Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #139
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Jak czytam jego wypowiedzi to mnie szlag trafia, gość sprawia wrażenie w stylu "aaa przejebaliśmy, ale przecież wszystko jest spoko, fani mnie popierają, zarząd mnie popiera, SAF mnie popiera". Ciekawe za co. A w ogóle porównanie, że SAF też by miał ciężko w tym sezonie, to może nie skomentuję, brak słów. SAF MA ciężko w tym sezonie, bo ogląda twoje mecze, panie Moyes. Człowiek na emeryturze po takich sukcesach nie może spokojnie siedzieć na trybunach i patrzeć na boisko.

Lisu napisał(a):Maty Moyes nie potrafi eksploatować. Nie potrafi. Nawet Fellainiego, którego mogłoby się wydawać - zna na wylot, nie potrafi dobrze 'wykorzystać'.

Otóż to. Ja, oglądając mecz, mam wrażenie, że oni nie maja pojęcia, co powinni robić na boisku. Przyszło dwóch piłkarzy, za których zapłaciliśmy MASĘ hajsu, a zespół wygląda mniej-więcej tak samo jak bez nich. Noż kurwa. Inna sprawa to że Moyes w ogóle nie ma pojęcia, co robi i co robić. Zespół pod jego wodzą jest bezbarwny, nijaki, nawet bezpłciowy.

Moyes napisał(a):"It could have been the case no matter what this season. But it has been so un-Man United, which is why we have to look to continue a policy of building, improving, getting better."

Continue? To on już zaczął?

http://www.theguardian.com/football/2014...avid-moyes
Nieładne zachowanie względem tak zasłużonego dla klubu człowieka, aczkolwiek czara goryczy już przelała chyba kilkakrotnie, a Moyes wciąż ją napełnia. Źle się dzieje na Old Trafford. Sad

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-03-2014 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Tomassen - 29-03-2014 15:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości