Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #5
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
To już jest potwierdzone, jestem pełen obaw, mam nadzieje że David okaże się bardziej otwartym na świat trenerem niż w Evertonie. Boję się o naszą akademię, boję się o naszych kreatywnych zawodników, boję się o piłkę którą będziemy prezentowali, boję się o to że Moyes nie ma charakteru co można było stwierdzić. Co jeśli Davi6d nie będzie umiał wykorzystać walorów takich Kagaw czy Welbzów, czy Moyes współpracował kiedyś dobrze z napastnikiem innego pokroju niż Jelavić? Czy będzie miała miejsce gra kombinacyjna? Wysoka kultura gry? Czy będzie potrafił się dostosować do gry w Europejskich pucharach(zawsze graliśmy inaczej niż w lidze)? Jak poradzi sobie z presją obowiązkowego mistrzostwa w przyszłym roku? Co jeśli mu się nie powiedze? Nie jesteśmy Liverpoolem by dawać mu kolejną szanse, odziedziczył mistrzowski klub z najlepszymi piłkarzami świata.

My jako United nie możemy grać footballu takiego jak Everton z dwóch powodów, po pierwsze nie wypada, po drugie my nie mamy do tego zawodników, nie mamy dużych chłopów taranujących przeszkody zbyt dużo.

I najważniejsze:
Co jeśli David nie nazwie Rafy gównem?


Moyes okaż się innym trenerem niż tym który stworzył środek pomocy z Heitingi i Neva, zostawiając na ławce niszczącego wszędzie BArkleya chociażby, pokaż że potrafisz opierdolić piłkarzy.


Powodzenia, pokaż wszystkim że sztab wie co robi i jebnij na przywitanie potrójną koronę Big Grin

a miałem się cholera jasna uczyć
09-05-2013 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Cepilek - 09-05-2013 16:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości