Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #15
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
(09-05-2013 17:24)panopticum napisał(a):  
(09-05-2013 16:57)Breakthru napisał(a):  -Mamy drużynę z gwiazdami, a im potrafi odpalić szajba (tak tak, o tobie mowa Rooney). Tylko duże nazwisko może ich wziąć w garść. Czy Moyes sobie z tym poradzi? Wielka niewiadoma.

Moyes wygląda na twardego skurwiela, który nie da sobie w kaszę dmuchać. Że z kimś sobie nie poradzi to wiadome. Każdemu trenerowi trafi się taki zawodnik, Fergiemu choćby Tevez. W klubie mamy jednak raczej ekipę profesjonalistów, myślę że starsi zawodnicy będą go wspierać. Jeśli będą go słuchać gracze tacy jak Rio czy Giggs, to młodsi też będą.

Cytat:-W wielu transferach w historii Fergusona przeważało to, że gracz wybierał biegać pod okiem SAFa, a nie (tu wstaw kogokolwiek). Moyes na tą sławę będzie musiał sobie zapracować, a to trwa latami. Ferguson już na starcie w United miał na plecach worek tytułów ze Szkocji i Puchar Zdobywców Pucharów. Moyes nie ma ani jednego.

Ciągle będą grać w Manchesterze United, największym klubie w Anglii i jednym z największych na świecie. I dostaną za to hajs, wory hajsu. Ktoś przyjdzie, ktoś nie, c`est la vie. Mimo sir Alexa na pokładzie nie udało się utrzymać Cristiano Ronaldo w klubie, nawet Pogby się nie udało. Bywa.
Wszystko prawda ale z wiekiem ja w ten cały profesjonalizm coraz mniej wierzę. Jak pisałem wcześniej mam nadzieję, że moje wątpliwości szybko zostaną rozwiane.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
09-05-2013 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Breakthru - 09-05-2013 17:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości