Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #76
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
A dla mnie extra, że w sztabie będzie ktoś kto był tak blisko Fergiego. Fergie nigdy nie ukrywał, że częstokroć radził się Giggsa, więc myślę, że rola Walijczyka nie ulegnie wielkiej zmianie. Ryan być może dzięki temu będzie miał większą śmiałość w udzielaniu porad Szkotowi Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-07-2013 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #77
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
To, że Twoje skojarzenia są negatywne to nie znaczy, że to jest zły pomysł. Im wcześniej tym lepiej. Tu także jest potrzebne doświadczenie, nawet jak będzie to zbieranie doświadczenia na pół etatu.
04-07-2013 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #78
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Grający trener Giggs to brzmi jak żart.
Decyzja absurdalna. Na tym poziomie albo jest się piłkarzem, albo trenerem. Grający trener to może być w A-klasie a nie w Manchesterze.
04-07-2013 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #79
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Czy ja wiem, pewnie jego rola w drużynie jako piłkarza będzie jeszcze mniejsza niż w poprzednich latach, w niczym mu to nie będzie przeszkadzało. Oby sobie tylko gola strzelił w lidze;P
04-07-2013 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #80
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Bez sensu, naprawdę jest ktoś kto sądzi że tutaj chodzi o pieniądze?:O Pomijam fakt że ma tyle żeby sobie spocząć na laurach. Jego dzieci również.

Tak naprawdę Giggs takim "grającym trenerem" był już w poprzednich latach. Teraz tylko jego funkcja jest już oficjalna. Tu chodzi o doradzanie i inne pierdołki a nie ustalanie każdemu zawodnikowi harmonogramu ćwiczeń.
04-07-2013 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #81
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Dla mnie też "grający trener" wygląda lekko dziwnie, aczkolwiek wiadomo, że Giggs jest tak związany z klubem, że musiało się to podobnie skończyć. Imo to będzie już bardziej trenerem niż zawodnikiem.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
04-07-2013 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #82
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Świetna decyzja Moyesa, nie wiem o co wam chodzi i te skojarzenia z A-klasą Big Grin Giggs będzie częścią szerokiego sztabu szkoleniowego, gdzie każdy ma ściśle określone zadania i status grającego trenera oznacza nic więcej, niż to, że jak Giggs mówi to reszta zawodników słucha i Pewnie było tak już wcześniej, ale Moyes wchodzi w nowe środowisko i chciał to wyraźnie zaznaczyć, żeby nie było nieporozumień. Opracowywanie strategii i programów treningowych nie będzie należało do jego obowiązków, może z wyjątkiem sporadycznych wyjątków, więc nie rozumiem czym się tu bulwersować.

[Obrazek: Coaches.jpg]

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
05-07-2013 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #83
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
To jest przedłużenie trenera na boisku. W szatni. Nie rozumiem kompletnie czemu jest jakakolwiek spinka.
Przecież prawdopodobnie już tak było wcześniej tylko teraz jest to oficjalne bo po pierwsze ma już papiery na trenerkę a po drugie dlatego, że jest nowy trener. Jak dla mnie większość ekip powinna coś takiego mieć. Moyes na pewno to połączy bo ostatnio przecież Neville w Evertonie podobną rolę pełnił.
05-07-2013 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #84
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Świetna decyzja trenera. Pamiętajmy, że przyjście nowej miotły do klubu to ciężki okres na piłkarzy. Szczególnie, że dla większości poprzedni trener był guru. Pojawiają się w sztabie również nowi ludzie, trenerzy, fizjoterapeuci, z którymi niekoniecznie od razu trzeba złapać super kontakt. Ryan na pewno będzie świetnym łącznikiem między trenerami, a piłkarzami. Sam jest autorytetem dla młodszych graczy, fajnie, że został w ten sposób wyróżniony.
Do tego Phil Neville, który zna klub od podszewki, jednocześnie człowiek Moyesa, jak i Czerwony Diabeł.
Nie ma sensu się też już rozwodzić nad odejściem Rene czy Mike'a. Choćby byli najlepsi to każdy menago ma prawo pracować z ludźmi do których ma zaufanie. Jestem dobrej myśli!


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2013 10:29 przez sebos_krk.)
05-07-2013 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #85
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Ma ktoś link do konferencji?
05-07-2013 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #86
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Konferencja dopiero za jakies 40 min.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-07-2013 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #87
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Za 3...
05-07-2013 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #88
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Chyba jednak nie.

http://www.viponlinesports.eu/football/1...nline.html

Link do Sky Sports.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-07-2013 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #89
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Ostatnio przewijam sobie notorycznie w pamięci słowa sir Alexa Fergusona "your job now is to stand by the new manager". Dzięki tym dziesięciu słowom David Moyes ma u mnie kredyt zaufania wielkości kredytu mieszkaniowego, który spłacę przy pomyślnych wiatrach za około 28 lat... Mimo to, Moyes i tak wystawia moją cierpliwość na ciężką próbę. Za parę dni mecz o Community Shield, a on na konferencji (w wywiadzie?) po meczu w Sztokholmie zaznacza, że jeszcze jest czas na transfery. Pewnie, że okienko transferowe trwa i można jeszcze kogoś ściągnąć, ale parę treningów nie wystarczy, żeby zgrać nowych zawodników z drużyną, początek tego sezonu też nie sprzyja roszadom personalnym. Jestem daleki od rozdzierania szat i powszechnej obecnie wśród kibiców United rozpaczy, ale początki Davida Moyesa nie budzą już we mnie takiego spokoju jak wcześniej.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
07-08-2013 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #90
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Z drugiej strony Moyes i tak robi więcej niż Fergie w ostatnich latach w sprawie uzupełnienia tudzież wzmocnienia środka pola, więc jeżeli nikt nie dojdzie do nas to oceniać go źle przez wzgląd na brak transferu jest mocno nie w porządku.
To na dobrą sprawę powinna być ostatnia rzecz przy ocenie a na pewno nie kluczowa przed rozpoczęciem rozgrywek.
07-08-2013 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości