Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Manchester City (8.04.2013)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #10
RE: PL: Manchester United - Manchester City (8.04.2013; 21:00)
Dziś derby, ale jakoś nie czuję tego napięcia i podekscytowania, które zazwyczaj mi towarzyszy w przypadku meczu United i City.
Składa, się na to kilka czynników. Odpadliśmy z LM, FA Cup i pozostaje nam rozegrać jeszcze spotkania w lidze, w której mamy bardzo solidną przewagę i w sumie możemy przymierzać się do świętowania 20 tytułu. Ponadto od pewnego czasu (po porażce z Realem, która podcięła nam skrzydła) nie gramy wybitnie. Gdzieś ta maszynka się zacięła... Robin ma posuchę, skrzydeł nie mamy, w środku Clev spuścił z tonu, a Andi nadal nie zachwyca. Całe szczęście obrona wygląda na solidną.
Od ostatniego meczu minęło trochę czasu i można było spokojnie się do spotkania przygotować. Mam nadzieję, że nasi piłkarze dobrze wykorzystali ten czas i dzisiaj zobaczymy ich w możliwie najlepszej dyspozycji.
Nie wiem na jaki wariant ustawienia zdecyduje się Ferguson, ale chętnie zobaczyłbym Welbecka, Rooneya (on jest raczej pewniakiem), Giggsa, Kagawę i mimo wszystko Naniego- niech się wykazuje, zobaczymy czy wykorzysta swoją szansę.
Dobrze byłoby zdobyć dublet w pojedynkach z City w tym sezonie i pokazać im gdzie jest ich miejsce, ale wiem, że będzie to trudny pojedynek. Stawiam 2-1.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-04-2013 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Manchester City (8.04.2013; 21:00) - Lukas - 08-04-2013 18:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości