Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (30.03.2013)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #19
RE: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (30.03.2013)
Pchela napisał(a):Fajny, dynamiczny boczny obrońca. Nie wiem czy jest sens stawiania Fabio na lewej obronie, gdy jest Buttner. Dla mnie bez sensu. Niech rywalizuje o miejsce w składzie z Rafaelem.
Mimo całej sympatii do Holendra, wstrzymałbym się na razie z takimi opiniami. Lubię chłopaka, bo jest zadziorny, a tacy są mi najbliżsi, jednak z prorokowaniem bym się wstrzymał. Tym bardziej, że Alex po raz kolejny gra dobrze w meczu z niezbyt silnym przeciwnikiem, a takim, powiedzmy sobie był Sunderland. Ich przewaga w II połowie była tylko i wyłącznie konsekwencją tego, że nasi całkowicie oddali pole gry, zresztą nie pierwszy już raz w tym sezonie. Myślę, że wszyscy pamiętamy jak zawodnicy Chelsea obnażyli wszystkie słabości Alexa w pucharze. Fabio ma coraz mniej problemów ze zdrowiem i w przyszłym sezonie chciałbym byśmy go sprawdzili u nas. Z kolei Buttner mógłby śmiało iść na wypożyczenie, by grał co tydzień i wtedy byśmy w pełni mogli ocenić jego umiejętności.
Co do Fabio po prawej stronie, to czasem może tam zagrać, jednak nie widzę sensu upychania go na siłę po tej stronie defensywy. Jest Rafael, zawsze będę powtarza jest Jones, który na regularną grę jako stoper nie ma co liczyć i najprawdopodobniej, jeśli dalej będzie robił takie postępy, będzie Michael Keane. Jak mówię, od czasu do czasu może tam zagrać, ale przede wszystkim w przyszłym sezonie próbowałby drugiego z braci da Silva w kontekście następcy Evry.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
30-03-2013 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (30.03.2013) - Foster - 30-03-2013 21:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości