lewym, Young na prawym, czy tam nawet mogą się zamieniać pozycjami.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
16-03-2013 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Reading FC (16.03.2013; 18:30)
Też chcę Giggsa na lewej, Welbecka z Ligi Mistrzów na prawej. Kagawa za Rooneyem na szpicy, bądź Rooney i Chicharito w ataku. Co do reszty to obojętne. Liczę na 3 pkt i przypieczętowanie roboty rozpoczętej przez Everton czyli wygranie mistrzostwa Anglii.
16-03-2013 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
RE: PL: Manchester United - Reading FC (16.03.2013; 18:30)
O zakład idę, że dziś Antek od pierwszych minut, zobaczycie, tak na przełamanie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-03-2013 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
RE: PL: Manchester United - Reading FC (16.03.2013; 18:30)
Mecz nudny, jak flaki z olejem. Na szczęście zrobiliśmy to co do nas należało i powiększyliśmy przewagę do 15 punktów. Mistrzostwo jest już na wyciągnięcie ręki, jednak należy się jeszcze wstrzymać z świętowaniem. Dobrze, że mamy taką przewagę, dzięki temu będziemy mogli skupić większa siłę na FA Cup.
Zaskoczył mnie dzisiaj Ferguson. Nie spodziewałem się, że odstawi Pata, Carricka i Rafaela, jednak dobrze, że tak postąpił. Ci zawodnicy grali w tym sezonie bardzo dużo i wolne na pewno im nie zaszkodzi. Po ujrzeniu składu trochę się obawiałem, ale wszystko ułożyło się dobrze.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-03-2013 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #8
RE: PL: Manchester United 1-0 Reading FC (16.03.2013)
Dno i trzy metry mułu. Patrzeć się na to nie dało. Z utęsknieniem patrzyłem, kiedy ten mecz się skończy. Jeden z najgorszych meczów United, jaki oglądałem.

W zasadzie to nikt nie wyróżnił się na plus, bo wszyscy grali tak, jakby im się nie chciało, jakby przeszli obok spotkania. Plus dla Roo za bramkę, szczęśliwą, bo szczęśliwą, ale zawsze.

Natomiast co do tych, których gra mi się nie podobała szczególnie. Smalling na prawej obronie nie powinien grać. To nie jego pozycja. Przez to tracimy szansę atakowania prawą flanką, bo Small się do tego nie nadaje. Wczoraj prawa strona nie istniała.

Buttner dla mnie nie jest piłkarzem na miarę United. Wyszedł mu jeden mecz z Wigan, a reszta jego występów to przeciętne mecze lub nawet to nie. Gubi krycie, zapędza się gdzieś do środka pola, a później jego błędy musi naprawiać Rio czy Vida, z przodu nie daje tyle co Evra w słabej formie. Nie rozumiem, po co było kupować kogoś takiego jak Holender, a na wypożyczenie posłać Fabio, który od AB nie jest gorszy, a być może nawet troszkę lepszy.

Kolejny słaby mecz van Persiego. Można powiedzieć, że to już wielki kryzys tego piłkarza. W ostatnich 11 meczach United strzelił zaledwie jednego gola. Nawet przestał asystować. Czyżby już na ten sezon Holender się "wypstrykał"? Oby nie, bo przed nami jeszcze mecze z City, Arsenalem czy Chelsea x2.

Dobrze, że wpadły 3 punkty, ale tak grać po prostu nie można.

P.S. Sprawa z Kagawą jest na inny wątek. Tutaj napiszę tylko, że nie podoba mi się sposób, w jaki SAF traktuje Japończyka.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-03-2013 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
RE: PL: Manchester United 1-0 Reading FC (16.03.2013)
Jaroldz napisał(a):Nie rozumiem, po co było kupować kogoś takiego jak Holender, a na wypożyczenie posłać Fabio, który od AB nie jest gorszy, a być może nawet troszkę lepszy.
Po to by Fabio mógł grać w miarę regularnie i nadrobić czas, który stracił przez kontuzje. Drugiemu z da Silva wyszło to na dobre i po sezonie wróci lepszy i z większym bagażem doświadczenia. Buttner swoje zrobił, parę razy odciążył Evre, co jak widzieliśmy Francuzowi dobrze zrobiło. Dla mnie posunięcie jak najbardziej na plus bo skorzystali wszyscy.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-03-2013 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #10
RE: PL: Manchester United 1-0 Reading FC (16.03.2013)
Zgadzam się, z tym, że
a) Smalling to nie prawy defensor,
b) Robin mógłby się w końcu przełamać
c) Kagawa wszedł zdecydowanie za późno
d) Więcej trochę mógł dać od siebie Welbeck.
e) Czemu nie wszedł Chicharito??

Mógłby Danny przełożyć dobrą grę z LM na ligę, nie zamierzam się go czepiać bo pokazał, że jest kozak ale mógłby to częściej udowadniać.
17-03-2013 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #11
RE: PL: Manchester United 1-0 Reading FC (16.03.2013)
Welbz kilka razy pociągnął i ogólnie zaprezentował się moim zdaniem chyba najlepiej spośród całej ofensywnej czwórki. Szału nie było, ale cała drużyna zagrała ospale, więc trudno mieć pretensje do młodziana.

A co do Fabio to pełna zgoda z Fosterem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-03-2013 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #12
RE: PL: Manchester United 1-0 Reading FC (16.03.2013)
Drużyna bardzo przeżyła odpadnięcie z Champions League i wcale nie dziwią mnie takie występy z Chelsea i Reading. Teraz mając prawie zaklepanego mistrza o szczególną motywację będzie trudno. Tak byle dograć sezon, ewentualnie się sprężyć na rewanż z Chelsea i hity w lidze.
W następnej kolejce z Sunderlandem się dowiemy czy już im przeszło. Myślę, że przerwa na reprezentacje dobrze zrobi naszej ekipie.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2013 09:50 przez sebos_krk.)
19-03-2013 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości