Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #61
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Według mnie wielki błąd zrobił Moyes zwalniając Steela. Naprawdę nie wiem czym kierował się David zwalniając Erica, a na jego miejsce zatrudniając zapewne swojego człowieka.

Co do Phelana, to decyzja raczej słuszna.

David Moyes zamiast zwalniać naszego trenera bramkarzy, lepiej by przypatrzył się pracy sztabu medycznego i coś z tym zrobił, bo trzeba w końcu raz na zawsze zrobić coś z tym, że nasi piłkarze doznają aż tylu kontuzji i różnego rodzaju urazów w trakcie sezonu i tak długo powracają po problemach ze zdrowiem.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
24-05-2013 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #62
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Zgadzam się z Wami gut, że odszedł Mike, szkoda, że Eric. Jednak zobaczymy, czy nasze odczucia względem tych decyzji będą słuszne.

Kurdę, swojego czasu (nie wiem, może z rok temu) była informacja, że budujemy nowy ośrodek medyczny gdzieś niedaleko Carrington, żeby właśnie uporać się z kontuzjami. Tylko za Chiny nie mogę sobie przypomnieć kiedy on ma być oddany do użytku, wie ktoś?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-05-2013 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #63
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Wiadomym było, że Moyes będzie chciał kilku swoich ludzi, tylko czemu Steel? On wykonał kawał dobrej roboty z Davidem. Wszyscy widzimy jak bardzo De Gea zmienił się w przeciągu dwóch lat.

Dochodzą kolejne niepokojące wieści, wychodzi na to, że Rene także odejdzie z klubu... dla mnie będzie to kolejna, druga już bardzo zła decyzja (pozbycie się Steel'a było pierwszą). Według mediów Moyes chciał ograniczyć Rene tylko do młodzieży, co Holendrowi się nie spodobało.

Oczywiście, na wszelkie oceny przyjdzie po jakimś czasie, jednak takie decyzje wywołują niepokój.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-05-2013 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #64
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Jesli wierzyć plotkom, to odejście Rene będzie tylko decyzją Holendra, bo Moyes widzi go w swoim sztabie. Moyes lubi mieć pod kontrolą treningi, jest znany z solidnego przygotowania swoich grajków do sezonu i nie można mieć do niego pretensji, że chce wprowadzić swoje metody. Jeśli Rene one nie odpowiadają to naprawdę szkoda, ale teraz to Moyes jest najważniejszy i jeśli ma być rozliczany z wyników, to niech robi po swojemu.

Czemu Steele? Bo najwyraźniej ma człowieka, o którym ma lepsze zdanie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-05-2013 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #65
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Trochę zżyłem się z Meulensteenem, prawdziwy fachowiec i miło słuchało się jego opinii w wywiadach. Mam takie wrażenie, że pod koniec to własnie on był nr. 2 a nie Mike Phelan i byłoby mi cholernie szkoda gdyby ostatecznie odszedł z klubu. Na razie jednak pokładam pełne zaufanie w Moyesie. Jak dla mnie ma całkowicie wolną rękę jeżeli chodzi o wszystkie decyzje związane zarówno ze sztabem jak samą drużyną.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
27-05-2013 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #66
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Szkoda trochę Steele'a i Meulensteena, no ale widocznie Moyes chce zbudować swój sztab od początku. Pozostaje nam trzymać się tego, o co prosił Fergie na swoim pożegnaniu Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
28-05-2013 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #67
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Jeżeli P. Neville ma być w sztabie to specjalnie narzekać nie będę. Przynajmniej będzie ktoś kto zna United od środka.
A ponoć zadatki na wybitnego trenera ma, kto wie, może po asystenturze u Moyesa to on kiedyś poprowadzi nasz klub? To dopiero by była historia, a brat w TV pokazuje, że Nevillovie na piłce to się znają.
28-05-2013 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #68
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Nie chciałbym, żeby moje poprzednie posty zostały odebrane jako brak zaufania do Moyesa. Po prostu człowiek, po tylu latach jest nieprzyzwyczajony do zmian i zawsze obawa jest. Tym bardziej, gdy są to ludzie, którzy bardzo dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-05-2013 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #69
RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
My możemy być sentymentalni, manager nie. Ma prawo wybrać sobie taki sztab, któremu będzie ufał i którego umiejętności zna.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
28-05-2013 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #70
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Rene Meulensteen oficjalnie pożegnał się z United. Odszedł pomimo oferty bycia asystentem Moyesa. Ciekaw jestem dlaczego Rene nie zdecydował się współpracę z Davidem.
Ogromna strata, no ale cóż... mam nadzieję, że David dobierze sobie świetnych fachowców.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-06-2013 07:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luckitrans Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #71
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Uważam, że w ostatnim czasie za dużo ludzi odchodzi jednocześnie. Mogą być tego poważne skutki, ale miejmy nadzieję, że tak nie będzie. Szkoda, bo Rene bardzo wiele zrobił dla drużyny i chwała mu za to. W sumie to chyba teraz zaczyna się nowa era MU.
30-06-2013 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #72
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
David Moyes wymienił cały sztab i sprowadził zaufanych ludzi z którymi pracował w Evertonie, do Chrisa Woodsa, Steve'a Rounda, Robbie'ego Cooke'a and Jimmy'ego Lumsdena może wkrótce dołączyć Phil Neville, co dla mnie byłoby świetną opcją. Ciekawe co z tego wyjdzie.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
04-07-2013 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #73
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Silvan napisał(a):może wkrótce dołączyć Phil Neville,
już dołączył.
Także Giggs ma być grającym trenerem.
04-07-2013 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #74
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Jaram się Gigsiorem "grającym trenerem", rozsądne te decyzje Moyes podejmuje. Oby tak dalej panie Davidzie Smile

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2013 12:48 przez mat.ka.)
04-07-2013 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #75
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Mi zawsze grający trener kojarzył się z piątoligową drużyną, która nie ma pieniędzy i w ten sposób szuka oszczędności. Wiadomo, że u nas to nie kwestia tego, ale czy w sumie nie można byłoby poczekać jeszcze rok z tym Giggsem trenerem?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-07-2013 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości