Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #16
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Nie wierzę w autonomię Moyes'a. Po to przyszedł trener wyznaczony przez SAFa, żeby mógł on dalej mieć dominujący wpływ na decyzje związane z drużyną.
09-05-2013 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #17
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Wypada pogratulować Moyesowi wyboru na menadżera najlepszego klubu w Anglii. Mimo to jestem mocno sceptyczny. W moim odczuciu Moyes to surowy, staroświecki brytyjski trener, który będzie starał się jedynie naśladować metody i taktykę Fergusona i nie wprowadzi klubu w żadną nową epokę, taka podróbka Fergusona... ale życzę mu jak najlepiej, niech mnie zaskoczy, zrobi ciekawe transfery i gra szybką kombinacyjną piłkę!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
09-05-2013 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #18
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Teraz przynajmniej po dwóch kiepskich meczach będzie można pisać "ZWOLNIĆ GO"!!!1

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-05-2013 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #19
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Raczej kibice innych drużyn piszą coś takiego Big Grin


MOYESkurwoOUT
09-05-2013 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #20
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Rudzki na fejsie:
Cytat:Śmieszna historia: dwa miesiące temu na Legii kumpel, który jest agentem piłkarskim powiedział mi, że Boruca chce Everton. Wydawało mi się to absurdalne, bo przecież Boruc był w Evertonie na testach i ich nie zaliczył, zapytałem więc, jakim cudem, skoro Moyes go tam nie chce. Odparł, że Moyes odchodzi z Goodison Park. Do Manchesteru United. Teraz przypomniałem sobie tę rozmowę. Dwa miesiące temu byłby to niezły news dla angielskiej prasy. No i jeszcze paruset innych gazet Smile
09-05-2013 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #21
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
No ja wczoraj coś takiego na twitterze widziałem.

https://pbs.twimg.com/media/BJvqUkuCEAEua-K.jpg:large

Goście triumfowali, że mieli rację, a wszyscy z nich kręcili bekę. Ale jak w zalewie kłamstw i plotek wyłuskać prawdę? Ciężko.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-05-2013 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #22
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Trzeba myśleć pozytywnie. Klopp po 7 latach z Mainz też nic nie wygrał, poszedł do BVB - jeden z najlepszych menadżerów na świecie. To samo będzie z Moyesem. Ma wspólną cechę z Fergusonem - potrafi dobierać ludzi do współpracy. Pierwszy przykład z brzegu - Steven Pienaar. Nie mógł dać sobie rady w Spurs i BVB - u niego gra pierwsze skrzypce. Następny - nasz Gibson. U nas przeciętny, sprowadzony za pół miliona - w Evertonie pierwsze skrzypce i znakomity zawodnik. To przy nim [chyba!] Lescott, Rodwell, Osman, Jagielka zaczeli dostawać powołania do Anglii. Nie przez przypadek.

Minusem jest to, że napastnicy pod jego wodzą tracą skuteczność, ale to ze względu na taktykę, że napastnik = pierwszy obrońca. Tylko nie będzie miał teraz Anichebe, Jelavicia czy Yakubu. Będzie miał total cracka - Robina van Persiego.

JEDZIEMY Z TEMATEM PO SWOJE! IN MOYES WE TRUST!
09-05-2013 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #23
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Przynajmniej nie trzeba go uczyc nienawisci do Liverpoolu Big Grin

A tak juz na serio, ma u mnie kredyt zaufania. Wszystkie za i przeciw zostaly juz wymienione, wiec ten jeden ostatni raz zaufajmy Fergiemu i niech bedzie 'IN MOYES WE TRUST'.

EDIT:
"Moyes vs Mancini

David Moyes already has an excellent record against the manager who'll be his local rival from 2013/14 onwards.

Everton's results vs Manchester City from 2009-2013 are as follows:

Wins: 6
Draws: 1
Losses: 1
Goals scored: 12
Goals conceded: 5"

Przypadek? I don't think so Cool

EDIT2:
brayoz napisał(a):Nie wierzę w autonomię Moyes'a.

A ja mam nadzieje, ze ją dostanie. Jeżeli nie bedzie mial pelnego poparcia ze strony zarzadu i Fergiego (co jest rownoznaczne z dominujacym wplywem SAFa) to nigdy nie zdobedzie szacunku pilkarzy, co jest niezbedne do prowadzenia takiego klubu. Dajmy mu czas.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2013 22:49 przez Minh.)
09-05-2013 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #24
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Powoli przegryzam się przez wybór Moyesa na nowego tenera, ale nadal martwi mnie trochę jego styl, tak wiem, że w United będzie miał zupełnie inną drużynę i będzie mógł pokazać co potrafi, ale jak przypomnę sobie młucenie środka przez Everton i grę na dzidę do Fellainiego to dostaję drgawek... no cóż, będę się MOCNO starał dać mu jakiś kredyt zaufania. W końcu już niedługo United będą mieć przydomek "The Moyes Boys"

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2013 08:05 przez Silvan.)
10-05-2013 08:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Nie byłem jego gorącym zwolennikiem, mam obawy co do stylu gry, ale klamka zapadła więc należy się mu kredyt zaufania. Oby go spłacił Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-05-2013 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #26
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Każdy ma obawy nie oszukujmy się. Kto by nie przyszedł, to zadanie ma piekielnie trudne. Najważniejsze by na boisku i poza nim pokazał, że ma jaja i charyzmę by udźwignąć brzemię najwybitniejszego trenera w historii piłki klubowej na kontynencie. Musimy zaufać, nawet jeśli mamy jakieś ale. W końcu rekomendował go sam Ferguson, co już stawia nas w uprzywilejowanej pozycji, np. w stosunku do takiej Chelsea czy $hity, gdzie więcej do powiedzenia ma właściciel(e), gdzie decyzje zapadają autorytarnie. My tu z perspektywy komputera możemy sobie rzucać nazwiskami bo na podstawie meczów czy doniesień prasowych budujemy obraz potencjalnego następcy. Myślę, że Ferg odbył mase rozmów z Moyesem, poznał jego wizję na kontynuowanie ścieżki, którą od lat kroczy United, poznał go przede wszystkim jako człowieka i choć ten pewnie nie jest wyborem idealnym, to jest wyborem na tą chwilę najlepszym. Podobny staż do niego na wyspach ma jedynie Wenger, który prowadząc drużynę, której nazwa elektryzuje piłkarzy i kibiców bardziej niż Everton, przede wszystkim posiadając większy budżet, też nie może nic wygrać od X czasu. Przez ostatnie lata byliśmy mocno rozpieszczani jeśli chodzi o trofea, być może teraz przyjdzie się pogodzić z okresem większej posuchy ale ukształtuje to też nas jako kibiców, odbędzie się poniekąd mały przesiew i jak w soczewce będzie widać, kto jest z United na dobre i na złe.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-05-2013 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #27
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Ja tez nie wierze w autonomie nowego trenera od początku i chyba właśnie pod tym względem też został zatrudniony, wyobrażacie sobie Mou czy Kloppa słuchającego podpowiedzi SAF-a przez pierwsze sezony? Ja nie. A nie mam wątpliwości że dopóki Fergie będzie w klubie to będzie miał sporo do powiedzenia. Inna już kwestia czy wyjdzie to wszystkim na dobre czy nie. Z drugiej strony Moyes ma całkiem komfortową sytuację, biorąc pod uwagę obecną politykę klubu jeśli chodzi o szkoleniowców, to nie spodziewałbym się zwolnienia go po jednym czy dwóch nawet przeciętnych sezonach, jednocześnie każde trofeum jakie wywalczy w nadchodzącym sezonie będzie mu zapisane jako wielki sukces. Osobiście wole takiego trenera niż wspomniani wcześniej celebryci, mimo iż osobiście liczyłem na Hiddinka Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2013 12:13 przez duskhorizon.)
10-05-2013 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #28
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Welcome in Red Army, David!
Z Evertonu przez te 11 lat zrobił naprawdę klasową drużynę, która stale zajmowała miejsce w pierwszej dziewiątce.
Cel na pierwszy sezon? Obronić mistrzostwo. Dla niektórych może to być wygórowane, ale skład pozostaje, więc nic innego jak po raz kolejny skopać tyłki rywalom. A no i chciałbym w kolejnym sezonie wygrać oba mecze z City - niech wie jak smakują derby!

panopticum napisał(a):Teraz przynajmniej po dwóch kiepskich meczach będzie można pisać "ZWOLNIĆ GO"!!!1

Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2013 13:52 przez KARTONick.)
10-05-2013 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #29
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Akurat statystykę meczów z City ma bardzo dobrą: http://www.transfermarkt.pl/pl/david-moy...0_281.html Smile

IN MOYES WE TRUST!!!!

E: Chuj wie o co chodziło z tą statystyką 11 lat bez wygranej z zespołem z czołówki na wyjeździe, ale tutaj coś mi nie pasuje. :o
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2013 14:04 przez Pchela.)
10-05-2013 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #30
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Pchela napisał(a):Chuj wie o co chodziło z tą statystyką 11 lat bez wygranej z zespołem z czołówki na wyjeździe, ale tutaj coś mi nie pasuje. :o

Jako że Moyes pracuje w Evertonie od 2002 roku, pod uwagę brano zespoły z tzw. Wielkiej Czwórki (my, CFC, AFC, LFC), czyli te mocne już od zawsze, z wykluczeniem Tottków czy City, doskakujących do czołówki dopiero w późniejszym okresie pracy Davida.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
10-05-2013 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości