Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #101
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Po derbach przez kilka dni atmosfera nie będzie najlepsza, ok Moyes nie trafił ze składem i taktyką, na pewno czuje swoją winę i będzie się to starał poukładać. Przypominam, że Ferguson też przegrał z kretesem swoje pierwsze derby Manchesteru.

Wiele osób zastanawia się dlaczego Moyes tak uparcie trzymał się pewnych zawodników i nie rotował składem. Sam trochę o tym myślałem i sądzę, że odpowiedź jest dość prozaiczna. Moyes od początku miał plan by w początkowej fazie sezonu i serii bardzo trudnych spotkań grać trzonem zespołu i zmieniać niewiele. Wierzył w tych zawodników, którzy zwyciężali trofea dla Fergusona i wierzył, że są oni w stanie uzbierać w tej trudnej serii więcej punktów. Słaby start powinien go trochę uświadomić. Myślę, że David zrozumiał, że nie dostał gotowego produktu po Fergusonie i musi odcisnąć mocniejsze piętno na zespole, aby ten sezon wrócił na właściwe tory. Teraz może być tylko lepiej, myślę że Moyes jakoś to poukłada, nadal mu ufam, ale oczekuję, że teraz zmieni swoje podejście i przede wszystkim zacznie rotować składem.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
23-09-2013 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Silvan - 23-09-2013 14:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości