Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #13
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
[Obrazek: rbz6sg.jpg]
Licence to win?

Przyznaję, że byłem przez ten upiorny dzień abdykacji Bossa mocno sceptyczny co do tego trenera.

Przeciw:

-Mamy drużynę z gwiazdami, a im potrafi odpalić szajba (tak tak, o tobie mowa Rooney). Tylko duże nazwisko może ich wziąć w garść. Czy Moyes sobie z tym poradzi? Wielka niewiadoma.

-W wielu transferach w historii Fergusona przeważało to, że gracz wybierał biegać pod okiem SAFa, a nie (tu wstaw kogokolwiek). Moyes na tą sławę będzie musiał sobie zapracować, a to trwa latami. Ferguson już na starcie w United miał na plecach worek tytułów ze Szkocji i Puchar Zdobywców Pucharów. Moyes nie ma ani jednego.

- Moyes wprawdzie był w Top 4 ale do LM się nie dostał. Ligi Mistrzów prędzej mogą go uczyć zawodnicy, niż on ich. Tyle, ze zawodnicy nie ustawią za niego składów tak, by w niedzielę wygrać w Anglii, a we wtorek w Europie. (choć nie wirzę, żeby SAF nie podpowiedział tego i owego jeśli go Moyes zapyta)

Za:

-Gość zrobił z Evertonem co mógł. Z klubu walczącego o utrzymanie zrobił stałego bywalca top 10. Jak na wiecznie drenowany z piłkarzy klub, utrzymywał go długo na topie. Z diabełkiem w herbie i dolarami w kieszeni, może wskoczyć na następny poziom.

-Mentalność i charakter ma ponoć podobny do Bossa, a ta mentalność przez te 27 lat raczej nie zawodziła.

-Rooney ponoć nie chce pracować z Moyesem. Tak, nie pomyliłem się, to jest argument za. Roo po raz kolejny chce się wystawić na listę transferową? Jak dla mnie może iść nawet do Liverpoolu.

-Pół żartem pół serio, United największe sukcesy odnosiło pod szkockimi trenerami. Ja w zabobon nie wierzę ale piłkarze uwierzą we wszystko. ;]

Podsumowując. Wątpliwości są ale chyba każdy ma nadzieję, że zostaną rozwiane. Ja sam bardzo chętnie przyznam się do błędu, jeśli moje "argumenty" przeciw okażą się wyssane z palca. Bardzo chcę się w tej kwestii mylić, więc proszę mi tu nie imputować, ze życzę mu źle.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2013 17:30 przez Breakthru.)
09-05-2013 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Breakthru - 09-05-2013 16:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości