Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #115
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Czasami człowieka nie rozumiem. Muszę całość wkleić. Wiem, że macie internety i sami to przeczytacie, ale no muszę.

DevilPage.pl napisał(a):David Moyes na antenie MUTV wyjawił, że w letnim oknie transferowym lista życzeń Manchesteru United była jeszcze przygotowana przez sir Alexa Fergusona.

– Okno transferowe było trudne, bo nie mogłem podjąć pracy aż do 1 lipca. Nie byłem w pobliżu Carrington, nie mogłem tam być i z pewnością był to trudny okres. Ogólnie miałem pomysł jacy piłkarze są potrzebni. Miałem w głowie 2-3 zawodników – mówi Moyes.

– Sir Alex Ferguson powiedział mi, co będzie potrzebne. Pracowałem ze sztabem szkoleniowym i skautami nad planem sir Alexa. Było 2-3 graczy, których nie udało się kupić w ostatniej chwili.

– Uważam, że kiedy przychodzisz do klubu, musisz ocenić swój skład i dać każdemu szansę. Mam nadzieję, że każdy zawodnik będzie mógł powiedzieć, że rozegrał kilka spotkań. Niektórzy liczyli z pewnością na więcej, ale staraliśmy się dać szansę wszystkim – dodaje Moyes.

Podsumowując:
Przed 1 lipca nawet nie było opcji, żeby przygotować plan działania. Na pewno w Evertonie sprawdzali czy David nawet nie myśli o nowej pracy.

Moyes miał pomysł na 2-3 zawodników, Ferguson także i pracowali oczywiście nad opcją Fergusona. No i oczywiście musieli to załatwić w ostatniej chwili.

W takim wypadku którą opcją był Fellaini? Nie wierzę, że Fergusona. To co, jednak udało się kupić kogoś z listy Moyesa?

No i oczywiście musisz dać każdemu szansę chyba, że jesteś Fabio Da Silvą.
29-12-2013 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - allfanmu - 29-12-2013 13:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości