Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #145
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Po meczach z Bayernem akceptuję sytuację, że Moyes wywalczył sobie immunitet na kolejny sezon. Staną z tym zespołem przed najtrudniejszym zadaniem, jakie można w tej chwili postawić przed drużyną klubową, była to też (jego i zespołu) ostatnia szansa by zachować odrobinę godności w tym katastrofalnym sezonie i udało się! Niewielu spodziewało się, że Diabły napsują krwi Bayernowi, a jednak. Moyes może wracać do Manchesteru z podniesioną głową. Klub na pewno go teraz nie zwolni i wypada przyjąć to do wiadomości. Sam Moyes odzyskał odrobinę mojej życzliwości i zaufania, ale nie ukrywam, że tutaj znaczny wpływ miała też odwaga by zmienić styl gry zespołu. W ostatnim czasie udowodnił, że potrafi tą drużynę ustawić bardzo ciekawie zarówno pod kątem ofensywnym (liga) jak i defensywnym (Bayern) więc pierwszy raz od czasu transferu Maty powiało wreszcie jakimś optymizmem. Wbrew pozorom Moyes nie musiał odstępować od gry dwoma napastnikami, bo jakościowych snajperów ma pod dostatkiem i mógł dalej tłuc różne warianty 4-4-1-1 z Chicharito i Welbeckiem, nadal wyrzucać Matę do boku, nie dawać Kagawie powąchać boiska, a jednak z korzyścią dla wszystkich (siebie również) próbuje czegoś nowego i lepiej późno niż wcale. Nie mam jednak złudzeń, że jeżeli drugi sezon z rzędu nie zrobi top 4 to nie będzie przebacz, ale ostatnie wydarzenia pozwalają być w tym kontekście umiarkowanym optymistą.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2014 10:19 przez Silvan.)
10-04-2014 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Silvan - 10-04-2014 10:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości