Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Middlesbrough 2-2 Manchester United (06.04.2008)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
PL: Middlesbrough 2-2 Manchester United (06.04.2008)
W 33 kolejce Premier League na Riverside Stadium zmierzą się drużyny Middlesbrough i Manchester United. Gospodarze zajmują obecnie 12 lokatę i jutro zagrają zaległy mecz z Chelsea. Czerwone Diabły są obecnie liderem rozgrywek, a w ostatniej kolejce rozgromili zespół Aston Villa 4:0.
W pierwszym spotkaniu obu zespołów na Old Trafford Manchester United wygrał 4:1 po bramkach Naniego, Rooneya i dwóch Teveza, a dla gości honorowe trafienie zaliczył Aliadiere.
Jak myślicie, kto wygra to spotkanie? Faworytem są Czerwone Diabły, ale Middlesbrough potrafi sprawiać niespodzianki. Zapraszam do dyskusji!

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-03-2008 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Tak Middlesbrough pomimo, że zajmuję 12 lokatę to wygrała dwa razy z Kanonierami i kilka ważnych meczy. Ale myślę, że Rooney pokaże na co go stać i strzeli bramkę, Cristiano na pewno też ją zdobędzie bo jest w znakomitej formie. Obstawiam 5:2
30-03-2008 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Donu napisał(a):Obstawiam 5:2

Napisałeś tak że Boro z nami wygra a Roo i Cris strzelą bramki kontaktowe Tongue

Z Boro się United łatwo nie gra, ale obecna forma, morale przemawia za Diabłami.
30-03-2008 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #4
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Czaplak napisał(a):
Donu napisał(a):Obstawiam 5:2

Napisałeś tak że Boro z nami wygra a Roo i Cris strzelą bramki kontaktowe Tongue

Z Boro się United łatwo nie gra, ale obecna forma, morale przemawia za Diabłami.
Łatwo nie będzie, ale myślę, że Ferguson potrafi odpowiednio zmotywować Czerwone Diabły ;-), bo 3 pkt muszą być bo mimo wszystko później czekają nas trudniejsze spotkania.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-03-2008 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Z Boro gra się zawsze ciężko.
Oto ich statystyki jak grają u siebie :
anglia.goal.pl napisał(a):Punkty: 19
Średnia na mecz: 1.27
Bramki strzelone: 15
Średnia na mecz: 1.00
Bramki stracone: 19
Średnia na mecz: 1.27

Nawet jeśli strzelą jedną bramkę to United strzeli i tak o jedną więcej. Ronaldo, Rooney oraz Tevez Wink
30-03-2008 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #6
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Lekko nie będzie. Przeciwnik taki niewygodny. Chelsea strzeliła im bramkę w 4 minucie a później się męczyła z nimi... Zobaczymy jakie nastroje będą po Romie-ale mimo to liczę na wygraną, ale na pewno nie pokroju 2:5, jak już to coś w zakresie 0:2, 0:1 Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-03-2008 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shaman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Po prostu trzeba szybko strzelić bramkę a potem prowadzić uważną grę w obronie. Gramy na wyjeździe a więc swoim stylem Smile. Stać nas na zwycięstwo przynajmniej dwoma bramkami. Ale zobaczymy jakie nastoje będą o Romie!!
30-03-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #8
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Nie będzie łatwo. Middlesbrough ostatnio napędziło sporego stracha Chelsea, omal nie wygrywając. Trzeba wyjść najmocniejszym składem, bo meczu z Romą nawet w lekko osłabionym składzie nie przegramy 2:0. I przede wszystkim powinniśmy zagrać 4-4-2 z Tevezem i Rooneyem w ataku, by kontrolować grę, a nie grać z kontry. To my musimy atakować. Dobrze by było gdybyśmy szybko objęli prowadzenie. Mój skład na ten mecz:
Van der Sar
Hargreaves-Ferdinand-Brown-Evra
Ronaldo-Scholes-Carrick-Giggs
Rooney-Tevez

Ewentualnie za Carricka Anderson, a za Giggsa Park. Myślę, że i tak Fergie wymyśli coś zupełnie innego, ale mamy mocną kadrę i rezerwowi wcale nie odstają od zawodników pierwszego składu. Typuję skromne 2:0 lub 2:1 dla nas Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-04-2008 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
muszeq napisał(a):Middlesbrough ostatnio napędziło sporego stracha Chelsea, omal nie wygrywając.

Dokładnie. Oglądałem ten mecz i zawodnicy Boro pokazali, że w piłkę grać potrafią, nie przestraszyli sie znacznie wyżej notowaniej Czelsi i zagrali naprawde dobrze, w moim odczuciu nie zasłużyli na porażkę, sprawiedliwym wynikiem byłby remis.

No to ja też pobawie się w trenera :mrgreen:

VdS
Oszyja- Brown-Ferdinand-Evra
Ronaldo-Anderson-Scholes-Giggs
Roo-Tevez

0-1 Wink

Pele good, Maradona better, George Best
04-04-2008 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ewelinka937 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Trudno będzie, ale 3 punkty będą nasze Big Grin W końcu od czego się ma trójkę Ronaldo-Rooney-Tevez Big Grin Ale tak na poważnie damy radę, bo mamy dobrze dysponowany zespół, oprócz tej nieszczęsnej kontuzji Vidica, a VDS już chyba się wyleczył porządnie - z Romą świetne spotkanie zaliczył. Jestem dobrej myśli - teraz punktów nie wolno zgubić za żadne skarby świata Big Grin
04-04-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
CFC miała problemy ich pokonać na własnym stadionie, wygrywając skromnie 1-0. Jak wiemy z Boro gra nam się dość ciężko. Jeszcze do dziś pamiętam porazkę 4-1 ;/. Wierzę jednak, że piłkarze będą zmobilizowani i nie stracą punktów. Z Romą skład nie był powalający a wygraliśmy spokojnie 2-0. Szkoda Vidica ale myślę że SAF jakoś ustawi obronę.
Liczę na potrzymanie strzeleckiej formy Wazzy oraz Ronaldo.

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
04-04-2008 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #12
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
W ostatnich 5 spotkaniach w lidze na Riverside aż dwukrotnie przegrywaliśmy, a to już świadczy, że łatwo United się tam nie gra. Na pewno Ferguson nie zlekceważy rywala, więc zapowiada się ciekawy pojedynek. Jednak stawiam na pewne zwycięstwo United tak jak to mamy w lidze w zwyczaju, szybko strzeloną bramkę.
Boro nie może być problemem w wypadku, gdy przed nami o wiele cięższe mecze.
Jestem ciekaw zestawienia środka defensywy. W meczu z Romą niespodziewanie Ferguson postawił na O'shea mimo że na boisku przebywał nominalny środkowy obrońca- Wes Brown. Może to być też jedna z ostatnich szans na zaprezentowanie umiejętności dla Gerarda Pique.


Fan United od 1992 roku
05-04-2008 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Brown gra od długiego czasu, prawie bez przerwy, na prawej obronie. Jest w dobrej formie na tej pozycji, często atakuje, jest dużo bardziej zwinny i ruchliwy na tej pozycji niż O'Shea czy Pique, który moim zdaniem w ogóle nie ma warunków fizycznych do gry na tej pozycji w Premiership. Brown ma dobre wrzutki, w porównaniu do pozostałych, dobrze wymienia się podaniami ze skrzydłowymi. O'Shea natomiast ma lekką przewagę nad Brownem na środku obrony. Jest wyższy i w moim odczuciu podczas nieobecności Vidica dobrze będzie rozumieć się z Ferdiandem, ponieważ jego nominalną pozycją jest przecież środek obrony. Zresztą, gdyby Browna dać na środek, to czy O'Shea z Pique dostarczaliby pod bramkę dobre podania? Byliby tacy szybcy?

Tak więc spośród trójki Brown, O'Shea czy Pique - z całą sympatią do każdego z nich - najlepiej koło Ferdinand postawić będzie O'Shea i tak powinniśmy grać do powrotu Vidica. No chyba, że Neville już będzie grać, to on na prawą, a Brown na środek, bo O'Shea w takim wypadku nie musiałby go zastępować na prawej.

Brown - Ferdinand - O'Shea - Evra
tak to widzę.
05-04-2008 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #14
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Cytat:Brown gra od długiego czasu, prawie bez przerwy, na prawej obronie. Jest w dobrej formie na tej pozycji, często atakuje, jest dużo bardziej zwinny i ruchliwy na tej pozycji niż O'Shea czy Pique, który moim zdaniem w ogóle nie ma warunków fizycznych do gry na tej pozycji w Premiership. Brown ma dobre wrzutki, w porównaniu do pozostałych, dobrze wymienia się podaniami ze skrzydłowymi. O'Shea natomiast ma lekką przewagę nad Brownem na środku obrony. Jest wyższy i w moim odczuciu podczas nieobecności Vidica dobrze będzie rozumieć się z Ferdiandem, ponieważ jego nominalną pozycją jest przecież środek obrony. Zresztą, gdyby Browna dać na środek, to czy O'Shea z Pique dostarczaliby pod bramkę dobre podania? Byliby tacy szybcy?
Ja mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie to O'shea jest lepszy na boku defensywy. O wiele bardziej usposobiony do atakowania. Lepszy technicznie przede wszystkim. Potrafi ograć rywala. Wcale nie jest wolniejszy. Może czasem się zapomina i wolniej wraca.
Za to Brown o wiele pewniejszy jest w zadaniach defensywnych. Nawet zastępując Garego skupia się przede wszystkim na bronieniu dostępu do bramki, więc środek obrony to jest jedyna pozycja na której go widzę w drużynie. Na boku defensywy już lepszy jest Hargo.
Fakt, faktem Wes się wyrobił i częściej atakuje, ale dla mnie bardziej potrzebny jest na środku, obok Ferdinanda.


Fan United od 1992 roku
05-04-2008 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
sebos_krk napisał(a):Ja mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie to O'shea jest lepszy na boku defensywy.

A ja się zgadzam z Beckiem. O'Shea jest wyższy od Browna a co za ty idzie jest mnie ruchliwy, jest wolniejszy od Anglika i trudniej przeprowadzać mu akcje bokiem boiska, a Brown w tym sezonie już nie raz nam udowodnił, że potrafi to robić. Poza tym Brown w tym sezonie głównie gra na boku obroni zdecydowanie łatwiej będzie mu wystąpić właśnie na tej pozycji.

A O'Shea przed laty owszem stosunkowo często grywał na boku defensywy, ale ostatnimi czasy zdecydowanie częściej go widzieliśmy właśnie na środku obrony i wydaje się, że ta pozycja jest dla niego idealna. Jest wysoki, więc ekipie Boro bardzo ciężko byłoby grać górnymi piłkami, bo O'Shea wraz z Ferdinandem mogli by wykorzystywać swój wzrost do hamowania takich ataków.
05-04-2008 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości