Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 0-2 Manchester United (14.04.2013)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
PL: Stoke City 0-2 Manchester United (14.04.2013)
[Obrazek: 20ldtx.png][Obrazek: m9rm0p.png] [Obrazek: 1zn0jye.png]


Stoke City vs Manchester United
Barclays Premier League
14.04.2013; 15:05
Britannia Stadium, Stoke-on-Trent


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2013 09:16 przez sebos_krk.)
09-04-2013 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: PL: Stoke City - Manchester United (14.04.2013; 15:05)
Mam nadzieję, że do niedzieli jeden bądź dwóch stoperów wróci to zdrowia. Najlepiej by był to Vidic, jego siła i kapitalna gra w powietrzu mogą nam się bardzo przydać w tym spotkaniu.


DDG
Rafael - Rio/Evans - Vidic - Evra
Carrick - Jones
Nani - Kagawa - Welbeck
Chicharito

Najchętniej ujrzałbym taki skład, jednak nie ma szans na takie zestawienie. W pierwszym składzie oczywiście wybiegnie Robin, który jest pod formą, Rooney, który jest słaby, a do tego wszystkiego jeszcze pewnie Valencia, który jest tragiczny...

Po tym co zobaczyłem w derbach i po tym jakie słowa padły z ust Fergusona po meczu (?!) jestem pewien, że Diabły kolejny raz uraczą nas miernym zaangażowaniem i co najwyżej przeciętną grą. Najważniejszą sprawą są trzy punkty, jeśli ich nie będzie powoli zacznie nam się palić grunt pod nogami.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2013 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3
RE: PL: Stoke City - Manchester United (14.04.2013; 15:05)
Szykuje się bardzo trudny mecz i jeżeli ktoś liczy na zmazanie plamy z derbów przez płynną i składną grę to może się srogo zawieść. Stoke ma najgłośniejszy stadion w Anglii, byłem widziałem, to co się tam dzieje nie jest w stanie oddać żadna transmisja telewizyjna. Do tego bardzo potrzebują punktów i preferują twardą grę. Finezji w tym meczu może być jak na lekarstwo, a siła rozpędu United zwyczajnie nie wystarczy. Moim zdaniem Ferguson musi namieszać w składzie i wystawić 11stkę sporo różniącą się od tej z meczu derbowego.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-04-2013 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4
RE: PL: Stoke City - Manchester United (14.04.2013; 15:05)
Dobrze, że gramy o 15. Jest szansa, że nie zasnę z emocji. Panie turek, kończ pan ten sezon.


Fan United od 1992 roku
10-04-2013 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #5
RE: PL: Stoke City - Manchester United (14.04.2013; 15:05)
Ferguson po derbach może mówić jedno ale zrobić co innego. Nie widzę innej możliwości jak przemeblowanie składu na to spotkanie. Nie wiem jak to poukłada Fergie, ale zmiany są konieczne. Z twardo grającym Stoke może warto przerzucić Jonesa do środka obok Carricka? Z trójki Young, Valencia, Nani niech zagra Portugalczyk i pokaże efektywną grę. Z przodu Kagawa i przed nim Groch.

Ja rozumiem, zmęczenie sezonem, brak takiej motywacji jak wcześniej i obniżka formy, ale do cholery chyba nie cały zespół na to cierpi? Są zawodnicy, którzy powinni wziąć odpowiedzialność za drużynę i poprowadzić do zwycięstwa. Kiedyś liczyłbym na Roo a teraz sam nie wiem.

Ciężko będzie o 3 punkty, ale trzeba je zdobyć. Niby wprawdzie mamy te 12 punktów, ale cholera wie jak to może być dalej- dopóki nie zabrzmi gwizdek kończący mecz gwarantujący nam majstra to nie co świętować.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-04-2013 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #6
RE: PL: Stoke City - Manchester United (14.04.2013; 15:05)
Lukas napisał(a):Ja rozumiem, zmęczenie sezonem, brak takiej motywacji jak wcześniej i obniżka formy, ale do cholery chyba nie cały zespół na to cierpi? ą zawodnicy, którzy powinni wziąć odpowiedzialność za drużynę i poprowadzić do zwycięstwa. Kiedyś liczyłbym na Roo a teraz sam nie wiem.

Otóż to. Są zawodnicy, którzy mają coś do udowodnienia i są głodni gry. Natomiast lidera w tym zespole nie ma i jest to niestety problem od dłuższego czasu. Również liczyłem na Rooneya, ale gdy mu coś nie idzie to często spuszcza głowę i znika, może gdyby Ferguson dał mu wreszcie opaskę kapitana to bardziej by się przykładał? Nie wiem czym Evra zasłużył sobie na opaskę, chyba tylko dużym stażem i robieniem dobrej atmosfery w szatni bo na boisku niczego nie potrafi zmienić. Na razie kiedy United źle wchodzi w mecz, to może tylko liczyć na przewagę własnych umiejętności technicznych, która pozwoli odwrócić losy meczu. Nie ma w zespole kogoś kto zadziała od środka, nie ma czynnika psychologicznego. Kandydatów puki co również brak.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
12-04-2013 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #7
RE: PL: Stoke City - Manchester United (14.04.2013; 15:05)
Bardzo fajny, przyjemny mecz.Nie graliśmy wybitnie, ale w końcu jakoś to wyglądało. Dużo walki jak to przeważnie bywa w starciach ze Stoke.
Bardzo aktywny Kagawa, ciagle pod grą, tak powinni się pokazywać wszyscy zawodnicy. Rooney bardzo fajnie w środku pola, chociaż momentami był niewidoczny.Super Jones, super RvP (chociaż w jednej sytuacji, po podaniu Hernandeza, mógł się zachować lepiej), Valencia w końcu coś grał.
Jeszcze tylko dwa zwycięstwa :>

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-04-2013 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości